Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Oznaczenia, znaczki montaż, demontaż

Temat utworzony · 155 Posty · 47552 Wyświetlenia
  • [quote="kros"]
    Ten okrągły pod wycieraczką? Jeśli mi się coś nie pomieszało, to on jest na bolcach. Będziesz miał dziury do wygładzenia...[/quote]

    Tak ten, to mnie podłamałeś :rozpacz: <!-- s:rozpacz: --> myślałem, że on też jest przyklejony.

  • Owszem jest na piance, ale chyba ma i bolce - niech to ktoś jeszcze potwierdzi, ale tak mi coś chodzi po głowie...

  • [b]Loni[/b] nie ma tego emblematu to będzie wiedzieć :hurra: <!-- s:hurra: --> .

  • [b]Miruś[/b] niestety [b]Krosik[/b] ma racje :rozpacz: nie dość że ten znaczek jest na kleju /+pozostałości pianki przy odlepieniu/ to jeszcze dwie dziury zostają 😞 <!-- s:( -->
    dlatego jak ściągnełam wszystkie znaczki /te na boku też "fresh +" / to odrazu fabka poszła do malowania 🆗

  • Za to te z boku nie schopdza tak trudno. 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="Zygus"]Za to te z boku nie schopdza tak trudno. 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    ... to fakt trudno może nie ale zabawy też troszkę było 🙂

  • styłu pod wycieraczka jak zdemontuje bedziesz miał2 dziurki i wgłebienie
    znaczek trzyma sie na tasmie 2 stronnej i 2 bolcach

  • W takim razie znaczek skody na klapie pozostanie :mur: , natomiast znaczki comfort wkrótce się ulotnią 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Witom

    Kupilem na aukcji internetowej znaczek "RS".
    http://www.allegro.pl/item143607638_znaczek_rs_skoda_.html<!-- m -->

    Chcialbym go sobie teraz gdzies "zamontowac" nalepiej by bylo na atrapie chlodnicy.

    Pytanie moje do Was jest takie?
    Czy ktos juz taki znaczek "montowal" na atrapie? A jesli tak to jak to zrobiliscie? A moze jakies sugestie i pomysly jak zamontowac tak zeby nie odpadlo na pierwszej dziurze lub zamykaniu maski.

    Dzieki za odpowiedzi.

    Pozdrowienia
    ZABER

  • 2 wkręty i kawałek blaszki plasitu i przykreć do grilla

    zapytaj WRC on na takie badziewo na grilu

    a tak poza tematem zapraszam na spota 3.12.06 w Gliwicach

  • ale wies :super: :super: :super: to tak jak do bmw 1.6 przykleic naklepke M-power takie dowartosciowanie :zakrecony: :mur: :idiota: <!-- s:idiota: -->

  • Ja jak byłem piękny i młody to kiedyś na swojej jawie 350 nakleiłem znaczki malucha, 600 albo 650 to dopiero był tunning szczególnie jak kiedyś zatrzymali się norwegowie obok mnie na skrzyżowaniu dosłownie wylazły im oczy taki silnik a taka pojemność :super: <!-- s:super: -->

  • no i jak zwykle!!!

    Pytam sie o sposob montazu a gosc pisze mi ze wies odstawiam.

    Jak by doczytal tresc postu od a-z napisal by moze jak go zamontowac a nie swoje opinie bo o takowe nie prosilem.

    Jak ktos nie ma pomyslu na odpowiedz na pytanie lub ma zamiar pisac pierdoly to prosze sie zastanowic i nie pisac , no chyba ze tylko chce zapuntkowac iloscia postow na forum nie baczac co pisze.

    Jak tak ma wygladac forum to widac nie ma u czego szukac.

    pozdrawiam

  • [b]zaber[/b] nie mozesz sie przejmowac opiniami innych ludzi ... chcesz sobie nakleic taki znaczek to Twoja sprawa ..

    do pozostalych .. nie robcie OT ..pytanie dotyczy jak zamontowac taki znaczek a nie co myslice na temat jego montazu :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • [quote="zaber"]
    Jak ktos nie ma pomyslu na odpowiedz na pytanie lub ma zamiar pisac pierdoly to prosze sie zastanowic i nie pisac , no chyba ze tylko chce zapuntkowac iloscia postow na forum nie baczac co pisze
    [/quote]

    zamiast pytac jak to zrobic co jest poporstu pierdola wystarczy najpierw skorzystac z opcji szukaj ktora mysle ze pomogla by Ci w wielu problemach odpowiedz jest bardzo prosta albo blaszka i wkrety albo klej do szyb a co do nabijania postow to prosze Cie...ja nie jestem tu od wczoraj 😉 <!-- s;) -->

    [quote="Wojtas"]do pozostalych .. nie robcie OT ..pytanie dotyczy jak zamontowac taki znaczek a nie co myslice na temat jego montazu :dobani: [/quote]

    myslalem ze forum sluzy do wymiany pogladow na dany temat w tym wypadku na temat montarzu takiego znaczka. Temat tego postu jest jednoznaczny ZNACZEK RS a nie montaz znaczka RS dla mnie to zdecydowana roznica nie patrzac na to co ktos pisze w tym poscie wiec mam prawo do mojej wlasnej oceny takiego zachowania bo montaz to nie tylko sposob zamocowania pierdoly na samochodzie ale takze to w jaki sposob beda odbierac Cie inni uzytkownicy. :super:

  • No coz wyszlo na to ze zamontowanie znaczka to niestety wiocha.
    Szkoda tylko ze nie dla mnie ale ponoc dla innych uzytkownikow to spewnoscia.
    Czekam teraz kiedy zaczna mi mrugac swiatlami zauwazywszy moj znaczek ze jestem kretynem ze cos takiego sie dopuscilem.

    Co do montazu poradzilem sobie, klej+drucik.

    No coz na moje wytlumaczenie tej wiochy moge napisac jedno: jak ktos pyta jak zamontować lampy lexus look to nie pisze mu ze to wiocha bo po pierwsze nie mam pojecia jak je montowac (moge sie tylko domyslac) a po drugie mimo ze uwazam ze sie do Fabii kompletnie wizualnie nie nadaja nie pisze temu komus ze to wiocha bo to tylko moje zdanie! A jezeli juz to zadam pytanie po co ci to? ale na pomysl z wiocha bym nigdy nie wpadl... za malo inteligentny jestem niestety.

    Ale trudno bywa i tak

  • [quote="zaber"]

    Co do montazu poradzilem sobie, klej+drucik.

    [/quote]

    na twoim miejscu przymocowal bym to solidniej bo zawsze sie moze komus przydac :idea: <!-- s:idea: -->

  • Teraz dziekuje koledze za sugestie i porade

    W sumie to racja moze wkoncu sie komus spodobac ale z drugiej strony jak sie juz spodoba to urwie sam znaczek a tak rozpieprzy mi atrape... widzialem jak kumplowi urwali znaczek z atrapy Lanosa.
    Znaczek przykleilem kropelka do atrapy a pmiedzy znaczek a jego podkladke wkleilem drucik i przewiazalem pomiedzy szczebelkami grila, trzyma sie.
    Dzieki za podpowiedz.

    ZABER

  • Ja przykrecałem to szizdrutkiem,a gorole jak niewiedzą co to je to niech sie walom,a znaczek rs jest 🆗 <!-- s🆗 -->
    Zaber przyjedz do silesi w niedziele to lukniesz okiem.

  • Wlasnie sciaganie znaczka ... ma ktos jakis "zloty" srodek zeby pozbyc sie resztek kleju :?: probowalem spirytusem ale nie udalo sie :cenzura: <!-- s:cenzura: -->