Witaj na forum Fabia Club Polska

Kupno nowego telefonu

Temat utworzony · 22 Posty · 3138 Wyświetlenia
  • Zastanawiam się nad Samsung Galaxy S III.
    Jeśli ma ktoś opinię na temat tego telefonu proszę o podzielenie się nią.

    Ogólnie szukam smartfona w cenie tego samsunga czyli +/- 2000zł.
    Proszę o podanie innych propozycji 😉 <!-- s;) -->

  • Nie ma lepszego telefonu 🙂 <!-- s:) --> Obecnie to nr. 1 pośród wszystkich smartfonów, kupuj śmiało.

  • Ja mam telefon z serii Galaxy S (model S+) i uważam, że nie ma obecnie lepszej serii na rynku. Bierz w ciemno 🙂 <!-- s:) -->.

  • wg mnie S+ bylby najlepszym rozwiazaniem dla ciebie 😉 <!-- s;) -->

  • [b]zdono[/b], ja pozwolę sobie przełamać stereotyp samsunga i polecić Lumie 900.Przede wszystkim zapytam ile uciągnie bateria w galaxy?
    Lumia przy średnim korzystaniu z neta i w miarę intensywnych rozmowach uciągnie 3,5 dnia.Samsung nie ma szans.Co do oprogramowania to nie przepadam za androidem.W Lumii jest WP, który pod koniec roku ma mieć aktualizację do wersji Apollo.Nie wiem do czego potrzebujesz telefon, ale jeśli dużo rozmawiasz to polecam Nokie.Do zabawy funkcjami no to może być Galaxy.
    Panowie [b]Tofik[/b], [b]krpablo[/b], [b]comfort[/b], co nie zmienia faktu że szanuję Wasze zdanie w tym temacie :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [b]marcing040381[/b], kwestia gustu 🙂 :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • Już kupiłem 😉 <!-- s;) --> [b]Samsung Galaxy S III[/b]
    Jeszcze nie miałem okazji się pobawić bo kupiłem go przed pracą z której przed chwilą wróciłem 😉

  • no to czekamy na efekty, jak sie spisuje 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="marcing040381"]Przede wszystkim zapytam ile uciągnie bateria w galaxy?
    Lumia przy średnim korzystaniu z neta i w miarę intensywnych rozmowach uciągnie 3,5 dnia.[/quote]

    Odpowiedź, jak zwykle w tej branży brzmi: to zależy.

    Ja swojego Galaxy S+ ładuję średnio co 4 dni. Czasami co 3, jeżeli wiszę na telefonie nierzadko po pół godziny albo i dłużej. Mam wyłączoną ciągłą synchronizację i transfer danych przez sieć komórkową. Oczywiście jeżeli grałbym ze 4 godziny nonstop w Angry Birds albo siedział godzinami z włączonym wifi i przeglądałbym strony - wtedy pewnie widziałby ładowarkę codziennie.

    Z ciekawości: jaką pojemność ma bateria w Lumii?

  • [b]krpablo[/b], bateria ma 1830 mAh do tego optyka carl zeiss zdjęcia rewelacyjne 8 MP.Ekran Amoled, 4,5 cala.System operacyjny WP 7,5 Mango.

  • na windows phone 7 nic nie ma, mało apk

    Ja mam S+ android jest królem, moim zdaniem bije na głowe iphona, windows phone o symbiane już nie wspomne . Tysiące aplikacji, gier, i już Automapa hula

  • Właśnie pisze z S III wszystko ok ale jutro musze isc do orange i wyrobic micro SIM

  • Panowie a co powiecie na temat noki Lumia 800 bo chodzi mi ten telefon po głowie

  • Ja pchałbym sie osobiście w jakiś telefonik z androidem. Wg mnei to super system. Aktualnie posiadam HTC Desire i jest po prostu super 🙂 <!-- s:) -->

  • Również mi chodzi tel po głowie HTC evo 3d miałem go przez chwile w ręku i sam nie wiem co robić. A na temat androida dużo opinii podzielonych.

  • [quote="1.4-16v Michał"]A na temat androida dużo opinii podzielonych.[/quote]
    Ja po tygodniu użytkowania jestem jak najbardziej na[b] +[/b]
    Bardzo dużo aplikacji, gier itp, bardzo stabilny system 🙂 <!-- s:) -->

    Mam Androida 4.0 😉

  • [quote="1.4-16v Michał"]Panowie a co powiecie na temat noki Lumia 800 bo chodzi mi ten telefon po głowie[/quote]
    Moja Żona ma Lumie 800 i powiem Ci że jest dobry.Ma nie złą baterię.Jest co prawda na WP 7,5 Mango ale czekamy na aktualizację do wersji WP Apollo.Co prawda menu mogło by być troszkę bardziej rozbudowane bo brakuje np profili jak w poprzednich nokiach.Telefon może mieć dźwięk włączony lub wyłączony.Nie ma profilu który można dostosować wg swoich potrzeb.Co do samego systemu chodzi szybko, bez zacięć rewelacja.Bateria przy normalnym użytkowaniu działa do 4 dni ale intensywnie można rozładować nawet w 20 h.Zależy co się robi.Mapy chodzą bardzo dobrze, google mapy też.Nawi jest i działa szybko.Co do aplikacji jest Market place odpowiednik Android market.Sporo aplikacji ale dużo płatnych.Jest aplikacja X Box dla amatorów gier.Aparat 8 MP z obiektywem Carl Zeiss robi znakomite zdjęcia.Każdy znajdzie coś dla siebie.Obudowa zwarta.Nie trzeszczy.Na moje dobry telefon godny polecenia.

  • A jak lumia sprawuje się z internetem. chodzi mi o obsługe czy jest wmiare przejżysta

  • [b]zdono[/b], jak sprawuje Ci się Galaxy SIII?Ja dziś takiego miałem w ręku i szczerze niezły jest.Jak 3ma Ci bateria?

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 16-09-2012, 18:34[/i] ][/size]
    [quote="1.4-16v Michał"]A jak lumia sprawuje się z internetem. chodzi mi o obsługe czy jest wmiare przejżysta[/quote]

    Chodzi w mairę szybko w zależności od prędkości i zasięgu.Na WiFi chodzi rewelacyjnie.
    Co do przeglądarki to obsługuje Internet Explorer dla WP.

  • to spoko. To mam już faworyta 🆗 Mam sentyment do firmy nokia. Całeżycie użytkuje tą firme :oczami: <!-- s:oczami: -->