Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] sygnalizator akustyczny kierunkowskazów/wł świateł

Temat utworzony · 6 Posty · 1334 Wyświetlenia
  • Mam pytanko. Czy w fabii w ogóle jest takie coś jak w temacie? Chodzi o "tikanie" przy włączonym kierunkowskazie lub sygnał dźwiękowy włączonych świateł po otwarciu drzwi. Czytałem, że ma to też coś wspólnego z mikro stykiem w drzwiach, ale lampka zapala mi sie poprawie. Czy ktoś w ogóle wymieniał ten sygnalizator? Na necie ciężko znaleźć cokolwiek na ten temat. Pozdro

  • Ja mam jedno i drugie . Jak zostawię zapalone światła i otwieram drzwi to piszczy . A włączone kierunkowskazy tykają .

  • [quote="boziol"]Czy ktoś w ogóle wymieniał ten sygnalizator? Na necie ciężko znaleźć cokolwiek na ten temat.[/quote]
    to jest tzw buzzer i znajduje się w liczniku. pisz do kolegi [b]KOLEŚ[/b] - może bedzie coś miał "w zapasie" 😉 <!-- s;) -->

  • Mam jeden buzzer ale nie wiem czy bedzie pasować bo w fabiach były dwa rodzaje.
    [b]boziol[/b] musiałbyś przyjechać do mnie to pochylę się nad Twoimi zegarami.
    Ewentualnie sam rozbierz i zrób fotę jaki masz.

  • póki co mam zajob w pracy i nie mam siły pogłówkować przy samochodzie, na dodatek ta pogoda.... a ja jak coś zacznę robić to czynność która wymaga godzinki, zajmuje mi 2-3 😐 <!-- s:| --> mam nadzieje, że w weekend opanuje temat. Jak coś to odezwę się na PW. dzięki

  • [b]DIABOLO75[/b], skomplikowana sprawa, bo u mnie jest tak, że i jedno i drugie mam włączone bez znaczenia, czy razem, czy osobno, to i tak samo piszczy tak samo