Witaj na forum Fabia Club Polska

SIEMKA

Temat utworzony · 10 Posty · 2022 Wyświetlenia
  • Fabcią jeżdżę od miesiąca, jest to wersja JOY z polskiego salonu i ma:

    • ABS
    • chyba ten układ chroniący przed blokowaniem kół podczas redukcji biegu, ale zapomniałem jaki to ma skrót,
    • elektryka przednich szyb,
    • domykanie szyb z pilota (mega szpan np. pod szkołą, dziewczyny mają mokro w gaciach jak to widzą) 😛 <!-- s:P -->,
    • 4 airbagi,
    • skórzana kierownica, dźwignia biegów i hamulca(która po frajersku zrobiona rusza się i wypada, co za shit),
    • klimatyzacja wraz ze chłodzonymi schowkami,
    • czujniki cofania,
    • lampki w przednich drzwiach,
    • śkodowskie alufelgi,
    • chromowane klamki i bolce,
    • scyzoryk, scyzoryk... kluczyk,
    • alarm z pilota w kluczyku.
      Ogólnie autko fajne i fajnie skonfigurowane, jest to 1.9 SDI, więc pali tyle co nic, tylko mułek trochę-strach wyprzedzać ( już mi dwa razy światłami mrugali, ale spoko zostało jakieś 2 metry zapasu przed tym z jadącym z przeciwka, więc schować się na swój pas w ostatniej chwili dało radę).

    Wkurza mnie to frajerskie wykonanie wnętrza, przebieg to 130 000 prawie i już skrzypi coś fotel jak po nierównym się jedzie itp. No i ta tapicerka drzwi-co za plastik.
    No ale ogólnie jest OK !!!! !!!! !!!!

    Na allegro zamówiony kabel(interfejs) na EOBDII więc podstawowa diagnostyka będzie we własnym zakresie załatwiana.
    Jeszcze bym coś z przednim grillem zrobił - najlepiej kupił czarny mat bez miejsca na znaczek Skody ale nie wiem.

    Jak sprawują się wam te silniki (SDI oczywiście)? Wiem, że są nie do zarżnięcia no ale różne rzeczy się zdarzają. Przy 120 000 serwis wymienił sprzęgło, katalizator i panel sterowania klimy. Ja jeżdżę od 125 000 i narazie nic. Wymieniłem tylko olej i filtr powietrza + przeciwpyłkowy. Przed zimą wymieniłbym jeszcze filtr paliwa ale nie wiem jak i chyba to komuś zlecę (jak umiecie to podpowiedzcie coś!).

    Jak w Szczecinie będą jakieś ustawki itp. to ja chętnie podjadę pochwalić się fabcią tak jak i inni.

    Pozdro!!!

  • Witaj 🆗 cyknij foty i wrzuć razem z opisem do odpowiedniego działu 🙂 <!-- s:) -->
    Szerokości!

  • Witaj:)

    To: [quote](mega szpan np. pod szkołą, dziewczyny mają mokro w gaciach jak to widzą)[/quote] jest piękne:) Widzę, że kolejny "małolat". Dobrze, nie jestem sam:)

  • [quote]tylko mułek trochę-strach wyprzedzać ( już mi dwa razy światłami mrugali, ale spoko zostało jakieś 2 metry zapasu przed tym z jadącym z przeciwka, więc schować się na swój pas w ostatniej chwili dało radę).[/quote]

    To nie auto jest mułowate, to Ty jesteś po prostu głupi. Jak nie masz miejsca, to nie wyprzedzaj. Sorry, lepiej żeby ktoś Ci to powiedział niż miałbyś zabić siebie i kogoś przy okazji.

    Tak poza tym to cześć.

  • Halloo 😉 <!-- s;) -->

    Witaj na forum FCP [img]http://www.fcp.pl/forum/templates/subSilver/images/ranks/icon/icon2.gif[/img] :hurra: :hurra: :hurra:

    Pozdrawiam
    sid

  • Witamy na forum [b]FCP [/b] 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="klaude"]To nie auto jest mułowate, to Ty jesteś po prostu głupi. Jak nie masz miejsca, to nie wyprzedzaj. [/quote]
    Wiesz, dokładnie to tak nie było jak pisałem, bo przecież każdy jakoś ocenia sytuację w której się znajduje lub może znaleźć i [b]nigdy[/b] bym tak nie ryzykował. Napisałem to tak dla śmiechu, ale nie wiedziałem że wywoła to takie oburzenie z twojej strony.

    [quote="xrolex23"]Widzę, że kolejny "małolat". Dobrze, nie jestem sam:)[/quote]
    Nie jestem małolatem, ale czasami jak gówniarz się zachowuję 😛 <!-- s:P -->

  • Witaj :super: <!-- s:super: -->

  • witam :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • Witaj na forum [b]FCP[/b] :zdrowko: <!-- s:zdrowko: --> .