Witaj na forum Fabia Club Polska

Pogawędki

Temat utworzony · 122 Posty · 18747 Wyświetlenia
  • jak sie przebudzilem o 8 to mialem wieksza banie niz na jej zakonczenie ... wszystko ustapilo dopiero w okolicy godz 12 po kolejnym przebudzeniu 🙂 <!-- s:) -->

  • Hejka panie i panowie, imprezka z [b]Wami[/b] była kul 🆗 <!-- s🆗 --> , odpukać nic mi wczoraj nie było mało tego jeszcze wczoraj mi się imprezka zrobiła także poprawiłem.

    Było super u państwa prezes i byle do szybkiego razu 😉 .

  • Zapraszamy na powtórkę 😄 <!-- s:D -->

  • Powtórkę zrobimy napewno tylko ... w innym miejscu, może u mnie 🙂 <!-- s:) --> .

  • i inne beczki rozdałem wczoraj 2 ramki i nalepkę , może przybedzie jeszcze 1 klubowicz
    a teraz sącze :piwo: i poczytuje Wasze wypocinki 😛 <!-- s:P -->

    prośba : potrzebóje wzór wniosku o podwyżke wynagrodzenia
    muszę w miare pilnie to naskrobać a brak weny :mur:

  • pytanie odnosnie aparatow lustrzanek .. co znaczy oznaczenie na obiektywie DR a co VR :?: i z ktorym lepiej kupic :?: <!-- s:?: -->

  • Hejka Miruś;) Ty to twardziel jesteś ,bo ja byłem zmięty przez całą niedzielę jak to Wojtuś pięknie powiedział(nawalony jak szpadel) 🙂 i nie mogłem pojeździć skodzinką,ech!! :załamany: ,a Karolcia się ze mnie nabijała cały dzionek,wydaję mi się ,że cosik mi zaszkodziło.Ale imprezka była zajeb.... :piwo: Trzeba będzie powtórzyć.Towarzystwo pierwsza klasa :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="Mlodyelek"]Hejka Miruś;) Ty to twardziel jesteś[/quote]

    E tam opowiadsz, raz jest lepszy dzień raz gorszy, wtedy akurat było lepiej, a nieraz to piwo wypije i mam dość 😉 <!-- s;) --> . Teraz to już abstynencja, aż do urlopu.

  • [b]comfort[/b], dzieki :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [quote="xrolex23"]O fajnie, że jest taki temat:) To może ktoś mi pomoże:

    Jak odpiąć kostkę która znajduje się w prawych przednich drzwiach (podejrzewam, że w lewych będzie taka sama), która idzie tam do zamka cent. Ona ma jakieś specjalne mocowanie czy jak? ... -.-[/quote]
    Witam. Jak chodzi o kostkę centralnego na zamku to robisz to tak:
    Chwytasz wtyczkę dochodzącą do zamka,dociskasz ją tak jakbyś chciał ją wcisnąć na miejsce,zwalniasz blokadę wyczuwalną na wtyczce i delikatnie wyciągasz w dół. Powinno zejść. Pozdrawiam.

  • Próbowałem, ale nie dałem rady jej odpiąć w taki sposób... Zrobiłem to trochę inaczej, bo odpiąłem całą wiązkę z drugiej strony 😉 <!-- s;) --> Ale dzięki bardzo za fatygę!

    Pozdrawiam:)

  • [quote="manii"]sob impreza lux nie zazdroszcze chlopakom poranka....pewno bylo :zakrecony: <!-- s:zakrecony: -->

    Elek dzieki za plytke chyba kilka zdjec wykorzystam (mam nadz ze prawa autorskie nie zastrzezone..?)

    dla gospodarzy wielkie :hurra: :padam: [/quote]
    Spoczko Manii. Zdjęcia nie są na szczęście objęte prawami autorskimi. 😄
    Też mi się tęskni za wami wszystkimi.
    Ps.
    Manii-Karolcia mówi mi z rana w niedziele,a ty widziałeś jak się Mariusz trzymał po wypiciu tylu baniek,a ty nawalony jak meserszmit. Ja mówię jej,że Manii to jest równy zawodnik,tyle tylko,że biedny nie mógł się napić ani kropelki,bo pojechał do domku on,a nie Dorotka.Karolcia zdziwko. Oj!! ta moja Karolcia :zabawa: :hyhy:

  • widze - czytam ze nikt niechce mi pomóc :rozpacz: szkoda 😞 <!-- s:( -->

  • No jak to nie?;> Cuś takiego znalazłem, może się przyda po wprowadzeniu kilku modów:

    Szanowny panie X

    Piszę z sugestią, czy nie zechciałby Pan rozważyć możliwości podniesienia mojego wynagrodzenia. Od czasu awansu (lub od momentu przyjęcia do pracy), to jest Y lat temu, moje zarobki pozostały na niezmienionym poziomie, podczas gdy zostałem zaszczycony kilkoma dodatkowymi obowiązkami, takimi jak... (tu wyszczególnić), Przyjąłem to z wdzięcznością, toteż uważam, że powinno znaleźć to odbicie w wysokości moich poborów. Będę zobowiązany, gdyby Pan zdecydował się przedyskutować ze mną te sprawę osobiście.

    Z poważaniem DJ MŁODY 😛 <!-- s:P -->

    Starałem się jak mogłem:)

  • [quote="Mlodyelek"]Manii-Karolcia mówi mi z rana w niedziele,a ty widziałeś jak się Mariusz trzymał po wypiciu tylu baniek,a ty nawalony jak meserszmit. Ja mówię jej,że Manii to jest równy zawodnik,tyle tylko,że biedny nie mógł się napić ani kropelki,bo pojechał do domku on,a nie Dorotka.Karolcia zdziwko. Oj!! ta moja Karolcia [/quote]

    dobre usmialem sie, pozytywnie bylo choc pod koniec wygladaliscie zjawiskowo patrzac z innej persperktywy....

  • [quote="manii"][quote="Mlodyelek"]Manii-Karolcia mówi mi z rana w niedziele,a ty widziałeś jak się Mariusz trzymał po wypiciu tylu baniek,a ty nawalony jak meserszmit. Ja mówię jej,że Manii to jest równy zawodnik,tyle tylko,że biedny nie mógł się napić ani kropelki,bo pojechał do domku on,a nie Dorotka.Karolcia zdziwko. Oj!! ta moja Karolcia [/quote][/quote]

    dobre usmialem sie, pozytywnie bylo choc pod koniec wygladaliscie zjawiskowo patrzac z innej persperktywy....[/quote
    To żałuj,że nie widziałeś nas koło 2.00,a ja z rana byłem dopiero śmieszny

  • Hihihiiii ale [b]Eluś[/b] byłeś fajny :rotfl: lekko chwiejny tak samo jak [b]Wojtas [/b]zresztą 😉 musimy to powtórzyć :hyhy: tym razem ja też coś chlipie z dziewczynkami 😄 <!-- s:D -->

  • Co Wyście tam bimbrownię obrobili że taka biba była z tego co czytam.....? 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Pulstar"]Co Wyście tam bimbrownię obrobili że taka biba była z tego co czytam.....? 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    ... ojjjj była była wszystkiego pod dostatkiem, do wyboru do koloru 😄 nawet alkohol od Naszych czeskich sąsiadów który Elek ze sobą przytransportował :rotfl: już nie wspomnę o ognisku i spalonkach z grilllaaaaa :przestraszony: