Witaj na forum Fabia Club Polska

Pogawędki

Temat utworzony · 122 Posty · 18747 Wyświetlenia
  • skoro Hildek sam o tym nie pisze pozwole sobie o tym wspomnieć , pracowalismy razem przy zabezpieczeniu OeSa Żerań i Karowa , dziękuje za miłe spotkanie i podziwiamy całą rodziną że miał chęć przyjechac razem z dziewczyną na 1 dzień do wawy by wziąść udział w zabezpieczeniou rajdu

    a to kilka fotek z rajdu
    http://and61.fotosik.pl/albumy/714174.html<!-- m -->

  • W tym temacie możecie pisać wszystko i nic 😉 Co Nas gnębi zastanawia co Nas cieszy zadowala ... :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • ha ha sam sie zastanawiałem nad założeniem takiego pościka => <!-- s=> -->
    zawsze wszedzie piszemy o wszystkim he he - taka lużna atmosfera :zakrecony:
    a na temat mało :luka: żartowałem

    o dobrze ze MirekS napisał o filterkach ja tez mam nowego - miałem
    a było juz w nim co nieco , przyt okazji poodkurzałem środek z cicików z lipy miałem białego baranka - lipy w pracy i uchylone okienka :zdegustowany:
    a tak po za tym pije :piwo:

    może zróbmy odnośnik do tego pościka bedzie łatwiej pogadać :krzeslem:

  • pomysł rewelka i w brew pozorom na forum będzie większy porządek 🙂 <!-- s:) -->

    [b]DJ MŁODY[/b] też bym się piwka napił, bo właśnie z robotki wróciłem i dla relaksu by się zdało coś przechylić 🙂
    Jeśli chodzi o fabke to czekam na pogodę, bo przymierzam się do prania tapicerki.
    Dręczy mnie też sprzęgło czy je zmieniać, czy zostawić serie.

  • O fajnie, że jest taki temat:) To może ktoś mi pomoże:

    Jak odpiąć kostkę która znajduje się w prawych przednich drzwiach (podejrzewam, że w lewych będzie taka sama), która idzie tam do zamka cent. Ona ma jakieś specjalne mocowanie czy jak? ... -.-

  • a byl ktos w Emidzie po zlocie? jest gdzies ten figo fago napis plakietkopodstawka pamiatkowa wystawiona??

  • przykleilem temat zeby zawsze byl widoczny 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="manii"]a byl ktos w Emidzie po zlocie? jest gdzies ten figo fago napis plakietkopodstawka pamiatkowa wystawiona??[/quote]

    ... ja Ci dam figo-fago 😉 oczywiście że jest na Facebooku sami ją ładnie wkleili bo w końcu jest się czym chwalić 😉 a pewnie gdzieś sobie leży w salonie na półce 😉 <!-- s;) -->

  • Ooo fajny temacik, brawo za pomysł [b]pani mod[/b] :rulez: <!-- s:rulez: -->

  • [quote="MirekS"]Ooo fajny temacik, brawo za pomysł pani mod :rulez: <!-- s:rulez: -->[/quote]

    [b]Miruś [/b] :zawstydzony:

    To z myślą o tych co lubią pisać "nie na temat" które są ograniczeniem na forum 😉

  • [quote="manii"]a byl ktos w Emidzie po zlocie? jest gdzies ten figo fago napis plakietkopodstawka pamiatkowa wystawiona??[/quote]
    jeszcze nie byłem w Rudzie Śl. ale się wybieram ... czy ktoś wie czy to bedzie wystawione w Krk czy RSL ?

  • Dobre pytanie ale chyba w KR 😉 [b]Sid[/b] byłeś ostatnio w Emidzie??? 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="dr O."][b]DJ MŁODY[/b] też bym się piwka napił, bo właśnie z robotki wróciłem i dla relaksu by się zdało coś przechylić 🙂 <!-- s:) --> ... .[/quote]

    ... to zdrówko chłopaki ja w sumie nie piwkiem ale za godzinę koniec pracy więc może w końcu napiję się jakiegoś winka czy cóś 😉

    [quote="dr O."]Jeśli chodzi o fabke to czekam na pogodę, bo przymierzam się do prania tapicerki.
    Dręczy mnie też sprzęgło czy je zmieniać, czy zostawić serie...[/quote]

    ... przy :zdrowko: lepiej się myśli 😛

  • Byłem 😄 Dzisiaj realizowałem kuponik na wycieraczki ( te zwykłe + pióro wycieraczki tylnej z rabatem 😄 ). Nie zaobserwowałem naszego podziękowania, ale trochę mi się spieszyło i mogłem nie zauważyć. Chyba że jest gdzieś w biurze 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid

  • [b]sid[/b], to ma byc widoczne ... musisz im powiedziec zeby to wystawili a nie chowali po biurach

  • [quote="Loni"]dr O. napisał/a:
    DJ MŁODY też bym się piwka napił, bo właśnie z robotki wróciłem i dla relaksu by się zdało coś przechylić 🙂 <!-- s:) --> ... .

    ... to zdrówko chłopaki ja w sumie nie piwkiem ale za godzinę koniec pracy więc może w końcu napiję się jakiegoś winka czy cóś 😉 [/quote]

    Dzięki Loni 🙂 [quote="Loni"]dr O. napisał/a:
    Jeśli chodzi o fabke to czekam na pogodę, bo przymierzam się do prania tapicerki.
    Dręczy mnie też sprzęgło czy je zmieniać, czy zostawić serie...

    ... przy :zdrowko: lepiej się myśli 😛 [/quote]

    coś w tym jest 🙂 łatwiej się podejmuje decyzje 🙂

  • jakby ktos byl na etapie kupna auta ... teraz mozna nabyc octe 2 tour z silnikiem 1.6 (102 KM) z LPG za niecale 50 kzl ... LPG jest marki Landi Renzo i montuja ja za darmo :!: <!-- s:!: -->

    gdybym mial teraz kupic auto to napewno wzialbym ta octe .. ma co prawda jeden minus (silnik) ale z drugiej strony wydawac kilkadziesiat tysiecy wiecej dla kilku KM moim zdaniem mija sie z celem ... autostrady za jakis czas beda platne (kazdy km), na drogach krajowych coraz wiecej fotoradarow, miskow coraz wiecej po krzakach stoi ... maja coraz wiecej nieoznakowanych radiowozow z videorejestratorami to nawet nie ma gdzie tych duzych mocy wykorzystywac ...

    taka octa oferuje calkiem pokazna ilosc miejsca w srodku oraz w bagazniku, i do tego auto na LPG ... moim zdaniem to lepsze niz jakies zapierdziane diesle vw i audi z zachodu od jakiegos helmuta pokombinowane przez naszych rodzimych handlarzy

    [url=http://www.auto-news.pl/testy/czy_nadal_warto_skoda_octavia_tour_16_1899.html]ARTYKUŁ O OCTAVII TOUR[/url]

  • A ja chciałam podziękować wspaniałej ekipie KR KWA KOS za super spędzony czas 🙂 już mi się za Wami tęskni 😉 buziaki i uściski dla małżonek :kumple: wielkie dzięki za przybycie i za super zabawę 🙂 z Wami zawsze brzuch mnie boli od śmiechu 😄 aby więcej takich spotkań w takim lub większym towarzystwie 😉 <!-- s;) -->

    ps. psy lewdo zipiały - tak się najadły że nawet nie miały siły uciekać jak bramka została na chwilę otwarta 😉

    Jeszcze raz wielkie dzięki :padam: i czekam z niecierpliwością na następne spotkanko 😉

  • [quote]jakby ktos byl na etapie kupna auta ... teraz mozna nabyc octe 2 tour z silnikiem 1.6 (102 KM) z LPG za niecale 50 kzl ... LPG jest marki Landi Renzo i montuja ja za darmo

    [/quote]
    a odbiór "jeszcze " w 2011r. .... :kijemgo: <!-- s:kijemgo: -->

  • sob impreza lux nie zazdroszcze chlopakom poranka....pewno bylo :zakrecony: <!-- s:zakrecony: -->

    Elek dzieki za plytke chyba kilka zdjec wykorzystam (mam nadz ze prawa autorskie nie zastrzezone..?)

    dla gospodarzy wielkie :hurra: :padam: