Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 326050 Wyświetlenia
  • [quote="wolfmk"]Program na pierwszy rzut oka wygląda dość zachęcająco.
    Niestety, gdy wczytamy się w "Ogólne informacje odnośnie Programu Gwarancyjnego "EXCELLENTE"" oraz OWU znajdujemy pewien minus tego ubezpieczenia.
    Podczas trwania programu zobowiązani jesteśmy do wykonywania wszelkich przeglądów i obsług technicznych (np. wymiana oleju) tylko w autoryzowanych serwisach SEATa (pomijając fakt, że musimy znaleźć serwis, który dodatkowo uczestniczy w programie).
    [/quote]

    a to i tak musisz gdzieś zmienić olej...

    czy aby nie wszystkie aso uczestnicza w tym?

    [quote]Pytanie również jak wygląda to ubezpieczenie od praktycznej strony.
    [/quote]

    też mnie to ciekawi

    [quote]Na chwile obecna jestem poprostu spokojny o turbine. Bo mój Fabiszon to pierwszy diesel w zyciu i poprostu jescze nie mam go wyczutego na co moge sobie pozwolic a na co juz nie[/quote]

    słyszałem ze turbina spokojnie powinna wytrzymać ponad 200k. Jeśli dobrze o nią dbasz to wszystko będzie ok. tzn. poczekanie jak się przesmaruje po szybkiej jeździe.

  • Kalisz, Baguma przy Galerii Kalisz

    18zl - mycie z woskiem Liczba stanowisk 2. Czas oczekiwania max 30 min.

  • Przykra sprawa. Szkoda ,że do sądu nie poszedłeś bo w każdym wypadku z rannymi sprawa trafia do sądu. I tam mogłes opisac ,że to inna osoba prowadziła i złożyć wniosek o powołanie swiadka czy konfrontacje. W tym przypadku to nie policja juz decyduje kogo przesłuchać. Niestety troche dzieki tobie prawdziwemu sprawcy się upiecze. Oczywiście rozumiem ,że praca w Anglii była ważniejsza w tym momencie.

  • [quote="MARKO"]Ale kierowca VW powinien nie wyjść z tego cały[/quote]
    zauważcie ze gdziekolwiek bierze udział pijany kierowca w zdarzeniu drogowym to zawsze wychodzi bez szwanku.
    autka szkoda, szczęście w nieszczęściu ze pasażerowie cali

  • [quote="Kamratek"][quote="MARKO"]Ale kierowca VW powinien nie wyjść z tego cały[/quote]
    zauważcie ze gdziekolwiek bierze udział pijany kierowca w zdarzeniu drogowym to zawsze wychodzi bez szwanku.
    autka szkoda, szczęście w nieszczęściu ze pasażerowie cali[/quote]

    zgadzam sie w 100% bo parę miesięcy temu mój kolega jechał w samochodzie prowadzonym przez pijanego kierowce. jechała ich piątka, mój kolega zginą a reszta w szpitalu i to po operacjach, kierowca bez szwanku mało tego bo ten wypadek był prawie w tym samym miejscu co mój

  • Boże, to może trzeba oznaczyć to miejsce jako "Czarny Punkt"? Maskara!!!!

  • Skoda naprawiona w ASO koszt naprawy 2950zł :szok: <!-- s:szok: -->
    Nie chciała się AXA ze mną dogadać to niech teraz buli ASO 🙂 (zaproponowali mi na rękę 1050zł)

    co ciekawe sam koszt robocizny to 2010zł reszta części

    wymieniony i lakierowany zderzak przedni +dolna nakładka zderzaka / naprawiane i lakierowane drzwi + nowa listwa ochronna / kołpak koła

  • czy morze ktoś wie za ile można kupić używane uchwyty na kubki do fabia 1 bo ceny nowych są kosmiczne dzięki !!!!
    [glow=#191970][/glow][glow=000000][/glow]

  • Ogólnie to widzę że była nie zła texasańska masakra. Szkoda ludzi nie winnych .

    Pamiętajcie o jednym że wóda i inny alkohol pity w hektolitrach to bardzo dobry środek konserwujący. I taki pijus zawsze wyjdzie bez szwanku a jest z.. :cenzura: ście na :cenzura: <!-- s:cenzura: --> any. Niestety taka jest ta polska prawda.

  • [quote="aabb"][quote="wolfmk"]Program na pierwszy rzut oka wygląda dość zachęcająco.
    Niestety, gdy wczytamy się w "Ogólne informacje odnośnie Programu Gwarancyjnego "EXCELLENTE"" oraz OWU znajdujemy pewien minus tego ubezpieczenia.
    Podczas trwania programu zobowiązani jesteśmy do wykonywania wszelkich przeglądów i obsług technicznych (np. wymiana oleju) tylko w autoryzowanych serwisach SEATa (pomijając fakt, że musimy znaleźć serwis, który dodatkowo uczestniczy w programie).
    [/quote][/quote]

    tak czy siak musisz zmieniać olej, więc jak dla mnie to nie minus, a w programie z tego co mi mówili uczestniczą wszystkie serwisy seata

  • Argument, że i tak i tak muszę zmieniać olej jest nietrafiony - pytanie brzmi za jaką kwotę jesteśmy zmuszeni wymienić olej na stacji autoryzowanej, a za jaką kwotę mogę to zrobić we własnym zakresie doliczając oczywiście koszty dojazdu.
    Proponuję, aby wypowiadały się w tym wątku osoby, które mogą powiedzieć coś więcej o tym programie ze strony praktycznej, bo być może program jest warty uwagi.
    Rozważania na zasadzie "to mi akurat nie przeszkadza" nie mają w ogóle sensu ponieważ każdy użytkownik sam umie rozważyć teoretyczne wady i zalety programu.

  • [quote="wolfmk"]Argument, że i tak i tak muszę zmieniać olej jest nietrafiony - pytanie brzmi za jaką kwotę jesteśmy zmuszeni wymienić olej na stacji autoryzowanej, a za jaką kwotę mogę to zrobić we własnym zakresie doliczając oczywiście koszty dojazdu.
    Proponuję, aby wypowiadały się w tym wątku osoby, które mogą powiedzieć coś więcej o tym programie ze strony praktycznej, bo być może program jest warty uwagi.
    Rozważania na zasadzie "to mi akurat nie przeszkadza" nie mają w ogóle sensu ponieważ każdy użytkownik sam umie rozważyć teoretyczne wady i zalety programu.[/quote]

    przy okazji robisz przegląd auta.

    W ASO wymiana oleju jak i innych rzeczy brana jest zapewne z cennika za godzinę pracy. Aso mają wykaz jaka czynność ile zajmuje i na tej podstawie to wyceniają.

    masz racje. Kwestia tego czy ktoś z szanownych forumowiczów bierze w tym udział / badź miał z podobnym programem doczynienia

  • Fabka mocno skasowana, ważne chłopie, że Ty żyjesz i nie jesteś kaleką.

  • Szukałem na allegro i w kilku sklepach w Szczecinie i nie znalazłem.

  • [url=http://imageshack.us/photo/my-images/848/30317695.jpg/][img]http://img848.imageshack.us/img848/6418/30317695.th.jpg[/img][/url] [url=http://imageshack.us/photo/my-images/153/31827144.jpg/][img]http://img153.imageshack.us/img153/7163/31827144.th.jpg[/img][/url]

    Miruś coś dla twoich dzieciaczków 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [b]MŁODY[/b] mega git :super: <!-- s:super: --> i cenowo pewnie atrakcyjna hi hi

  • Zajefajny 🆗 też chce taki 😉 <!-- s;) -->

  • Hehe dobre, Adaś tylko że moje szkraby juz na to za duże.

  • [quote="sdasd"]czy morze ktoś wie za ile można kupić używane uchwyty na kubki do fabia 1 bo ceny nowych są kosmiczne dzięki !!!!

    Można pod radio włożyć uchwyt na napoje poziomy z Arosy lub Lupo (używany na allegro w cenie około 100 zł). Używany dedykowany do fabi (obok radia - pionowy) raczej niespotykany na rynku wtórnym 😞 <!-- s:( -->