Witaj na forum Fabia Club Polska

Jak otworzyć maske

Temat utworzony · 9 Posty · 2913 Wyświetlenia
  • Czy da się otworzyć maskę samochodu(fabia).Kolega zamkną samochód centralem wyciągną akumulator i maske zamkną :zabawa: <!-- s:zabawa: --> teraz jest problem bo nie może nawet kluczyka włożyć i drzwi otworzyć.Kluczyk tylko do połowy wchodzi.Poradzicie coś koledzy,czy szybka musi lecieć,albo wzywać tych kturzy potrafią otworzyć samochód,tylko taka usługa kosztuje chyba 100zł albo więcej

  • [quote="Krzysiek2"]nie może nawet kluczyka włożyć [/quote]
    odmrazac do zamków i klucz musi wejsc do zamka i otwierasz z klucza auto i po problemie

  • Próbował i nie dało rady

  • Miałem wczoraj identyczny problem.
    Auto zamknięte, aku wyjęty, a kluczyk wchodził tylko do połowy.
    Kupiony odmrażacz nic nie pomógł. Już miałem dzwonić po specjalistów od otwierania ale dokonałem innej skutecznej próby.
    Zapalniczką rozgrzewałem koniec kluczyka i kluczyk zaczął powoli wchodzić coraz głębiej.
    Także zanim zadzwonisz po specjalistów i wydasz kasę, spróbuj z rozgrzanym kluczykiem

  • Witajcie
    Nie polecam/nie radzę grzania kluczyka zapalniczką bo można uszkodzić chip (immobiliser) a dorobienie takiego to drogi interes. Jedynie co Tobie poradzę to dorób sobie taki klucz bez chipa i go wtedy możesz grzać ile Ci pasuje.
    Poza tym lej do tego zamka odmrażacz a jak już Ci rozmrozi to napsikaj tam wd-40 i będzie dobrze do następnego mycia auta. Najczęściej po myciu auta zamarzają zamki.

  • Przykładasz do zamka worek z gorącą wodą - czekasz i po problemie 😉 <!-- s;) -->

  • A nie możesz pożyczyć przedłużaczem 220 V i suszarką do włosów odmrozić zamek ? to naprawdę nie inwazyjne.
    omron

  • Otworzył samochód, ale to go kosztowało 150zł .Facet przyjechał dwie minuty i otwarte auto.Niezły interes

  • [quote="omron"]A nie możesz pożyczyć przedłużaczem 220 V i suszarką do włosów odmrozić zamek ? to naprawdę nie inwazyjne.
    omron[/quote]

    Tak to bardzo dobry i skuteczny sposób 🙂 <!-- s:) --> , a 150 zł zostaje w kieszeni.