Witaj na forum Fabia Club Polska

Kraków i okolice

Temat utworzony · 31 Posty · 24247 Wyświetlenia
  • co do biskupińskiej tez nie mam dobrych wspomnień po wymianie rozrządu w starej fabii coś zaczęło piszczeć/ ocierać na zimnym silniku jak się okazało to coś było z paskiem tylko nie przyznali się czy go źle założyli czy pasek był walnięty jak później się okazał u innego mechanika był widoczny ślad na tej plastikowej obudowie rozrządu że "coś" przytarło wiadomo czym się to mogł skończyć wiec raczej tam już nie pojadę a cena też nie była jakaś super

  • A gdzie najlepiej w Krakowie zamontować gaz?

  • [quote="maxon"]Cześć [b]MirekS[/b], powiem szczerze, że również byłem zdziwiony, bo pojechałem tam sugerując się opiniami stąd jak i z internetu (w tym Twoimi), lecz niestety efekty są takie, że dnia dzisijeszego bujam się z problemami ze Skoda. Do Prandoty nie mam szczególnej opinii, bo nie robiłem u nich nic poza diagnostyką po powrocie z Biskupińskiej. Teraz czeka mnie wizyta u elektryków, żeby ocenili ten nieszczęsny regulator, który mi zamontowali i czy przypadkiem coś innego nie zostalo zepsute / popsulo się samo. Zobaczymy jak to będzie. Ja osobiście się zawiodłem, bo liczyłem na więcej - w rozmowach telefonicznych wydawało się to profesjonalniejsze...[/quote]

    Dziś naprawiłem moją Fabkę i okazło się, że miałem rację, czyli Panowie z Biskupińskiej spieprzyli po całości, może na mechanice się znają, ale elektryka - nawet w tej podstawowej wersji stanowiła dla nich górę nie do przejścia. Jak pisałem miałem problemy z ładowaniem, zostawiłem im autko, wymienili regulator. Już na początku zdziwiłem się, że gdy rano odpalałem auto to musiałem wrzucić 2tys. obrotów, żeby regulator załapał, no ale cóż, oni niby specjaliści więc nie będę dyskutował. Potem pojawiło się miganie świateł na luzie, a może od razu to było - już nie pamiętam, tyle już z tym walczę. W końcu dziś zajechałem do profesjonalnego elektryka i co się okazało, Panowie zamontowali jakiś badziewny regulator, być może nawet nie sprawny był od początku (czego nie sprawdzili podejrzewam), bo podawany prąd na aku dochodził do blisko 16 :szok: szwankujący regulator rozwalił coś w alternatorze, a mało tego w czasie montażu , tudzież demontażu ułamali ucho mocujące w alternatorze, które dziś musiałem dospawać - ogólnie niezła hryja, dziś 2h serwisu, wymiana popsutych części i wszystko hula, a tamci tydzień się grzebali - jeszcze raz NIE POLECAM, bo u mnie co robili to spieprzyli, poprzez elektrykę, przez mechanikę.... 😕 <!-- s:/ -->

  • Nie będę ani bronił, ani ganił.

    Fakt z tego co piszesz masz prawo nie być zadowolony z usług i źle oceniać ten warsztat. Przykro mi.

    Moje natomiast wszystkie wizyty były zakończone pozytywnie zarówno jeśli chodzi o diagnozę jak i wykonanie oraz ceny.

    Wszyscy poznali Moje jak i Twoje opinie, czy korzystać z ich usług, czy nie, to już indywidualna decyzja każdej osoby w FCP.

  • [quote="MirekS"]Wszyscy poznali Moje jak i Twoje opinie, czy korzystać z ich usług, czy nie, to już indywidualna decyzja każdej osoby w FCP.[/quote]

    Dokladnie, po prostu trzeba byc czujnym 🙂

  • Witam, znalazłem group'ona na serwis klimy na Biskupińskiej, czy ktoś tam u nich robił już taki serwis?
    Na ich stronie nie ma informacji że zajmują się klimatyzacją, chyba robią to od niedawna..
    Pozdrawiam,
    Wojtek

    [edit]
    późno już, teraz dopiero doczytałem - warsztat o którym tu była wcześniej mowa nazywa się "AUTO SERWIS SKODA", a ten z group'ona to "MP Service sp. z o.o." - zmylił mnie ten sam adres - czy koś miał może jakieś doświadczenia z tą druga firma (mieści się chyba w tym samym budynku, wg krs istnieje ok 11.2011)?

  • Witam
    ja mogę polecić serwis klimatyzacji dobrymechanik.biz na ul. Zbrojarzy 25. Obecnie mają akcję na gruppnie.
    Obsługa bardzo miła i rzeczowa o wszystkim informują o wszystko można spytać 🙂 <!-- s:) -->

    Co do skoda pogwarancyjne z Biskupińskiej.
    Robiłem u nich:

    • zawieszenie
    • hamulce przód i tył
    • serwis olejowy
    • auto firmowe (opel combo) też był ptam grzebany
      Muszę stwierdzić, że jestem zadowolony zarówno z wykonanych przez nich usług jak również z cennika. Miałem swoje części. Trafiłem do nich dzięki opiniom znajdującym się między innymi na tym forum.
  • Hej koledzy z Krk, jakie warsztaty w Krakowie polecacie?
    Potrzebuje zczytac błędy z kompa (bo mi sie check engine swieci) i usunac usterke/i.
    Dlaczego akurat w Krk?
    Bo to nie moja fabina nawaliła , tylko siostry 🙂 <!-- s:) --> ..doradźcie coś bo dziewczyna zaczyna przygode z motoryzacją i nie ma jeszcze sprawdzonego serwisu.

  • Jakiś odzew?
    W temacie przewijają sie tylko dwa warsztaty, nie ma nic innego godnego polecanie? Chłopaki tylu was jest w Krk i tylko dwa ? 🙂 <!-- s:) -->
    Pozdro z Wro 😛

  • Polecam warsztat [b]Monster Serwis [/b]
    Kraków, ul.Strzelców 28 -> tel. 501 335 333

    Fachowo, szybko i sprawnie. A jeżeli masz jakieś błędy, zadzwoń do nich i przyjedź.

    https://www.facebook.com/Monster-Serwis-345045909027759/?fref=ts<!-- m -->

    Pozdrawiam
    sid

  • Polecam Dream Car, Orawska 12
    http://www.dreamcar.pl/serwis/<!-- m -->

    Chłopaki podejmują się każdego przypadku - zachciało mi się zmiany klimatyzacji manualnej na climatronic w F2FL. W innych miejscach usłyszałem albo zaporową cenę albo "za bardzo problematyczne, nie chcemy się w to babrać".

    W Dream Car sprawa zrobiona sprawnie, szybko i w rozsądnej cenie.

    Przy okazji zrobiłem - rozrząd w 1.4 MPi 85KM - 480zł rozrząd INA z pompą wody, 350zł robocizna, komplet świec BERU 64zł, wymiana 40zł
    Na wszystko faktura, ceny brutto, każda część i usługa wymieniona na fakturze - jestem pod wrażeniem i polecam.