Witaj na forum Fabia Club Polska

Trójmiasto i okolice

Temat utworzony · 15 Posty · 17277 Wyświetlenia
  • Polećcie jakiś dobry warsztat w Gdańsku, Gdyni lub okolicach bo zamierzam wymienić pasek rozrządu... Jest to bardzo pilna sprawa :help: <!-- s:help: -->

  • Jesli chodzi o uslugi serwisowe, naprawy mechaniczne to polecam SkodaSerwis w Rumce http://www.skodaserwis.pl/<!-- m -->
    Czesci dadza oryginalne, ale mozna tez dostarczyc swoje.

    Plichta kompletne oryginalne rozrzady sprzedaje na allegro - tanio! Nick Allegro: Plichta4 lub Plichta5 czy jakos tak 🙂

  • Na Wincentego Pola we Wrzeszczu facet zajmuje sie skodami już wiele lat ja tam cały czas robie i nie narzekam.Uczciwy i nie naciąga na koszty

  • 😞 Samochód Skoda Fabia 1,4 MPI zakupiony w tymże pseudoserwisie,zostawiony w rozliczeniu rocznik 2001 stan bardzo dobry 😕 <!-- s:/ --> .
    Uważałem że samochód zakupiony w serwisie rzeczywiście będzie w stanie takim w jakim go opisują.A tu ZONK!!!!!
    Nie jestem mechanikiem i uwierzyłem mechanikom z serwisu -I CO?
    1-samochód lakierowany -czyli był bity
    2-wyciek z układu chłodzenia
    3-zalewanie podsufitki
    4-uszkodzona sonda lambda
    5-instalacja gazowa niezgodna z opisem
    6-pęknieta szyba przednia ( na czarnym polu )
    I wiele pomniejszych usterek.
    Serwis opisuje się jako PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY - farsa
    oczywiście wina też i po mojej stronie-po prostu kupując samochód nie można nikomu wierzyć :zalamany: :zalamany:

  • Przykro mi [b]Kasiu[/b], że tak się naciełaś, ale niestety takie mamy czasy, iż nikomu nie można ufać. Ja już trochę autek kupiłem i w miarę możliwości udało mi się je dobrze prześwietlić. Mój ostatni rodzynek wkrótce zaprezentuję, nie jest to co prawda skoda, ale ... 🙂 <!-- s:) -->

  • Ło qrcze to faktycznie niezła lipa:\ szczerze też zaufałem dilerowi skody, raz się tylko przejechałem samochodem, zobaczyłem naklejke że auto sprawdzone w100% 😜 i kupiłem, ale dzięki bogu wszystko było ok. Też bym się nie spodziewał po autoryzowanym dilerze czegoś takiego :\Zresztą gwarancje powinni ci jakaś dać, p[rzynajmnej rozruchowa;P no ale że szyba pęknięta i sonda lambda poszła w cholere..? 😕

  • jasiek to nie jest autoryzowany serwis zabrali autoryzacje za oszustwa bo parę rozpraw mieli

  • [quote="Kasia"]:( Samochód Skoda Fabia 1,4 MPI zakupiony w tymże pseudoserwisie,zostawiony w rozliczeniu rocznik 2001 stan bardzo dobry 😕 <!-- s:/ --> .
    Uważałem że samochód zakupiony w serwisie rzeczywiście będzie w stanie takim w jakim go opisują.A tu ZONK!!!!!
    Nie jestem mechanikiem i uwierzyłem mechanikom z serwisu -I CO?
    1-samochód lakierowany -czyli był bity
    2-wyciek z układu chłodzenia
    3-zalewanie podsufitki
    4-uszkodzona sonda lambda
    5-instalacja gazowa niezgodna z opisem
    6-pęknieta szyba przednia ( na czarnym polu )
    I wiele pomniejszych usterek.
    Serwis opisuje się jako PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY - farsa
    oczywiście wina też i po mojej stronie-po prostu kupując samochód nie można nikomu wierzyć :zalamany: :zalamany: [/quote]

    Jeżeli to nie jest serwis skody to lipa chyba ze tak to masz gwarancje na auto nawet używane. Co do lakierowanego auta to jeśli nie ma napisane bezwypadkowe to znaczy ze cos bylo niekoniecznie składany z dwóch

  • witam, siadł mi najprawdopodobniej czujnik skrętu , poszukuje solidnego serwisu (mechanika)który mi to naprawi... czy możecie mi kogoś takiego polecić?

  • Zastanów się czy warto zapłacić za coś, co jesteś w stanie zrobić samemu (zakładając że masz chęci i narzędzia)...
    No może ew. z pomocą zaprzyjaźnionego mężczyzny 😉 <!-- s;) -->

  • No tak 🙂 <!-- s:) --> skoro nie jest to wielką filozofią to mogę sprobować... tylko gdzie znajdę jakąś instrukcję, lub jakiś pomocny opis jak to wykonać????

  • Gdybyś potrzebowała jednak pomocy polecam moich znajomych z serwisu SKODY (nie Plichta i nie Groblewski). Mieszczą się na Grunwaldzkiej w Gdańsku tuż za Galerią Bałtycką jadąc w kierunku Gdyni. Jest stacja Neste...tuż za nią budynki z czerwonej cegły i drugi wjazd...jest oznakowanie...SERWIS SKODA. Pracuje tam Marcin i Rafał. Znają się na Skodach jak nikt inny. Powołaj się na mnie a z pewnością pomogą.

  • Na Wincentego Pola,też tam robie skode,uczciwy właściciel,nie naciąga na niepotrzebne koszty.

  • Dzięki serdeczne za pomoc.... 🙂 <!-- s:) -->

  • Polecam zajrzeć do sklepu, którego adresy zamieściłem pod spodem. Posiadają felgi( Enzo, Dezent, Aez, Dotz) oraz opony(np. Dunlop, Fulda,
    Sava, Dębica, Kelly, Goodyear, Kleber, Michelin, Kormoran, BFGoodrich,
    Bridgestone, Firestone, Dayton, itp.).
    Byłem ostatnio i kupowałem opony, fachowa obsługa, pracownicy serwisu podchodzą do swojej pracy z pasją, doradzą, pomogą oraz wytłumaczą.

    Ul. Kcyńska 27 - salon i serwis
    81-005 Gdynia
    Tel: 598 318 997
    http://www.kelban.pl<!-- w -->
    http://www.facebook.pl/kelban

    Ul. Sobieskiego 14A - salon
    84-230 Rumia
    Tel: 509 731 997

    UWAGA!
    DLA FORUMOWICZÓW I FANÓW FACEBOOKA PRZEWIDUJĄ RABATY DO 30% NA
    WYBRANE USŁUGI.