Witaj na forum Fabia Club Polska

Śląsk i okolice

Temat utworzony · 61 Posty · 32307 Wyświetlenia
  • Dzięki za informacje. 🙂 <!-- s:) -->

    Jestem jedynie osobą korzystającą z forum waszego i nie mam zniżek. pytam dlatego że oni tam mają komis i chciałbym sie dowiedzieć czy w razie kupna u nich autka czy moge go podstawić do sprawdzenia tam. 🙂

    pozdrawiam. 😉

  • [b]TOMUŚ[/b], Chcesz korzystać ze zniżek ? Nic prostrzego zostań [glow=green]KLUBOWICZEM[/glow]

  • Odradzam ASO w Rybniku MARGO. Jeśli im komputer nie pokazuje usterki to twierdzą że jest wszystko OK. A i jeszcze twierdzą że jeśli coś stuka w aucie to tak ma być.

    Za to polecam ASO VW MAGRO - też serwisują skodę (napiszę jeszcze raz MAGRO - litery przestawione ale to inne ASO). Tam podchodzą do sprawy bardzo fachowo.

  • ASO Rybnik - odradzam.

  • [b]Pepe[/b] dlaczego odradzasz to aso czy zła obsługa czy źle robią powierzone zadania czy coś innego (np. rachunek końcowy) ?

  • Witam co sądzicie o tym serwisie skody znajduje się w Rudzie Śląskiej na Obrońców Westerplatte 29

  • klubowicze mają rabaty na części i serwis,
    p. Patryk i jego koledzy są bardzo pomocni, doradzą w zakresie częsci.
    na serwis raz zawitałem, i też było wszystko 🆗 <!-- s🆗 --> ok.
    złego słowa nie powiem :zdrowko:

  • Witam.

    Czas na odświeżenie tematu. 🙂 <!-- s:) -->

    Dzisiaj bylem w serwisie w Tychach i jestem zadowolony :hurra: . Pracę wykonali dobrze i nie drogo przy zaznaczeniu że była wykonana szybko 🙂 .

    Ale to tylko wymiana oleju 😄

    Dla tego serwisu jestem na razie na tak - polecam.

  • Ja tez odradzam robienie czegokolwiek u śliwki.

    Moja rozbita Skoda, trafiła do tego serwisu i od tego czasu zaczął się
    cyrk. Czułem się jakby autko nie było moje tylko zostało zabrane w "jasyr",
    za wszelką cenę chciano naprawiać auto, które kwalifkowało się na szkodę całkowitą.
    Musiałem zrezygnować z likwidacji z OC na moje AC i nagle z kosztu naprawy 20k zł. zrobiło się 2 razy tyle, po oszcowaniu przez innego rzeczoznawcę. Nie chcę opowiadać szczegółów tutaj, ale ja omijam ich szerokim łukiem.

    Nie polecam.

  • Dobry serwis i salon.
    Tam kupiłem obecny wózek jak i poprzedni.....oba tam są serwisowane (choc w obecnym sam wymieniam szczęki) .
    Za czasów p. Wojciecha Z. było w ogóle rewelacyjnie.....

    Ogólnie jest OK.

  • [quote="Tech"]P.H. Piotr Śliwka
    ul. Lenartowicza 104
    41-219 Sosnowiec
    tel. 032 / 292 01 07
    fax 032 / 292 01 33
    [url=http://skody.w.sosnowcu.internetem.pl]skody.w.sosnowcu.internetem.pl[/url]

    Witam;

    AUTO ŚLIWKA W SOSNOWCU I OGÓLNIE AUTO ŚLIWKA to PARTACZE i NIEKOMPETENTNI ludzie.
    Oddałem swój samochód w celu naprawienia wgniotki w tylnych prawych drzwiach i nadkolu (taka niespodzianka o innego kierowcy). Więc oddałem samochód i po dwóch tygodniach miałem do obioru. Samochód miał jechać do zabrza do zrobienia. Przyjechał. Jak zobaczyłem to za głowę się złapałem. Sam młotkiem lepiej bym to zrobił. Źle wyklepane nadkole, nowe tylne drzwi stykały się z nadkolem (brak jakijkolwiek szczeliny) a na wysokości okien szczelina ponad dwukrotnie większa niż normalnie. Mało tego oni udają głupa, że jest DOBRZE!! Jeden niemrawy gość z serwisu powiedział: 'niech sobie Pan jedzie z tym do Zabrza'!! jakiś żart. samochodu nie przyjąłem. Inny gość, który wydawał się być poważnym spojrzał i porównał z nowym i szczelina była ogromna. Zresztą nie było co porównywać bo trzeba być ślepym żeby nie było widaćstykających się blach i szczelin, że wsadzę cały klucz do środka! Tydzień później odebrałem samochód ponownie. Lepiej wyklepany, szczelina mniejsza - w miarę ale malowanie fatalne. na nadkolu w jednym miejscu ciemniejszy a centymetr niżej jasne. Ale już mając dosyć tego serwisu wziałem samochód mimo iż powinienem zostawić do ponownej poprawy. Mało tego za co chcialem ich do sądu podać: odebrałem samochód i coś mi stuka a wspomaganie ciężko chodzi. Okazało się, że gnoje pozrywali mi tylne tuleje na wahaczach z przodu. wtedy miałem przebieg 52000. a mało tego poczęstowali się benzyną (a mam LPG). jakie było moje zdziwienie jak na stacji benzynowej chciałem dolać benzyny a tam odkrecony korek wlewu.
    ODRADZAM TYCH ZŁODZIEI ORAZ PARTACZY. mówię to z całą odpowiedzialnością.

    Pozdrawiam i omijajcie SLIWKĘ szerokim łukiem.

  • Śliwka w Zabrzu skąd to znam miałem z nimi nie lada przeprawę z moim rozbitym samochodem ODRADZAM bo Was OKRADNĄ.

  • Polecam aso w Rybniku na Brzezińskiej - Magro aso audi i wv oraz od niedawna skody 🙂 <!-- s:) --> .
    Naprawę wykonują solidnie dość szybko . Auto było dobrze umyte i napastowane 🙂 - tą czynność przeważnie robią tak aby klient pojechał sobie i miał to jakoś zrobione
    Dbają o klienta. Na stwierdzenie tego że auto musi pozostać w serwisie proponują różne środki komunikacyjne np.taxi, auto zastępcze; za które płaci klient.
    Jeździłem po wielu serwisach głównie po serwisach fiata i w jednym mnie pracownik odwiózł na autobus gdy auto musiało zostać w aso. W pozostałej reszcie nawet się nie zapytali 😞 . Zleksza nie miłe 😕

    Polecam te aso 😄

  • [quote="TOMUŚ"]Polecam aso w Rybniku na Brzezińskiej - Magro aso audi i wv oraz od niedawna skody 🙂 <!-- s:) --> .
    [/quote]
    Emida w Rudzie też przeszła pod szyld Magro. taka księgowa roszada 😉

  • Czy można poprosić o jakieś świeższe opinie? Miałem kolizję z malowarką pasów drogowych, nie z mojej winy. Nie pytajcie jak to się udało :lol: <!-- s:lol: --> haha
    Poszukuję dobrego serwisu, do robienia będzie nadkole, zderzak przód oraz lampy z prawej strony (wymiana na nowe). Ktoś coś może polecić?

  • Ja gdy miałem naprawę/y blacharsko - lakiernicze to jeżdże to tychów do aso na begonii. Robią dobrze , czas naprawy jest ok. auta zastępcze fajne.

    Polecam to aso. Naprawa ta w dużej mierze zależy od ubezpieczyciela i jego podejścia do klienta. Ostatni raz tam bylem w 2015 r.

    Trzeba sobie otwarcie powiedzieć że aso które ma warsztat blach - lak na miejscu jest lepszą ofertą niż takie które gdzieś auto wozi do innego takiego warsztatu. Podam przykład i nie mówimy tu o kasie.
    Tychy - mała naprawa (2 elementy do malowania i pare do wymiany części) , czas oczekiwania ok. 7 dni
    Gliwice - to samo czas oczekiwania 14 dni + wożenie auta gdzieś pod Opole.
    Oczywiście ceny naprawy diametralnie różne.

  • Witam Forumowiczy i Forumowiczki ! Pytanie: Opole/Opolskie jaki serwis czy tez mechanik uczciwy i godny polecenia. Szukam tanszej alternatywy do ASO Lellka. Chodzi w sumie to o wszystkie naprawy, przeglady wymiany olejow. Polecicie cos/kogos?

  • Cześć.
    Co powiesz na Jano serwis z Opola? 🙂 <!-- s:) -->

  • Serwisowales tam juz? Bo na stronie ceny z cennika sa nawet nawet.

  • nie nie 🙂 <!-- s:) -->
    Ja serwisuje w tychach lub Frydek - Mistek 🙂