Witaj na forum Fabia Club Polska

Trójmiasto i okolice

Temat utworzony · 39 Posty · 24084 Wyświetlenia
  • A dzisiaj sobie pojechalem na przeglad roczny (na gwarancji fabie mam) i co sie stalo?? Kutasy maja cofnieta licencje... i teraz w Gdansku nie mam serwisu Skody ... To jest niepowazne.... Malo tego, tam gdzie serwisowalem (W.T. Blazewicz) mialem uklad z elektrykiem i on mi zegary lekko przerabial, a teraz nie wiem czy mi gwarancji nie cofna w innym serwisie... Co za popier..... swiat....

  • Po to polska nie lelegancja francja trzeba sie od tego przyzwyczaic niestety. Przykro mi

  • Nie wiem czy to zasluguje na pochwale ale...bylem dzisiaj w ASO aby podlaczyli mi fabie pod komputer i okazalo sie.... ze nic nie ma 😄 zadnych uchybien, sprawdzali po 3 razy bo nie wierzyli ... To pozostaje mi tylko zyczyc Wam abyscie i Wy znalezli takie ASO w swojej okolicy.

    PS do tego chlopaka podobaly sie moje przerobki :twisted: chyba tez lubia chrom jak ja :lol: <!-- s:lol: -->

    aha i jeszcze zostawilem im pliczek ulotek, do kazdej serwisowanej fabi i do kazdej nowo sprzedanej dolacza nasza ulotke 🙂

  • Wojtas to miałes cholerne szczęście ci powiem. Bo teraz co sie słyszy o tych ASO to aż włos sie jeży, ale fajnie ze bedą dodawac nasze ulotki, ja juz rozpoczełem akcje ulotkowania poraz 2- gi, narazie jak patrze na forum to z marnym skudkiem. :?

    A Fabii faktycznie tylko pozazdrościć. 😛

  • No to widze nie tracisz czasu, tylko reklamam na calego.
    No i gratulacje sprawnego autka 😄 oby tak dalej jezdzilo bez zadnych problemow

  • Jak pisalem wczesniej ASO w Szczecinku (zach-pom) ma duzego plusa za obsluge !!!

    Nie wiem jak ASO w Koszalinie ale na serwis bede jezdzil tylko do Szczecinka !!

  • PLICHTA
    ul. Morska 80
    81-225 Gdynia
    tel. 058 / 669 96 96
    fax 058 / 669 96 97
    http://www.plichta.com.pl<!-- w -->

    Zajebali mi 20l benzyny z baku i oslone prawego reflektora (od srodka)
    Naprawy gwarancyjne nie zostaly uznane (powiedzieli ze zrobili, a sobie olali)
    Wymiane sworznia mechanizmu roznicowego policzyli platnie, chociaz byla to usterka podlegajaca gwarancji.

  • I [b]TY[/b] to puściłeś płazem :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: <!-- s:przestraszony: -->

  • Mirus ... o paliwie pod domem sie zorientowalem, z cala reszta tez (bo mialem pierdol sporo - w ASO powiedzieli, ze naprawili, a kilka tygodni pozniej spowrotem wszystko wrocilo, niestety bylo juz po gwarancji), a z tym sworzniem mialem sie sadzic, ale jakos czasu zabraklo i to juz prawie rok temu byl, wiec chyba musztarda po obiedzie 😕 <!-- s:/ -->

  • Teraz to już tak 😞 <!-- s:( -->

  • [size=150][b]PHU HADM Gramatowski
    Rokocin 4G
    83-200 Starogard Gdański[/b][/size]

    Właśnie tam oddałem do naprawy powypadkowej moje autko.Płaciła ubezpieczalnia sprawcy a gotówki chciała dać jak na moje za mało więc zdecydowałem się na takie rozwiązanie.
    W poniedziałek 11.12.2006 w godzinach rannych odstawiłem Fabkę do wspomnianego wyżej serwisu. Pan Darek który miał pieczę nad całą naprawą powiedział,że zrobi wszystko abym odebrał samochód w piątek czyli 15.12.
    Pomimo kilku problemów wynikłych w trakcie naprawy w oznaczonym dniu zostałem powiadomiony iż auto będzie do odbioru lecz mogą być to pózne godziny wieczorne. Zostałem zapewniony,że w razie potrzeby mechanicy będą pracować do 22 aby skończyć pracę.
    O godz. 21 odebrałem telefon z informacją,że auto jest gotowe do odbioru.Poinformowałem ucieszony,że przyjadę je odebrać i tu zaczęły się problemy.
    W piątkowy wieczór nie mogłem znaleść nikogo kto nie uraczył się promilami. :piwo: <!-- s:piwo: -->
    Zadzwoniłem więc z tą wiadomością do Pana Darka. I tu wielkie moje zaskoczenie,wysłał on po mnie auto aby mnie przywiozło po odbiór. :super:

    Tak na marginesie dodam,że autem tym była nowa Octavia RS 2.0T 200KM !!!
    Przebieg prawie 15tyś. full opcja.
    Mało tego. Zaproponowano mi jazdę tym cackiem :hurra: no i zachorowałem na taki samochód.
    Jest on do sprzedania za 75tyś co ostudziło mój entuzjazm.

  • ...to znaczy że jak komputer nie wykaże żadnych usterek ani błędów to to jest szczęście?- to ja jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem-jakie samochody wy macie???-od początku komputer pokazywał awarię czujnika otwarcia drzwi i tyle- po naprawieniu czujnika co 10 tyś. km. sprawdzam i nic. Zero błędów,zero usterek.

  • [quote="Adaś"]To co odkryłem to dopiero skurwysyństwo, miałem malowane drzwi, których nigdy ja nie malowałem!! a że mam auto z salonu...[/quote]

    Mój kolega kupił sobie seicento Schumacher i przy wizycie u lakiernika wyszło, że miał robiony dach. Nie muszę mówić, że był zdziwiony, bo był pierwszym właścicielem...

  • W 90-tych latach kolega kupił nówkę felcię i po delikatnym przetarciu błotnika wyszło, iż buda jest przestawiona, a bok cały jest po malowaniu.

  • PLICHTA
    al. Grunwaldzka 339
    80-309 Gdańsk
    tel. 058 / 522 88 88
    fax 058 / 522 88 89
    http://www.plichta.com.pl<!-- w -->

    Bylem tam dwa razy a wlasciwie trzy 🙂 bo za pierwszym razem było to kupno uzywanego auta.

    Kupując mieliśmy dostać gratis czujniki cofania. Faktycznie zamontowano je, ale tak, że lekko plcem wcisnely sie te czujniki do środka zderzaka. Powiedzialem o tym sprzedawcy, ten wezwal kogoś waznego z serwisu 😛 . Przyszedl gosc w kombinezonie i zaczal wydzieracsie na mnie ze tego sie nie dotyka itd... Wzieli auto na podnosnik i zrobili. tym razem sprzedawca sprawdzil czy nie wpadaja do srodka. Było OK. Wymieniali też jedna zarowke H7, ktora spalila sie po okolo 2 miesiącach... Moze to przypadek a moze wyminiajac dotyklai banki palcami, bo robili wymiane na szybko.

    Drugi raz byłem wymieniać kola na zimowki. Mieli promocyjna cene więc pojechalem. odbyło się wszystko bez problemo tyle ze najpierw auto stało ponad godzine na parkingu zanim ktos wziąl sie do roboty... Oczywiscie wizyte mialem umowioną i przyjechalem punktualnie.

    Trzeci raz to badanie techniczne. W trakcie okazalo sie ze trzeba wymieinc okładziny z bebnów hamulcowych z tyłu i jeden tłoczek bo przeciekał. Nie wiem czy dobrze wymienili ( do tej pory jezdze i hamuje i plynu nie ubywa wiec chyba dobrze 😛 ) ale dolac plynu hamulcowego juz zapomnieli, mimo ze pytalem mechanika czy dolal. twierdzil ze dolal. Okazalo sie ze plynu bylo w zbiorniczku troche na dnie.... Przy okazji wymieniali zarowke STOP. Fajnie bo gratis 🙂 ale dlaczego stara zarowke ktros mi rozbil w bagazniku??? Czas poswiecowny na uprzatniecie kawałkow szkla byl znacznie dluzszy niz gdybym sam wymieinl ta zarowke.

    Fakt ze w serwisie mozna wygodnie posiedzic popic kawke herbatke, jest nawet (wtedy był) komputer z dostepem do netu... ale co z tego jak zatrudniaja ludzi nieodpowiedzialnych i w wiekszosci sa to uczniowie...

  • Ja tam nie jerzdze :cenzura: Plichta :dobani: <!-- s:dobani: --> nawet jak masz sprawny samochód i wszystko jest ok to i tak Ci kita wsadzą ze to jest do wymiany czy tamto

  • Cos jest nie tak z Plichta Gdansk bo sam Mr Plichta znajomemu ktory montowal w Octavii klime kazal przyjechac do Wejcherowa bo w Gdanku i Gdyni moga mu to zle zrobic 😛 <!-- s:P -->

  • Bo tam paru ludzi pracuje z ASO Błazewicz(nie istniejącego), a wiadomo co tam sie wyrabiało :cenzura: <!-- s:cenzura: -->

  • HADM-Gramatowski
    Rokocin 4G
    83-200 Starogard Gdański
    tel. 058 / 560 94 80
    fax 058 / 560 94 90
    http://www.hadm.pl<!-- w -->

  • Witam
    Chciałbym abyście napisali co nieco, na tematy serwisów w województwie pomorskim, głównie chodzi mi o ASO w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Wejherowie i Starogardzie Gdańskim.
    Wszystkie negatywne jak i pozytywne opinie które możecie wyrazi po Waszych wizytach.

    Pozdro