Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265076 Views
  • Już po spocie 🙂 <!-- s:) -->.
    Było bardzo bardzo miło i sympatycznie. Dziękuję tym, którzy przybyli.
    Niebawem w galerii pojawią się zdjęcia ze spociku.
    Osoby, które mają swoje zdjęcia, mogą je dodawać w kolejnych postach w galerii 🙂 .
    Jeszcze raz dzięki za mile spędzony czas !

  • Było super :hurra: fajnie było poznać nowych klubowiczów i spotkać już tych znanych 🙂 Mam nadzieje do zobaczenia na następnym spociku a tych którzy się wybierają na III Zlot to do szybkiego spotkania 😉 <!-- s;) -->

    ps. Dzięki wielkie [b]Zlloty[/b] za pilotowanie pod "Bazyliszka" 🆗

  • Dzieki wszystkim za przybycie :zdrowko: oby spoty na poludniu staly sie czykliczne :ksiadz: moze byc tak 1 raz w miesiacu 🙂 <!-- s:) -->

  • Zlot i po zlocie, dzięki za miłe spotkanie i pogaduszki 🙂 , fajnie spędzony czas jak zawsze 😉 , a teraz do zobaczyska za dwa tygodnie w borkach :motorek: <!-- s:motorek: --> .

  • Ja tu na stałe zagoszczę, zwłaszcza po sobotnim zlocie 🙂 <!-- s:) --> Przesympatyczne towarzystwo, zatem nie pozostaje nic innego, jak się zapisać. No i czekam niecierpliwie na fotki!

    Do zobaczenia (mam nadzieję) pod koniec maja!

  • [b]zlloty[/b], fotki już są w dziale "Galeria" 🙂 <!-- s:) -->.

  • dzieki za spotkanie i odrazu przepraszam ze tak krotko byłem nastepnym razem bedzie napewno dłużej wszystko przez przygotowania do komuni ps. niestety quada nie dostałem 😄 😄 <!-- s:D --> dzis sie dopiero dorwałem do komputera i odrazu kilka zdjęć w galerii

  • [b]Enemik[/b] tym razem wybaczamy 😉 ale następnym razem już Ci sie nie uda tak szybko zniknąć 😛 no ale jak obowiązki to obowiązki 🙂 <!-- s:) -->

    ps. eee tam quad lepsza fabia :resorak:

  • [b]enemik[/b], nastepnym razem musisz zarezerwwac troche czasu dla FCP 🙂 <!-- s:) -->

  • Mysle ze nadszedl czas na kolejny poludniowy spocik ... jak zwykle do wyboru : Katowice lub Krakow .. podawajcie jaki termin wam odpowiada .. wiadomo mowa o ktoryms weekendzie czerwca 🙂 <!-- s:) -->

  • Ja mam cały czerwiec zawalony pracą i egzaminami więc proponuję na spokojnie spotkać się 3-4 lipca oczywiście w Katowicach 🙂 <!-- s:) -->

  • Moja propozycja to 26 czerwca, co do miejsca poprzednim razem był krak to teraz wychodzą katowice.

  • Na dzisiaj odpada mi tylko weekend 18-19 czerwiec, do każdego innego terminu postarm się dopasować.

  • Mi najbardziej pasuje pierwsza połowa czerwca lub początek lipca. Ale wszystko jeszcze do ustalenia.

  • Wypadałoby poznać Was w końcu 😛 <!-- s:P --> Mnie osobiście pasowałby 3 lipiec, najlepiej w Krakowie, gdyż mogę być wzywany do arbeitu.... a z Katowic trochę by mi to zajęło 🙂

    Pozdrawiam
    sid

  • [b]MirekS[/b], a jak stoisz 3-4 lipiec :?: <!-- s:?: -->

  • [quote="Wojtas"][b]MirekS[/b], a jak stoisz 3-4 lipiec :?: <!-- s:?: -->[/quote]

    Ty Wojtas tak stoisz że 3-4 lipiec bawisz się na weselu 😛

  • teraz to i ja to wiem 😛 takze Panowie i Panie ja odpadam 3-4 lipiec .. powod jak wyzej .. wesele znajomych 🙂 :piwo: :tanczy: <!-- s:tanczy: -->

  • Ja również odpadam 3-4 lipiec.

  • hmmm cos to ciezko u wszystkich z terminami 😕 ... a jak stoicie 10-11 lipiec :?: <!-- s:?: -->

Log in to reply