Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265077 Views
  • [quote="Wojtas"]przydalo by sie zorbic jaksi spocik "przed zlotowy" 🙂 jak stoicie z czasem 9 maja :?: <!-- s:?: -->[/quote]

    Czy koncepcja przedzlotu nadal aktualna? Mi osobiście pasuje wszem i wobec, zarówno 9, jak i 15.

    Oczywiście 15 o 15 pod Krokusem pojawię się z przyjemnoscią (czyt. z Fabią).

  • [b]Data ustalona 15 maja o godz. 15 pod Krokusem[/b]

    Niestety moja obedcność z dniem dzisiejszym stanęła pod znakiem zapytania, ale postaram się dotrzeć.

  • [quote="MirekS"][b]Data ustalona 15 maja o godz. 15 pod Krokusem[/b]

    .[/quote] żeby nie szukać sie po parkingu najlepiej od strony BP tam przeważnie jest sporo wolnego miejsca

  • no to ustalone 🙂 Mirus wez na żądanie 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="wolfmk"]Jak ktoś będzie przejeżdżał przez Jaworzno to pisać do mnie wcześniej na gg: 3388327.
    Zgadamy się i pojedziemy kolumną, a po drodze zbierzemy Prezesową i Prezesa 🙂 <!-- s:) -->.

    Gdzie się spotykamy w kraku ?? IKEA czy gdzieś indziej ?[/quote]

    wolfmk mogę zahaczyć o Jaworzno po drodze tylko najlepiej gdzieś po trasie bo Jaworzna nie znam

  • Napisze do Ciebie na gg 🙂 <!-- s:) -->.
    Jedzie ktoś jeszcze przez Jaworzno ??

  • [b]enemik[/b], mam zarówno ramkę jak i naklejkę, ale nie będzie mnie na spocie. w piatek wyjezdzam

  • Panowie, krakus jest na wlocie do Krakowa tak ? Dobrze pamiętam ?

  • No nie do końca musisz przejechać pasternik, rozkopane rondo pod makro, potem całą opolską, jak po lewej stronie będziesz miał targowisko plac imbramowski wjedziesz na pierwszą estakadę, później lublańska i druga estakada, trzymasz się lewego pasa i skręcasz na światłach w lewo i w prawo i jesteś pod krokusem 🙂 <!-- s:) --> .

  • To może inaczej - podajcie ulice i numer gdzie się spotykamy 🙂 <!-- s:) -->.

  • Kraków, Bora-Komorowskiego 37

  • jesli były by kłopoty prawie zawsze nasłuchuje CB to można wołać jak sie domyślam Mirek pewnie tez jak jest w zasięgu to słucha CB 😄 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="enemik"]jesli były by kłopoty prawie zawsze nasłuchuje CB to można wołać jak sie domyślam Mirek pewnie tez jak jest w zasięgu to słucha CB 😄 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    YES 😉 .

  • No niestety, z CB to tylko telefon posiadam 😄 <!-- s:D -->.
    Trafimy bez problemu - wydaje mi się, że kiedyś już tam byłem.
    Z resztą Prezes pewnie i tak wie gdzie to jest, a ja niepotrzebnie Wam głowy zawracam 🙂 .

  • przeciez jst gps 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Wojtas"]przeciez jst gps 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    :hyhy: tylko nie wierzcie mu do końca, by [b]Was [/b]nie wyprowadził w pole 😉 .

  • [quote="MirekS"][quote="Wojtas"]przeciez jst gps 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    :hyhy: tylko nie wierzcie mu do końca, by [b]Was [/b]nie wyprowadził w pole 😉 .[/quote]

    ... tak tak jest gps i ja to napewno niezabłądzimy 😜

  • Być może spóźnię się gdzieś do pół godziny, 40 minut (czyli będę ok 1530 na parkingu).

    Dobra wiadomość jest taka, że prawdopodobnie będę miał VAGa z laptopem (kabel zarówno Viakena, jak i VAG K+CAN), więc jak ktoś będzie chciał sobie podłubać w aucie (na własną odpowiedzialność ofc), to nie powinno być problemu.

  • tylko nie zapomniec 🙂 <!-- s:) --> [b]dzisiaj o godz 15:00[/b]

  • Wiem będę 🙂 <!-- s:) --> .

Log in to reply