Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265036 Views
  • Też jestem za tylko nie 27/28.08, nie pasi 😛 <!-- s:P -->

  • my wyjezdzamy 19ego wracam dopiero 4.09 na poludnie

  • To ja tez się podepnę do tematu spocika i jestem jak najbardziej za. Wakacje mijaja a kubeczek leży gdzies w ciemni i czeka na mnie w niecierpliwości.... a tak wogóle to jakoś tak teskno za Wami :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Nooo tak mnie też tęskni się za Wami Kochana ekipo 😞 ale niestety ja też dam radę po 4 .09 😞 <!-- s:( -->

  • To może 18stego 😛 <!-- s:P --> ? hmmmmmmmmm około 16-17 ?

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="Loni"]dam radę po 4 .09 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Lonka to po 4 robimy następny 😉 .

  • [quote="MirekS"][quote="Loni"]dam radę po 4 .09 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Lonka to po 4 robimy następny 😉 .[/quote]

    🆗

  • 17 wesele

    18 poprawiny na drugim weselu

    tak do 20 bede dochodzil do siebie więc w tym terminie odpadamy...

  • To może 10 wrzesień ? Sobota ? Godzina 16 ?

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="sid"][b]10 wrzesień - sobota - godzina 16 [/b][/quote] termin ustalony

    jest dużo czasu niech Wszyscy sobie dopasuja sprawy osobiste i chciałbym zobaczyć Wszystkich na Spociku

    brakujące osoby będą ukarane :idiota: <!-- s:idiota: -->

  • Ja chętnie się pojawię gdzie ostatecznie będzie ten spocik, w którym miejscu w Katowicach?

  • [quote="DJ MŁODY"][quote="sid"][b]10 wrzesień - sobota - godzina 16 [/b][/quote] termin ustalony

    jest dużo czasu niech Wszyscy sobie dopasuja sprawy osobiste i chciałbym zobaczyć Wszystkich na Spociku

    brakujące osoby będą ukarane :idiota: <!-- s:idiota: -->[/quote]

    Dzięki za zaproszenie na spocik , mam nadzieję że do tego czasu się ogarnę i dam radę przyjechać.
    Pozdrawiam

  • bede w Silezji to zobacze jak z miejscami parkingowymi bo ostanio był tam mały plac budowy , a jak nie silezja to 3 Stawy , albo ...może w Parku w Chorzowie dla odmiany

  • [b]DJ MŁODY[/b]w Silesii jest cały czas plac budowy. Większa część parkingu jest wyłączona z użycia i parking jest przeniesiony w okolice Dębowych Tarasów naprzeciw Silesii. Aha...parking jest prowizoryczny...na żwirze i wyznaczony tasiemkami więc na spota nie polecam. Trzeba by inne miejsce wyznaczyć. Park w Chorzowie dobry pomysł 🆗 <!-- s🆗 --> - tylko może być problem ze znalezieniem miejsca parkingowego w samym parku i np.w weekendy wjazd jest płatny. Ja to zawsze pod Carrefour autko zostawiam i na nóżkach 200m śmigam do parku.

  • A może ktoś z Katowic sprawdzi, jak jest z miejscem pod Spodkiem, tam za biurowcem PKP, który jest praktycznie opuszczony powinno być miejsce, tylko nie wiem, czy wjazd nie jest przypadkiem płatny?

  • [quote="pietrass"] jak jest z miejscem pod Spodkiem, tam za biurowcem PKP[/quote]
    za biurowcem jest ciasno,
    ale kawałek dalej ( ok. 100m) - miejsca ci tam dostatek, ale z knajpką i cieniem krucho ....
    jest tam duży żwirowy parking,
    a za postój się nie płaci ( narazie )
    można się zastanowić nad :

    CH PLAZA Ruda Slaska - duży parking, bistro na piętrze.
    Punkt 44 ...
    Auchan na trasie średnicowej - parking podziemny ...
    IKEA - parking podziemny
    CH FORUM - parking podziemny, ale chyba ciągle pełny.

    10 IX mnie nie ma.... jestem w CRO.

  • proponuje za Centrum Handlowym 3 Stawy z tyłu jest tam duzo miejsca ławeczki knajpki , niektórzy juz byli na spociku po 3 Stawami

  • To jak z miejscem 😄 <!-- s:D --> ?

    Pozdrawiam
    sid

  • właśnie jak z tym spocikiem będzie?

  • Spocik chyba poległ, ja sam nie mam jak się na nim pojawić 😕 <!-- s:/ -->

    Pozdrawiam
    sid

Log in to reply