Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265069 Views
  • I ja dotarłem do domku, a fabka odpoczywa w garażu 🙂 <!-- s:) --> .
    Dziękuję wszystkim za przybycie oraz miłe i sympatyczne towarzystwo. Już nie mogę się doczekać następnego ... :szczesliwy: .

  • Jestem 😄 fotki będą jakoś potem 😄 <!-- s:D -->

    1. Wojtas ! - co do rozmowy którą słuchałem to za 4 zł można kombinować zakup cukru 😄
    2. Loni&Wojtas.. pozdrowiliście Mirka..a mnie nie 😛 ( przynajmniej nie słyszałem )
    3. Specjalne podziękowania dla Mirka za cierpliwość do mojego drogowego maruderstwa 😛

    Przez trochę czasu zastanawiałem się gdzie jest mani&dotii, zgubiliśmy ich czy jak . Na całe szczęście jechali tuż za mną 😛 😛

    Dzięki wszystkim za spotkanie 🙂

    P.S Moja koszulka jest w sam raz 😄 !

    Pozdrawiam
    sid

  • Były pozdrowienia dla Ciebie 🙂 jak mogłabym zapomnieć 😛 ojjj nie słuchałeś :cisza: a co do koszulki to dosłownie nie wierzę :zdziwko: ale to bardzo dobrze że jest 🆗 <!-- s🆗 -->

  • tez juz jestesmy bylo lux i do nastepnego dziekuje za gadzety....

    [quote="sid"]

    Przez trochę czasu zastanawiałem się gdzie jest mani&dotii, zgubiliśmy ich czy jak . Na całe szczęście jechali tuż za mną 😛 <!-- s:P -->:P
    [/quote]

    pojawiam sie i znikam...

  • [b]sid[/b], byly pozdrowionka ale chyba nie doslyszales 😛 <!-- s:P -->

  • Loni&Wojtas , widocznie cukier spędzał mi sen z powiek 😄 <!-- s:D -->

    Pozdrawiam
    sid

  • Oczywiście dzięki wszystkim za przybycie na spocika :padam: , jak zwykle było bardzo miło spędzić w tak doborowym towarzystwie czas 😉 <!-- s;) -->
    Dziękuję za gadżety klubowe no i szacun dla Pani Prezes za kreatywność w ich pakowaniu.
    Do następnego!!!

    Niech cukier będzie z Wami..... :super:

  • Spoko spocik 😉 <!-- s;) -->
    Miło było zobaczyć stare i nowe twarze 😉

  • Uwaga Uwaga ! nadaje komunikat 😄 Od 5 minut jestem on air 😄 Naprawiłem gruszkę....urwał się kabelek 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid

  • Hejka!!! My również się świetnie bawiliśmy w waszym towarzystwie. Myślę,że spotkamy się na kolejnym spociku przy grillku. Pozdrawiamy 🙂 :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • ja również - thx wszystkim za miło spędzony czas,
    @[b]Sid[/b] - zrób zdjęcie w koszulce bo trudno uwierzyć ; u nas cookier po 3,90 😉 ( info-Biedronka 😄 <!-- s:D --> )

    do następnego ... i czekam na fotki utalentowanych, młodych fotografów 😉

  • A ja się najpierw z wami witam 🙂 wiem, nie ten temat 😛 <!-- s:P -->

    Dzięki za ogromnie śmieszne spotkanie, bawiłem się wyśmienicie, czas spędzony naprawdę wartościowo.
    Oby tak częściej ilościowo i jakościowo. Spoci dobrze zapowiada zlot ogólnopolski.
    Mam nadzieje, że osoby które się pojawiły wczoraj do Sulejowa przybędą 🙂

    Razem z [b]kapim[/b] czekam na fotki, i już zbieram cukier w szafeczce dla tych [b]sid[/b]'owych 500 kucy 😄
    (dalej nie wiem czy to agrobiznes, czy rzeźnia 😛 )

    Pozdrawiam, niech moc będzie z Wami
    😎

  • [quote] i czekam na fotki utalentowanych, młodych fotografów [/quote]
    już są !! - w galerii 😉 <!-- s;) -->

  • Wy tu ładnie dziękujecie a co mieliście zrobić .... WPISAĆ się na ZLOT!!!!! :dyskusja: <!-- s:dyskusja: -->

  • [quote="Loni"]Wy tu ładnie dziękujecie a co mieliście zrobić .... [/quote]
    :zawstydzony: ale nie wiem czy bede ... jak mowiłem. bo jeszcze mi sie oberwie... :krzeslem: <!-- s:krzeslem: -->

  • .. wiem wiem [b]kapi [/b] Ty masz usprawiedliwienie 😉 ale reszta :krzeslem: 😉 <!-- s;) -->

    [b]boreq00[/b], fajnie że wpadłeś miło było poznać 😄 no ale wiadomo c.d na zlocie 😉
    ps. [b]sid [/b]z tym cukrem to ładnie wykombinowałeś teraz każdy będzie dla Ciebie kostki zbierał t.z dla Twoich kucyków 😛

  • etam niektorzy juz sie wpisali :najszczesliwszy: <!-- s:najszczesliwszy: -->

  • Hihi 😛 kucyki już nie mogą się doczekać cukru 😄 1kg dla każdego 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid

  • manii 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Fajne fotki ze spociku i fajnie,że się udał. Pozdrawiam wszystkich.

Log in to reply