Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265035 Views
    1. sid
    2. enemik
    3. guliwerkrknh
    4. anubis
    5. jarecki
    6. ??? zlloty
    7. kapi
    8. Michael

    Szkoda Loni 🙂 Może next razem w Katowicach 😄 <!-- s:D -->

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="sid"]1. sid
    2. enemik
    3. guliwerkrknh
    4. anubis
    5. jarecki
    7. ??? zlloty
    8. kapi
    9. Michael

    Szkoda Loni 🙂 Może next razem w Katowicach 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Chciałam się wykręcić ale już mam egzaminy i muszę być 😞 szkoda bo chętnie bym się z Wami spotkała :rozpacz:

    ps. chociaż może uda mi się w ostatniej chwili ale wole nie obiecywać 😉

  • Ja jednak odpadam 😞 siła wyższa 😞 może następnym razem 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="enemik"]parking KROKUSa od strony stacji BP tak jak zawsze 🙂 <!-- s:) --> jak wiedziesz na światłach przy OBI i McDonaldzie to musisz przejechać cały parking Krokusa i po drugiej stronie masz BP adres Bora-Komorowskiego 37

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 21-11-2011, 20:14[/i] ][/size]
    aaaa i [size=150]UWAGA[/size] jak by sie ktoś wybierał na spota do KRK ze śląska to tak na DK 94 KRK-Olkusz- Bytom 321km BIały kościół naładowali Fotki od autostrady na pasterniku pierwszy fotoradar w kierunku Krakowa też nabity i lubia stanąć z radarem na stacji i jeszcze za bramkami kierunek na KRK lubią stanąć na wysokości zjazdu na balice na Bora narazie radary unicestwione jak by się coś zmieniało to dam znać[/quote]

    jakieś nowości w temacie fotoradarów - jak obiecałem to bede 🙂

  • narazie nic nie ma nie wiem jak trasa bo nie byłem ale Kraków dalej to samo

  • No i co najważniejsze umawiamy się na parkingu Krokusa/Reala bliżej stacji BP 🙂

    Pozdrawiam
    sid

  • TAK 🙂 <!-- s:) -->

  • bedzie ktos miał moze przypadkiem całkiem:) naklejke fcp z białymi napisami (do naklejenia:P)???

  • [quote="guliwerkrknh"]bedzie ktos miał moze przypadkiem całkiem:) naklejke fcp z białymi napisami (do naklejenia:P)???[/quote]
    no - przydałaby sie 😛 <!-- s:P -->

    liczymy że Loni nas odwiedzi 🆗

  • Jakby mnie nie było równo o 15 to będę o 15:10 🙂

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote]1. sid
    2. enemik
    3. guliwerkrknh
    4. anubis
    5. jarecki
    7. ??? zlloty
    8. kapi
    9. Michael

    [/quote]

    dziekuje przybyłym za miłe słowo i spotkanie 😛 <!-- s:P -->
    sid, enemik - do następnego 😛 :zdrowko:

  • Co Wy na to aby [b]14 stycznia 2012 roku [/b] tj. sobota w Krakowie odbył się spot[b] [i]Fabia Club Polska [/i][/b]- ( miejsce w trakcie uzgodnień 🙂 )
    ??

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="sid"]Co Wy na to aby [b]14 stycznia 2012 roku [/b] tj. sobota w Krakowie odbył się spot[b] [i]Fabia Club Polska [/i][/b]- ( miejsce w trakcie uzgodnień 🙂 )
    ??[/quote]
    Kur.. i ja znowu mam 2 zmiane..
    a czemu znowu w KRK? nie czas na Katowice? 😄 <!-- s:D -->

  • Mogą być Katowice oczywiście 🙂 Ale jest duuuuużo czasu na uzgodnienia to można uzgadniać 🙂

    Pozdrawiam
    sid

  • A może ktoś ma ochotę podjechać dziś na M1 do Zabrza na 16? 🙂 <!-- s:) -->

  • sory sid ale muszę się wygadać KRK dlatego że kolega [b]sid[/b] coś wspominal o terenie muzeum lotnictwa

  • [quote="sid"]Co Wy na to aby [b]14 stycznia 2012 roku [/b] tj. sobota w Krakowie odbył się spot[b] [i]Fabia Club Polska [/i][/b]- ( miejsce w trakcie uzgodnień 🙂 )
    ??[/quote]
    ... i znów bedzie nas trzech ??? ..... :dontgetit: <!-- s:dontgetit: --> ja na razie odpadam ...

  • Jak by to było Kato to bym wpadł, na KrK to pół dnia potrzeba więc nie wiem jak będzie z czasem 😕 <!-- s:/ -->

    [b]kapi[/b], miałem się przypomnieć do Ciebie, tylko już nie pamiętam po co 😛

  • ja jutro załatwiam wolne na 14 stycznia (jeśli będzie to w Katowicach) 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="kapi"][quote="sid"]Co Wy na to aby [b]14 stycznia 2012 roku [/b] tj. sobota w Krakowie odbył się spot[b] [i]Fabia Club Polska [/i][/b]- ( miejsce w trakcie uzgodnień 🙂 )
    ??[/quote]
    ... i znów bedzie nas trzech ??? ..... :dontgetit: <!-- s:dontgetit: --> ja na razie odpadam ...[/quote]

    dokladnie to samo powiedzialem 🙂

Log in to reply