Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265040 Views
  • Nie nie Solaris to za duże jak dla mnie 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid

  • jak już sid zdarzył wszystkim obwieścić że mam vlepe OCP pewnie niektórych interesuje dlaczego

    to juz nie bede się czaił 29 czerwca mam odbiór O2FL kombi 1.8 TSI 😄 <!-- s:D -->

    ale spokojnie spokojnie nie rozstaje się z fabia i niestety sid nie doczeka się felg 😄 😄 😛

  • no to gratulacje nowej O.. i silniczek zgrabny

    Enemik jak masz jakies fotki to wklej..

  • narazie nic nie mam na 29.06 mam planowany odbiór dopiero ale juz słyszałem że będzie możliwa obsówa bo na fabiach maja 2 tyg poślizgu

  • I ja dotarłem do domku, dzięki za miłe spotkanko i już nie mogę się doczekać sulejowa.

    [b]Loni[/b] oponka już jest, tarcza będzie po niedzieli 🆗 <!-- s🆗 --> .

  • [b]enemik[/b], to cos sie na spocie nie chwalil 😛 <!-- s:P -->
    [b]MirekS[/b], dzieki za pomoc 🙂

  • [b]Miruś[/b] z góry wielkie dzięki :padam: na miejscu damy spraya na te "pomocne gadżety" 😉 <!-- s;) -->

    [b]enemik[/b] oszzzz Tyyy- gratulacje dobrego wyboru ale obyś fabki się nie pozbywał bo :krzeslem: i tak masz :kijemgo: że na zlot z nami nie jedziesz 😛

  • Wojtas, można wiedzieć co się stało z Twoją fabką i Loni? :szepta: 😉 <!-- s;) -->

  • Z moją fabką nic takiego się nie stało, poprawiałam kolor plastików (od nawiewów bo coś mi nie wyszło) i na razie nie są jeszcze zamontowane więc fabka odpoczywa 🙂 <!-- s:) -->

  • moja czeka na dokonczenie szlifu i wylonie sie nia na zlot 🙂 <!-- s:) -->

  • Bo już naprawdę myślałem, że stukneliście się podczas ścigania :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Hehe 😉 Wojtas nie ma ze mną szans 😄 <!-- s:D -->

  • na wstecznym nie 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Wojtas"]na wstecznym nie 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    ... chciałbyś 😉

    ps. koniec OT :cisza: bo będę usuwać :hyhy:

  • [quote="Loni"][b]Miruś[/b] z góry wielkie dzięki :padam: na miejscu damy spraya na te "pomocne gadżety" 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Tarcza już jest, spraya nie trzeba, mam puszkę jasnej farby w garażu i pędzel także machnę jakiś napis 🙂 na oponie i tarczy.

  • [quote="MirekS"][quote="Loni"][b]Miruś[/b] z góry wielkie dzięki :padam: na miejscu damy spraya na te "pomocne gadżety" 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Tarcza już jest, spraya nie trzeba, mam puszkę jasnej farby w garażu i pędzel także machnę jakiś napis 🙂 na oponie i tarczy.[/quote]

    ... jesteś wielki :kumple:

  • No wiesz :niepewny: ... może i tak, ale do [b]Ciebie[/b] to mi hoho :padam: <!-- s:padam: -->

    [b]Ilonka[/b] największy wkład co do 4 zlotu jest po [b]Twojej[/b] stronie 😉 i to przyznają wszyscy, a kto się wyłamie dostanie ode mnie po :zabawa: .

  • [quote="MirekS"]No wiesz :niepewny: ... może i tak, ale do [b]Ciebie[/b] to mi hoho :padam: <!-- s:padam: -->

    [b]Ilonka[/b] największy wkład co do 4 zlotu jest po [b]Twojej[/b] stronie 😉 i to przyznają wszyscy, a kto się wyłamie dostanie ode mnie po :zabawa: .[/quote]

    .... eee tam :zawstydzony: bez Was nie dałabym rady :dyskusja:

  • Czy w najbliższym czasie planowany jest jakiś spocik? Ja chętnie odwiedził bym Kraków 🙂 np. w ten weekend, wpadł by ktoś? 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Voytaz"]Czy w najbliższym czasie planowany jest jakiś spocik? Ja chętnie odwiedził bym Kraków 🙂 np. w ten weekend, wpadł by ktoś? 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    ... rzuciłam propozycję 19 czerwca (niedziela) 😄

Log in to reply