Witaj na forum Fabia Club Polska

Bagsiu ;)

Topic created · 36 Posts · 16156 Views
  • Bagsiu ważne że Ty cały jesteś 🙂 ... Widzę że oru alu kołpak też oberwał....

    Pozdrawiam
    sid

  • no ty się śmiej... miesiąc i bym kupił alufelgi15 ;(

  • a ja Ci [b]Bagsiu[/b] banany na zlot kupilem....

  • Auto sprzedane... więc żegnajcie:( może kiedyś kupie sobie fabke... tak mi jej szkoda 😞 <!-- s:( -->

  • O bosheeee 😞 ale wielka strata 😞 dobrze że nic nikomu się nie stało... Nie żegnaj się z Nami :rozpacz: może teraz kupisz sobie F2?? 🙂 <!-- s:) -->

  • właśnie to nie koniec najważniejsze, że jesteś cały. Jak ochłoniesz po wszystkim może się zdecydujesz ponownie na Fabię.

  • Siemka witam:) Może do was dołączę na Wiosne;) ZObaczymy czy kupię Fabie za 10.000 zł czy coś znajde. A jak nie to się pożegnam bo fiata kupie;) Więc Zobaczymy:D Żałuje teraz że rozwaliłem tą fabke. Bo bym teraz miał ją fajnie zrobioną;) może bym powalczył z Wami hehe;) W Wiosne dam znac:) Albo jak by ktoś miał do sprzedania;) to niech da znac:)

  • Witam, koszty nie były aż takie duże, mogłeś jednak wziąć do warsztatu, ale cóż, możliwe że nie wszystko będzie stracone... Pozdrawiam i powodzenia 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Bagsiu"]Bo bym teraz miał ją fajnie zrobioną;) może bym powalczył z Wami hehe;) W Wiosne dam znac:) [/quote]

    bagsiu będe miał felgi na sprzedaż....

  • Ale jabitym nie bd jezdził:)

  • [quote="Bagsiu"]Ale jabitym nie bd jezdził:)[/quote] to chyba jak z salonu kupisz i to też niepewne czy gdzieś z lawety nie spadła 🙂 liczysz że za 10 000. zł kupisz nie bita. z super przebiegiem i wogóle. super zadbana . i nigdy nie będziesz wiedział czy wyglądała gorzej niż twoja przed poskladaaniem 🙂 <!-- s:) -->

  • enemik 10 kolek mam teraz:) Do wiosny sie uzbiera:) Nie że bitym nie bd jezdzil;) Tylko moi "rodzice" zabronili mi naprawiac:D o Tak miałem napisać;) A wujaszek z wrocławia ma Fabie 1.9 TDi 😉 Czarna wiec może się uda :d 2004 rocznik do 15 tys wytargac zobaczymy jak nie to kupie seico w gazie:D na dojazdy i przezyje jeszcze 2 lata;) studiow i pózniej się Fabie kupi:D w Rs:d Marzenie:D 1.4 180 km 😄 <!-- s:D -->

  • Bagsiu bierz 1.9 🙂 i wracaj !!! Bo zlot za chwile, a czekamy na Twoje banany 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid

  • NO to tak Zakupiłem oto seicento wiec nici z fabijki 😞 <!-- s:( --> Trafiła się okazja 18 tys przebieg 2008r. LPG od sasiadki.

    [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fd56313200ee1a01][img]http://images39.fotosik.pl/1680/fd56313200ee1a01m.jpg[/img][/url]

    Mam nadzieje że jak przyjade kiedys na zlot to mnie nie zabijecie:D Pozdrawiam 😄

  • [quote="Bagsiu"]
    Mam nadzieje że jak przyjade kiedys na zlot to mnie nie zabijecie:D [/quote]

    Przeżyjesz 😉 wpadaj 🙂 <!-- s:) -->

    Życzę by sejtek jeździł bezawaryjnie.

  • [quote="Bagsiu"]Zakupiłem oto seicento [/quote] [quote="Bagsiu"]Trafiła się okazja 18 tys przebieg [/quote] no to stan igła mozna powiedzieć 😉 <!-- s;) -->
    [quote="Bagsiu"]Mam nadzieje że jak przyjade kiedys na zlot to mnie nie zabijecie[/quote]
    za co ? ja też przyjechałem raz SC 🙂 i wszyscy mieli ubaw

    btw - na miasto wystarczające wozidełko, a w wersji 1.1 to taki mały zap...dalacz 😄
    załóż obrotomierz - ja miałem kostke pod deską schowaną ( 99r. )- wystarczyło wyciąć otwór w kokpicie i podłaczyć kostkę. 🙂 ale [b]najpierw sprawdź[/b], czy ona jest też u ciebie.
    oponki na tył 175 przód 155 , to były czasy .... 😉

    szerokości :zdrowko:

Log in to reply