Witaj na forum Fabia Club Polska

Wzmacniacze

Topic created · 67 Posts · 23239 Views
  • narazie prz od chce wzmocnik a na wakacje oczywi scie tył i jakiś sub narazie zastanawiam sie jak podłaczyc wzmacniacvz i wogóle bo najpierw musze kable pociągnąć czy koniecznie musze ciągnąc kable od akulumatora ????

  • plus tak od aku a masowy z blachy wezmiesz i tak musisz rozbierac progi zeby kable podciagnac do radia i glosnikow no w zalezmosci gdzie chcesz miec wzmacniacz...

  • wzmacniacz chce zamontować pod półka bagaznika a którędy ciągnołes ten plus od aku

  • lewym progiem , ale polka bagaznika nie wytrzyma takiego ciezaru 😕 <!-- s:/ -->

  • trzeba zrobić wzmocnienia do tych trójkątów co co trzymają półkę

  • proponuje umiescic go na oparciu kanapy albo na boku nadkola polka po pewnym czasie zacznie trzeszczec i sie uginac 😕 <!-- s:/ -->

  • no oki ale jak pociągnołes kabel od akumulatora do kabiny ???? któredy sie dostałes od kabiny ???? no masz w sumie racje a przy nadkolu wejdzie wzmacniacz i jak go proponujesz przymocować ??

  • no oki ale jak pociągnołes kabel od akumulatora do kabiny ???? któredy sie dostałes od kabiny ???? no masz w sumie racje a przy nadkolu wejdzie wzmacniacz i jak go proponujesz przymocować ??

  • przedostanie się z kabiny do komory silnika można dostać sie na dwa sposoby albo prawą stroną (dłuższą) albo lewą (krótszą) prawą stroną to odkręcasz schowek i odsuwasz tą gąbkę i masz zaślepkę, a lewą to masz napisane tu
    http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=3990&postdays=0&postorder=asc&start=15<!-- m -->

  • Jaki wybrać wzmacniacz do takich głośników:
    [img]http://lh4.ggpht.com/_K7n9AMOU_7E/StGhCajZWZI/AAAAAAAAACs/PO1kf_t5P6Y/s640/DSC00008.JPG[/img]
    Najlepiej żeby był dobry, tani i zajmował mało miejsca.
    Dodam że ja się na tym nie znam.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    😄 😄 😄 😄 😄 😄 😄 <!-- s:D -->

  • Witaj, 🙂 <!-- s:) -->

    Wzmacniacz musi mieć pomiędzy 100 , a 200 watt mocy ciągłej (sinusoidalnej) na kanał do tych głośników. Moc rms to nie jest ta sama co moc ciągła (sinusoidalna). Przyjęte jest, że 70% mocy sinusoidalnej = 100% mocy rms. Trochę skomplikowane 🙂 ale podam przykład: mamy 100 watt w mocy rms = 70 watt mocy ciągłej (sinusoidalnej)
    A poza tym to warto spojrzeć na pasmo przenoszenia, żeby było optymalne no i żeby te głośniki też fajnie grały.

    Pozdro. 🙂

  • [quote="wawrzkok"]zajmował mało miejsca.[/quote]
    Jeżeli ma mieć dużą moc to na pewno nie będzie mały. Do głośników wzmacniacz nie powinien być mocniejszy od nich bo się mogą zjarać.

  • A jakieś przykłady z allegro 😉 <!-- s;) -->
    Będzie mi łatwiej 😄

  • Myśmy (forumowicze) Tobie wyłożyli kawe na ławe, czyli troche cennej teorii. Do Ciebie należy wybór jaki wzmacniacz kupisz - czy kupisz pioneera czy jbla czy kenwooda. Moim skromnym zdaniem warto też sie zaopatrzyć w korektor graficzny , żeby ten dźwięk był jak należy , a nie jak z garka 🙂 <!-- s:) -->

  • witam
    przymierzam się do zakupu 2 wzmacniaczy phase linear .8kw i subwoofera phase evolution aliante 12".

    Chciałbym poznać wasze opinie na temat tego sprzętu, szczególnie na temat wzmacniaczy.

    Oczywiście wszystko będzie upchnięte w do skody fabii I 😉 <!-- s;) -->

    pzdr. 😉

  • witam
    mam zamiar kupic wzmacniacz i suba do mojej fabki mam oryginalne radio symphony z cd ale nie wiem czy to radio jest w stanie obsłóżyć taki zestaw czy musze je wymienić ????
    ktoś może mi doradzić ?????? z góry wielki dzięki

  • niewiem czy obsłuży...
    a masz juz na oku jakiś wzmacniacz i suba??

  • [quote="zdono"]niewiem czy obsłuży...
    a masz juz na oku jakiś wzmacniacz i suba??[/quote]

    jeszcze nie dopiero prubuje cos wybrac odpowiedniego chce zabudowac suba w schowku po lewej stronie także sam głośnik kupie najważńiejsze to radio bo jesli trzeba wymienic to dodatkowe koszty a to mnie zaboli

  • Z tego co kojarzę to do symphony ciężko jest z podpieciem wmaka, można ale wymagana jest tak jakaś zabawa z kabelkami i wyciąganiu końcówki mocy, a co planujesz kolego? I do jakiej muzyki?

  • [quote="Voytaz"]Z tego co kojarzę to do symphony ciężko jest z podpieciem wmaka, można ale wymagana jest tak jakaś zabawa z kabelkami i wyciąganiu końcówki mocy, a co planujesz kolego? I do jakiej muzyki?[/quote]

    chciałbym zabudowac suba w bagazniku w schowku widziałem fotki i wygląda to super a co do muzy to trance jak dla mnie idealny do słuchania w samochodzie acha i takie pytanie czy któryś z kolegów ma u siebie radio 2 din np. clarion widziałem kilka ciekawych propozycji które mi sie podobają, co o tym sądzicie ??????????

Log in to reply