Witaj na forum Fabia Club Polska

Wzmacniacze

Topic created · 67 Posts · 23239 Views
  • Mam pytanie gdzie moge podlaczyc sie pod jakies zasilanko (+ i -) nie wychodzac do komory silnika?
    Bo jesli podlaczenie nie bylo by klopotliwe to zrobilbym to sam, ale znajac zycie to rozwiazanie bedize o wiele bardziej skomplikowane 😎

  • Ale ktoredy mam przeprowadzic kable do komory silnika?
    Wzmacniacza jeszcze nie mam ale od razu powiem ze audio robie badziej pod jakosc niz pod moc wiec taki mocny nie bedzie. Albo bedzie to monoblok albo zasilajacy cale audio, czyli multi-kanal. Jeszcze sie nie zdecydowalem.
    Kabelki wlasnie tez zamierzam wlozyc pod te plastiki co Ty 🙂 <!-- s:) -->

  • W ASO powiedzieli mi 100 zl za poprowadzenie kabelka 😄 😄 😄 <!-- s:D --> lol
    Barany... Za 100 zl to poswiece gora dwa dni i sobie sam podepne kabelki do akumulatora.
    Bardzo prosze kogos o jakies wskazowki czy po rozkreceniu schowka calego bede mial wyjscie do komory silnika?
    Jak cos to porobie fotki do dzialu "zrob to sam" 🙂

  • [quote="wolfmk"]W ASO powiedzieli mi 100 zl za poprowadzenie kabelka 😄 😄 😄 <!-- s:D --> lol
    Barany... Za 100 zl to poswiece gora dwa dni i sobie sam podepne kabelki do akumulatora.
    Bardzo prosze kogos o jakies wskazowki czy po rozkreceniu schowka calego bede mial wyjscie do komory silnika?
    Jak cos to porobie fotki do dzialu "zrob to sam" 🙂 [/quote]
    a po co go ciagniesz od komory silnika jak mozesz go pociagnac sprzed listwy zasilajacej ktora jest po lewo pod kierownica

  • [quote="waku"][quote="wolfmk"]W ASO powiedzieli mi 100 zl za poprowadzenie kabelka 😄 😄 😄 <!-- s:D --> lol
    Barany... Za 100 zl to poswiece gora dwa dni i sobie sam podepne kabelki do akumulatora.
    Bardzo prosze kogos o jakies wskazowki czy po rozkreceniu schowka calego bede mial wyjscie do komory silnika?
    Jak cos to porobie fotki do dzialu "zrob to sam" 🙂 [/quote]
    a po co go ciagniesz od komory silnika jak mozesz go pociagnac sprzed listwy zasilajacej ktora jest po lewo pod kierownica[/quote]

    Nie znalazlem zadnej listwy bo nikt mi nie powiedzial, ze jest. Przynamniej nie obciazylem instalacji - poszlo osobnym kabelkiem.

  • Nie ma watku w ktorym moglbym to napisac a mam pytanie co sadzicie o wzmacniaczu axton impact c200x2 bo na jego temat prawie nic nie moge znalezc... :zdegustowany: <!-- s:zdegustowany: -->

  • [quote="PIO69"]poszukaj na forum na http://www.audiocar.pl<!-- w --> bo ja osobiscie tego wzmaka nie słyszałem.
    więc wypowiadał się nie będę.
    musisz się zastanowić co chcesz uzyskać, ile wydac bo jak widze z opisu na gg już go kupiłes.
    Pozdrawiam[/quote]

    wzmacniacz juz zakupilem z tego co wiem ma 2x50rms i mostek pewnie cos kolo 140-160rms, filtr 50-200Hz, regulacje mocy no i filtry jescze fullrange/highpass/lowpass i nic wiecej nie moge znalezc 😕 jutro prawdopodobnie go juz podlacze na stale, jak narazie myslalem zeby zasilic nim subwoofer ale nie wiem czy nie bedize sluzyl tylko do przednich glosniczkow...sie okarze....i jescze jedno wzmak ma bezpiecznik 20a jaki dac bezpiecznik na kablu :niepewny: ...15A? :niepewny:

  • jakie bylo moje zdziwienie...kiedy podlaczylem wzmacniacz...wczesniej bylem posiadaczem axtona c200x2 , jescze wczesniej blaupunkta gta 2100 i wersji b tez , a na samym poczatku byl kenwood kac 721 ale wtedy to jescze za bardzo nei wiedzialem o co chodzi chociaz teraz tez wszytskiego nie wiem :hurra: wiec zdziwienia dotyczy mianowicie tego jak chodzi moj nowy nabytek..i tu prosze sie nie smiac mega kick model solaris ...w porownaniu do reszty ktora wymienilem. Wiec axton coz moge o nim napisac ladnie chodzi ale mysle ze jego gowne przeznaczenie jest na zasilenie przednich glosnikow...co do Blaupunktow to w miare dobry wybor w tych cenach...a co do solarisa...ani blaupunkt ani axton nie chodzil mi tak dobrze jak ten wzmacniaczyk...spelnia wszytskie moje oczekiwania wzgledem regulacji czy natezenia bassu ze skrzyneczki...i to mnie wlasnie tak zdziwilo bo firmy wogole nie znam a chodzi lepiej niz ...wymienione :zakrecony: <!-- s:zakrecony: -->

  • Mysle, ze to tez kwestia gustu, co i jak glosno sie slucha oraz jakie lubi sie brzmienie 😉 <!-- s;) -->
    Ja osobiscie mialem wzmacniacz z allegro o mocy ok 100 W za ok 120 zl i musze powiedziec, ze przy Blaupunkcie GTA200 to on sie chowa.
    A tak swoja droga to moce jaka dysponuja te wzmacniacze sa mocno przesadzone, albo ja jestem zbyt wrazliwy na bass :dobani:

  • no tak powinoo sie maczyc na Rms na wyjsciu 😛 😆 a nie na Watyyy

  • nie ma JBL Maniuś :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="Ricco"]nie ma JBL Maniuś :super: <!-- s:super: -->[/quote]
    no ba i to 2x12" lol

  • drodzy koledzy jaki polecacie wzmacniacz moze byc uzywany albo nowy bedzie on zasilal glosniki z przodu powerbass lc-60.Cena wzmacniacza do 450 zł

  • Poszukaj na allegro. Najlepsza opinie posiadaja sprzety z rodziny JBL to juz wyzsza polka. Tobie polecil bym cos z Lazara. Unikaj jakich kolwiek VOicekraft, first i cos w tym stylu.

  • ja myśle nad alpine z serii v12 uzywanego podobniesz lux maszyny :] <!-- s:] -->

  • a jakiej mocy sa te glosniki, planujesz rozbudowac system czy tylko ten przod jakie masz radyjko.... opisz cos wiecej to pomozemy 🙂 <!-- s:) -->

  • mam radio jvc no takie średnie a głosniki powerbass o mocy rms75 max 220 narazie mysle o przodzie a tył zostawiam na póxniej ponieważ mam inne wydatki związane z moją fabką 😜

  • a radyjko ma jakies wyjscia z tylu przedwzmacniacza? moze warto zainwestowac w jakas 4-kanałówke bedziesz mial pod tyl jak sie zdecydujesz na jakies

    ALPINE MRP-F250
    Infinity REF 475A
    ALPINE MRP-F450
    JBL CS 60.2
    PIONEER GM-6300F

    jest duzo opcji zalezy tylko od ciebie czy planujesz dalsza rozbudowe
    [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b152bd20a912bd1f][img]http://images28.fotosik.pl/170/b152bd20a912bd1fm.jpg[/img][/url]
    [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=90490b286cebe426][img]http://images33.fotosik.pl/328/90490b286cebe426m.jpg[/img][/url]

Log in to reply