Witaj na forum Fabia Club Polska

Głośniki tył

Topic created · 237 Posts · 123551 Views
  • PRAWO ,LEWO NA TYLE.

  • no ja mam prawo, lewo ale wspólgrają z przodem :cisza: <!-- s:cisza: --> co się odwlecze to nie uciecze...jak zamontuję na tył to powiem by te tweetery grały z tymi z bagażnika i bedzie sii:))))

  • [quote]właśnie wróciełem od moich magików car-audio [/quote]- badyl

    faktycznie co za ćmole podłaczyli pod przód i plastik połamali

    przyjedż do mnie wypijemy :zdrowko: <!-- s:zdrowko: --> i bedziesz miał jak z fabryki

  • no faktycznie może i ćmole ale honorowe :super: <!-- s:super: --> plastik bedzie nowka a ten przd da sie poprawić nie?chyba tylko przy radyjku trzeba kabelki przełożyć tak?

  • trzeba je pociągnąć do samego radyjka - kostki , a te ćmole sie podłaczyły przy drzwiach przednich :idiota: <!-- s:idiota: -->

  • jezeli tak to serio kicha :dobani: nic, bedę musial ich zbąbac w środę!!!najwyzej poprawią....znam właściciela więc powinno być za free...albo zrobię to dopiero z tymi tylnymi...zobacze :piwo: <!-- s:piwo: -->

  • Z tego wynika że to naprawdę magiki,poszli na łatwiznę.z poznania czy od ciebie ze śremu.

  • śrem:(

  • przykra sprawa,a tak wogóle to zabij ich i będzie spokój.

  • w srodę się odezwę co załatwiłem :cisza: <!-- s:cisza: -->

  • bo chyba radio ma wyjście na cztery głośniki

  • [quote="MŁODY"]trzeba je pociągnąć do samego radyjka - kostki , a te ćmole sie podłaczyły przy drzwiach przednich [/quote]

    jeest ok 🆗 podłączyli do kostki tylko do przodu, a dzis mi poprawili i grają...efektu to duzego nie ma bo to są wysokotonowe głośniczki:P ale jak ktos pojedzie z tyłu a mi nie bedzie sie chciało słuchac muzyki to jakis tam dzwiek zawsze z nich dojdzie :super: ....ale postanowiłem i dołożę też głożniczki na rolete 🆗 <!-- s🆗 --> a co tam hehehehe

  • no!!!!dopiero dzis dostałem ten plastik od słupka....ale spoko wszystko wyglada ładnie tweetery grają...genaralnie git :super: <!-- s:super: -->

  • ja dziś odwiedziłem dwie firmy w Poznaniu które (przynajmneij tak sie wydaje) na powaznie zajmują sie tematem car-audio i w obydwu odradzili mi montaż tweeterów w tylnych drzwiach. Co do jajek na tył w combi zapytali sie tylko czy ktoś jeździ z tyłu.

    Sam nie wiem co teraz z tym fantem zrobić, czy wepchnać cos na tył, odciać dolne pasmo i wstawić jakiś mały buferek??

  • Witam.
    Najprędzej znajdę czas w sobote (w garażu u teścia, a dziś u nas deszcz leje) polukać jak te przewody idą - wydaje mi się że właśnie pod plastikami. Około soboty dam znać, chyba że znajdę prędzej czas. Może ktoś jeszcze z forum pomoże Ci prędzej.
    Pozdr

  • Dzięki za szybką odpowiedź .
    Serdecznie pozdrawiam 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Witajcie
    Od niedawna jestem posiadaczem Fabii Kombi i zastanawiałem się nad montażem tylnych głośników przy rolecie. Kolega z pracy ma fiata punto i mówi że gdy założył tylne głośniki (jakieś no name za 20 zł.) to poczuł różnicę. Teraz tutaj czytam że monaż głośników które kosztują 150 zł dają coś tylko tym którzy siedzą z tyłu (u mnie z tyłu najczęściej jeżdzą zakupy) to chyba zrezugnuję. Tymbardziej że myślałem nad montażem tańszych głośników za ok. 80 zł Blaupunkta.

  • Warto założyć tylnie głośniki, widoczna różnica, wiem bo sam nie miałem, a po założeniu pożałowałem, iż nie zrobiłem tego wcześniej.

  • Cześć
    Czy mógłby ktoś napisać i może umieścić zdjęcia jak rozebrać plastiki w Fabii kombi, żeby dostać się do miejsc, w których mają być zamontowane głośniki?
    Nie chcę połamać tego przy rozbieraniu, więc przyda się pomoc.
    Z góry dziękuję

  • Polecam zaglądać od czasu do czasu do działu Zrób to sam. Dużo instrukcji się pojawia. Twój problem też jest rozwiązany

    http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=2292<!-- m -->

Log in to reply