Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 330429 Wyświetlenia
  • Czesc

    chcialbym sie zorientowac a wlasciwie rozswietlic sobie watpliowsc:

    czy na klapie napis HTP czarnym "tuszem" znaczy silnik 1.2 54KM i 64KM czy
    czarny "tusz" znaczy 54KM a kiedy jest napis z literka P na czerwono to jest 64KM, a moze to nie ma znaczenia??

    dzieki za odpowiedzi!

    ZABER

  • [quote="zaber"]czarny "tusz" znaczy 54KM a kiedy jest napis z literka P na czerwono to jest 64KM[/quote]

    Zgadza sie 😄 <!-- s:D -->

  • Wielkie dzieki!

    ZABER

  • No to chyba najlepiej w okolicach swojego osiedla 😄 <!-- s:D -->
    Najlepiej pochodzic po osiedlu i moze udfa ci sie zlapac jakiegos wlasciciela, ktory bedzie chcial sprzedac swoj

  • myślę, że powinni Ci coś powiedzieć w wydziale architektury, bo musisz uzyskać pozwolenie na postawienie takiego cuda 😉 <!-- s;) --> więc tam coś na pewno będą wiedzieć, jak się z odpowiednim wnioskiem udasz... co do kosztów to jakieś pół roku temu mój znajomy za tym chodził i dowiadywał się i zamykało się to w kwocie około 1500-2000pln, aha w urzędzie mu powiedzieli jeszcze, że do wniosku musi dołączyć projekt!! ale może u Ciebie urzednicy inni, więc i zasady mogą być inne...

  • No to chyba nawet jak kupujesz gotowy to i tak musisz miec pozwolenie na postawienie go. Inaczej to samowolka budowlana, i jakis sasiad moze cie podkablowac 😄 <!-- s:D -->
    Szwagier jakies 2 miesiace temu budowal sam takiego blaszaka, ale jest budowlancem to wiedzial co i jak zrobic.
    Chyba nie ma za duzo opcji do wyboru, jedynie rodzaj blachy i rodzaj otweirania drzwi mozesz wybrac. Bo tak to zwykly protopadloscian jest

  • zobacz [url=http://www.alicja.koti.pl/]tutaj[/url] - znajomy mi podał taki namiar... może czegoś bardziej konkretnego się dowiesz...

  • w Gliwicach na giełdzie z blachy ocynkowanej i dzwiami uchylnymi był za 2200pln.

  • [b]Kod da Vinci[/b]
    Moja żona mówi, że film jej się podobał, ja się nie wypowiadam, bo najpierw przeczytałem książkę.
    :offtopic: Zdecydowanie polecam książkę! :offtopic: <!-- s:offtopic: -->

  • [quote="PIO69"][b]V for Vendetta[/b] - zajebisty film niewiele ustępuje Matrixowi ( przecież też jest braci Wachowskich) ma KLIMAT[/quote]

    Dawno nie ogladalem juz tak dobrego filmu. Rewelacja

  • co do dyskusji na temat pozwolenia na garaz... a wiec jest to kretynski przepis, ktory definiuje tak samo garaz (na ktory trzeba miec pozwolenie) i pomieszczenie gospodarcze (na ktore nie trzeba miec pozwolenia). Jak pojdziecie do urzedu i powiecie, ze chcecie garaz to Wam beda kazali biegac z papierami... chyba, ze traficie na ludzkiego urzednika, co Wam dobrze doradzi (w co watpie). Trzeba isc do urzedu i zglosic budowe pomieszczenia gospodarczego, ble ble ... i powinno byc bez wiekszych problemow i pozwolen. Z pomieszczeniem gospodarczym jedynie jest tam jakis przepis, ze na iles (ok 500m2 chyba bylo) mozna chyba 20m2 pomieszczenia gospodarczego miec. Ale proponuje poczytac ustawe, nie jest dluga, a tam jest wszystko napisane co do metrazu.

    I jak wczesniej ktos powiedzial (chyba Zygus) nie masz problemu z "zyczliwymi" sasiadami, bo masz wszystko na legala 🙂 <!-- s:) -->

    Jak odszukam konkretne cytaty z ustawy to Wam wkleje ten paradoks... 🙂 Ach te polskie prawo 🙂

    Co do garazu, proponuje sie udac do pierwszego lepszego slusarza i zapytac za ile cos takiego zrobi. Tylko musisz wiedziec z czego ma to robic, zeby bylo ok. Najlepiej jakas ocynkowana blacha, ale jak pogooglujesz troche to powinienes znalezc najlepsze rozwiazanie 🙂

  • Jak pewnie wszysyc wiedza w piatek rozpoczynaja sie Mistrzostwa Swiata w pilce noznej.
    Duzo meczoiw do ogladania w TV, wiec na interii mozna znalesc poradnik jak przetrwac te wszytskie mecze

    http://facet.interia.pl/news?inf=754447<!-- m -->

    A tak przy okazji to komu kibicujecie?? Na kogo stawiacie??
    Oczywiscie kibicuje Polakom, by zagrali najlepiej jak potrafia. Jednak ze zdobeda mistrzsotwo to si epo nich nie spodziewam. Druga ekipa ktorej kibicuje to Wlochy

  • U mnie na balkonie w centrum Szczecina juz powiewa flaga 😄 oczywiscie bylo oficjalne powieszenie flagi przy browarku :hyhy: POLSKA :!: <!-- s:!: -->

  • BRASIL

  • Włochy

  • Holandia 🙂 <!-- s:) -->

    Polska niestety nawet nie wyjdzie z grupy 😞 .

  • [quote="MirekS"]Polska niestety nawet nie wyjdzie z grupy 😞 <!-- s:( --> .[/quote]

    No co ty Mirek :zly:
    Trzeba wiezyc w Nasze orly, ekipe mamy calkiem niezla. Napewno nie gorsza niz Ekwador i Kostaryka. Ja jestem dobrej mysli

  • [quote="Zygus"][quote="MirekS"]Polska niestety nawet nie wyjdzie z grupy 😞 <!-- s:( --> .[/quote]

    No co ty Mirek :zly:
    Trzeba wiezyc w Nasze orly, ekipe mamy calkiem niezla. Napewno nie gorsza niz Ekwador i Kostaryka. Ja jestem dobrej mysli[/quote]

    Nie wyjdzie z grupy bo ten ciula Janas wzioł na mundial samych GOROLI.

  • Wedlug mnie Janas popelnil dwa bledy.

    1. Zabranie Mili, ktory od pol roku nie gral w klubie, grzeje lawe. Janas jest w lepszej sytuacji bo widzial go na treningach i wie co potrafi, ale jak dla mnie to byl blad. Niestety nie widze na tj pozycji zadnego innego wartosciowego pilkarza.

    2. Zabranie Rasiaka, ktory jest kompletnym dnem. Ten koles nie umie nawet kopnac pilki. Zamiast prawa noga strzela lewa. Zamiast do naszych podaje do przeciwnikow. Zamiast przyspieszyc akcje, zwalnia. Wszystko robi nie tak. Nie znam racjonalnego powodu dla ktorego Janas go wzial. Zamiast Rasiaka wg mnie powinien pojechac Sosin. Dysponuje podobnymi warunkami fizycznymi, gra dobrze glowa i strzela regularnie gole w swoim klubie. Co prawda slabym, ale fakt strzelenia chyba 28goli w sezonie mowi sam za siebei.

    Co do Frankowskiego to nie zgodze sie z toba. Bylo wiadomo od poczatku ze nikt za zaslugi nie pojedzie. Skoro jednym zalezalo bardziej na kasie niz dobrej grze, to tak jest. Ponadto napastnikow rozlicza sie ze strzelonych goli, a Franek w ciagu ostatniego pol roku nie strzelil ani jednego. Tak bywa, chociaz go bardzo lubie, to wcale nie zaluje ze nie pojechal.

  • No wlasnie juz tak nie wiele. Mam nadzieje ze bede mecz ogladal z usmiechem na twarzy. Jak wygramy to wyjscie z grupy na 99% mamy