Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 330472 Wyświetlenia
  • Ja obstawiam, że z grupy wyjdą Niemcy i Ekwador, a Wy :?: pewnie Niemcy i Polskę :?: <!-- s:?: -->
    [b]Zygus, Łukasz[/b] obyście mieli rację ...
    Sorki, ale takie cuda zdarzają się raz na kilkanaście lat co pokazała Wisła parę lat temu z Realem Saragossą 🙂

  • No cóż - obstawiać można różnie, a okazać się może jeszcze coś zupełnie innego 😉 ze swojej strony mam nadzieję, że jeden z możliwych scenariuszy nie sprowokuje kolejnej firmy - producenta przegrywarek CD do zareklamowania swojego produktu hasłem: "PRZEGRYWAMY SZYBCIEJ NIŻ NASZA REPREZENTACJA..." - tak jak to miało miejsce parę lat temu :wstyd: <!-- s:wstyd: -->

  • [quote="Lestek"]"PRZEGRYWAMY SZYBCIEJ NIŻ NASZA REPREZENTACJA..." - tak jak to miało miejsce parę lat temu :wstyd: <!-- s:wstyd: -->[/quote]

    Chodziło bodaj o Gołotę :hyhy:

    Jeszcze się mistrzostwa nie zaczęły, a MY już jesteśmy prezentowani od najgorszej strony :wsciekly: , normalnie człowieka szlag chce trafic :rozpacz: , gdzie się nie ruszyć to polacy złodzieje, zadymiarze i pijacy: [url=http://mundial.onet.pl/0,1247843,1337194,wiadomosc.html]przeczytaj[/url]

  • [quote="MirekS"][quote="Lestek"]"PRZEGRYWAMY SZYBCIEJ NIŻ NASZA REPREZENTACJA..." - tak jak to miało miejsce parę lat temu :wstyd: <!-- s:wstyd: -->[/quote]

    Chodziło bodaj o Gołotę :hyhy: [/quote]

    aaajj, racja :padam:
    no ale mimo wszystko - miejmy nadzieję, że nie będzie potrzeby reaktywowania tego hasła...

    a co do naszych kibiców - też miejmy nadzieję, że po ich wizycie w Niemczech nie przylepi nam Zachód kolejnej, niezbyt pochlebnej etykiety... :przestraszony:

    może jednak pejchali tam NORMALNI kibice?? :szok:

  • [b]Lestuś [/b]coś mi się wydaje że normalni kibice jednak nie pojechali 😛 <!-- s:P -->

    Moim zdaniem Polska niestety nie wyjdzie nawet z grupy 😞 Nasza wspaniała reprezentacja bierze sie dopiero wtedy do "roboty" jak już jest na przegranej pozycji co w efekcie nic nie daje 😞

    Ale mimo to 3-mam za nich kciuki w końcu w rodaków trzeba wierzyć :hyhy: /i to chyba bardzo mocno/ 😉

  • Oczywscie dopinguje Polsce :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    ale jezeli odpadnie Polska to zaczne kibicowac wicemiestrzom z 2002 r. czyli Niemcom 🙂

  • No i pierwszy mecz za nami:
    [b]NIEMCY - KOSTARYKA 4 - 2[/b]

  • No i kurcze nie ogladnalem pierwszego mewczu. Zdazylem jedynie zobaczyc skrot po zakonczeniu.
    Pikeny mecz byl, duzo pieknych goli. Oby nastepne byly rownie ciekawe

  • No i zostalismy wyj..ni :cenzura: :cenzura: :wsciekly: :wsciekly: <!-- s:wsciekly: -->

    Nie dosc ze ten ku...s janas nie zabral frankowskiego to jeszcze wprowadza napastnikow 10 min przed koncem jak przegrywamy .. powinni byli wejsc na poczatku 2giej polowy .. pomijam fakt ze mielismy pecha .. najpierw sedzia nie uznal bramki bo rzekomo byl spalony .. potem slupki jelenia i brozka .. poprostu jedziemy do domu .. nie widze sensu zeby ogladac mecze z udzialem polski 😞 tak jak pisalem wyzej .. moje kibicowanie przechodzi na zespol niemiecki .. 14 czerwca niech "kury janasa" nawet nie licza na moj doping... :wsciekly:

    Brawo dla jedynego zaslugujacego na pochwale naszego pilkarza .. Smolarek .. byl obronca,pomocnikiem i napastnikem ... ale niestety jeden Smolarek meczu nie wygra :zdegustowany:

  • Zgadzam sie z toba wojtek.
    Do wyrozniajacych si ezawodnikow poza smoalrkiem dodalbym Krzynowka, ktory starala sie jak mogl.

    Troche braklo nam szczescia. Mi sie wydawalo ze drugi gol Ekwadoru mozna bylo gwizdnac spalonego.

    No coz, moje nadzieje prysly. Gra byla slaba, szczegolnie zawiodl mnie szymkowiak, po ktorym spodziewalem sie o wiele wiecej. Zurawski tak samo.
    Ogolnie jestem bardzo rozczarowany gra naszych orlow :kwasny: <!-- s:kwasny: -->

  • [quote="Zygus"][quote="MirekS"]Polska niestety nawet nie wyjdzie z grupy 😞 <!-- s:( --> .[/quote]

    No co ty Mirek :zly:
    Trzeba wiezyc w Nasze orly, ekipe mamy calkiem niezla. Napewno nie gorsza niz Ekwador i Kostaryka. Ja jestem dobrej mysli[/quote]

    No i Zyguś niestety mamy drużynę po chuju :kwasny:
    Nie jestem fanem piłki nożnej ale po meczu Niemców liczyłem na dobrą grę naszych, tym bardziej że kibiców było od chuja. Niestety jak to bywa w takich chwilach Polak zawsze daje d... 😕

  • Gorole,wazne że gebelsom, strzelki phanysy gole .,brawo MIREK ino kaj je kórwa mać franek .
    i prosza szefy tego nie gumować .Bo w Bielsku wybija kazdego Gorola jestem poprostu wkurwinu i to qrwa bardzo :orany: :orany: :orany: :orany: :orany: :orany: :orany: :orany: :orany: :orany: :orany: :orany: :orany: :orany: <!-- s:orany: -->

  • a poza tym qrwa
    poolska była PRAGNINIEM a EKWADOR SPRITE

  • Szkoda gadać do du....... z taka reprezentacją :krzeslem: wiedziałam że tak będzie :zdegustowany: <!-- s:zdegustowany: -->

    Przynajmniej mecz między Niemcami a Kostaryką był 🆗 tam szwaby "atakowali" bramkę :padam: a u Nas na tyle sytuacji /tym bardziej że więcej Nasi byli przy piłce/ tylko się bawili, szkoda mi Smolarka jedynie on "grał" w tym meczu 😞

    Ps. No i sama wiara w biało- czerwonych nie wystarczyła :suchy:

  • [quote="WRC"]
    poolska była PRAGNINIEM a EKWADOR SPRITE[/quote]

    Dokładnie tak :rotfl: :rotfl: :rotfl: , to pokolenie już nic nie pokarze 😞 , ani teraz, ani za cztery lata, uważam, że jakiś cień nadziei :niepewny: pojawi się dopiero za lat osiem 😉 <!-- s;) -->

    Teraz pozostaje mi tylko czekać na moich pupilków 🆗 [b]HOLANDIĘ[/b] 🙂

  • No, moi Drodzy - [b]PRAWIE[/b] wygraliśmy :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • [quote="Wojtas"]No i zostalismy wyj..ni :cenzura: :cenzura: :wsciekly: :wsciekly: <!-- s:wsciekly: -->

    Nie dosc ze ten ku...s janas nie zabral frankowskiego to jeszcze wprowadza napastnikow 10 min przed koncem jak przegrywamy .. powinni byli wejsc na poczatku 2giej polowy .. pomijam fakt ze mielismy pecha .. najpierw sedzia nie uznal bramki bo rzekomo byl spalony .. potem slupki jelenia i brozka .. poprostu jedziemy do domu .. nie widze sensu zeby ogladac mecze z udzialem polski 😞 tak jak pisalem wyzej .. moje kibicowanie przechodzi na zespol niemiecki .. 14 czerwca niech "kury janasa" nawet nie licza na moj doping... :wsciekly:

    Brawo dla jedynego zaslugujacego na pochwale naszego pilkarza .. Smolarek .. byl obronca,pomocnikiem i napastnikem ... ale niestety jeden Smolarek meczu nie wygra :zdegustowany: [/quote]

    nie bede sie powtarzała za Wojtasem

    a chciałem se koszulke biało-czerwona powiesić w autku chyba bedzie Brazil :padam:

  • [quote="Lestek"]No, moi Drodzy - [b]PRAWIE[/b] wygraliśmy :rotfl: <!-- s:rotfl: -->[/quote]

    Hihihiii 😄 [b]PRAWIE[/b] robi wileką różnice :hyhy: 😛

  • Dzisiej wytrzeżwiołech i dopiro dotarło do mie ża dali nasi dupy

  • [quote="WRC"]Dzisiej wytrzeżwiołech i dopiro dotarło do mie ża dali nasi dupy[/quote]

    [b]WRC[/b] w takie chwile to chyba lepiej nie trzeźwieć... :wstyd: <!-- s:wstyd: -->