Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 345485 Wyświetlenia
  • [quote="RoleX"]koszt to 2500PLn w ASO w Szczecinie, zwykły pan Heniu zrobi kluczyk /koszt +/-400PLN + zestrojenie sprzętu ok 150 PLN/[/quote]

    Dzięki. ASO odpada, a pan Heniu też ciągle kosztuje więcej niż warta jest cała zabawa.

  • Dokladnie, dla mnie rowniez pownii ja juz dawni zlikwidowac. MIejsce jest nie odpowiednie. Nie rozumiem tylko czemu sa z tym takie problemy. Skoro gielda dziala nielegalnie, to wystarczylby jeden funkcjonariusz ktory chodzilby tam w weekend do poludnia i wypisywal mandaty.
    Gielda w branicach, bylem tam raz z 2 lata temu jak zaczynala istniec, plac jest duzy, za to fatalny dojazd.

  • Z tego co czytałem giełda działała legalnie dopiero od 11 lipca wszedł przepis uniemożliwiający handel. No i jak narazie jest on skuteczny. Natomiast z tymi Branicami to totalna porażka jeśli chodzi o dojazd.

  • [quote="MirekS"]Z tego co czytałem giełda działała legalnie dopiero od 11 lipca wszedł przepis uniemożliwiający handel. No i jak narazie jest on skuteczny. Natomiast z tymi Branicami to totalna porażka jeśli chodzi o dojazd.[/quote]

    Ostatnio czytalem ze w tamta strone ma isc obwodnica krakowska, takze dojazd kiedys tez bedzie ok 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="MirekS"]Tłumaczą się bezpieczeństwem, ja w to nie wierzę w tamtych okolicach jest tyle krzaków i chaszczy, że można by czołg ustawić do zestrzeliwania samolotów i nikt by go nie znalazł.[/quote]

    Nie mogę się z Tobą zgodzić, bo tutaj generalnie chodziło o zupełne zakorkowanie wszelkich dróg dojazdowych do portu lotniczego (nie wiem czy gabaryty uprawniają go do miana "międzynarodowy" ;-)), co w przypadku jakiejkolwiek tragedii czy sytuacji zagrożenia skończyłoby się zupełną histerią i chaosem, i o ile mi wiadomo jest to jedyna giełda samochodowa w pobliży lotniska w Europie. Bardzo dobrze, że ją zamknęli.

    Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to wszędzie jest beznadziejnie. Gdy była akcja Putin i reszta w Oświęcimiu, na terenie lotniska zostawiono sporej wielkości samolot z Rosji na 24 godziny i nikt się nie zorientował. Nie wspomnę o pasażerach, bo ich też nikt nie widział jak wychodzili i wracali.

  • Wielkie :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: dla pomysłodawców giełdy w Branicach teren przgotowali, ale o drodze to już nikt nie pomyślał, to co tam się działo w ostatnią niedzielę to była masakra :klotnia: , na pocieszenie powiem tylko tyle, że od teraz będzie tam tak co tydzień. Na Balicach tego nie spotkałem nigdy. Co za piepszony kraj :evil: <!-- s:evil: --> .

  • Naszczescie nie jezdze na gielde prawie wcale.
    Al ejuz nie raz jechalem calkowicie zakorkowana Igolomska.
    Jak chcesz Mirek to moge ci pokazac pare skrotow 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="zygus"]
    Jak chcesz Mirek to moge ci pokazac pare skrotow 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Właśnie zamierzam wziąść mapę w rękę i przestudiować topografię bo co jak co ale tamte strony słabo znam 😞 .

  • Znam skrot ktorym z pod huty sendzimira mozna dojechac do igolomskiej. Wyjezdza sie w ruszczy, pare metrow za ulica prowadzaca na gielde.
    Drugi skrot prowadzi przez branice, zaczyna sie przy barze i stacji Meksyk, a wyjezdza sie naprzeciw drukarni.

  • Mam prosbe do tych co maja Fabki 1.4 MPI (60KM) o wypowiedzenie sie na temat czy warto kupic fabke z takim silnikiem.

    Moj brejdak chce kupic fabie combi z takim wlasnie silnikiem z rocznik gdzies 2001. A nie wiecie czy dawali juz wtedy do fabii 1.4 16V ??

    PS> Moze macie namiary na bezwypadkowe fabie combi w okolicach 21 tys zl ??

  • brac , brac , brać montować gaz i jeżdzić

    przed fabia miałem cordobe - przejśćówke 2001 z tym silnikiem
    autko zbierało sie super ale tam skrzynia robiła swoje
    teraz żałuje ze poszła - wkładać gaz tym bardziej ze to combi i jest gdzie i jeżdzić

    te silniki sie nie psuja chociaż to był prototyp wiecej na gg

  • Dzięki przyglądnę się tym trasom.

  • [quote="Wojtas"]A nie wiecie czy dawali juz wtedy do fabii 1.4 16V ??
    [/quote]

    Dawali od 2000 roku. Tylko do niej instalka sporo droższa. Poza tym te silnki miały tendencję do łykania oleju, problem znany też z VW polo.
    A w 8 zaworowych w pierwszych dwóch latach montowali wadliwe uszczelki pod głowicą, reszta problemów na forum znana. Fabryczne 60 KM trochę mało bo autko ciężkawe, ale po splanowaniu głowicy sporo zyskuje na przyspieszeniu.
    http://www.motoforum.pl/Opinie/Skoda/fabia/fabia.php3<!-- m -->

  • Wiadomo Fabia nie rakieta, niech patrzy na wyposarzenie. Co do tych 60 konnych mocy może czasem brakować. Mam fabia z 2003 i narazie nic sie tam złego nie dzieje. Leje benzynke i jeżdże. A mam przejechane
    32 tys.

  • [quote="Theghost"]Ogólnie Fabia Combi wedlug mnie jest beznadzieja z wyglądu, a sedan to juz w ogole jak by mu dupe dokleili :lol :lol: <!-- s:lol: -->[/quote]

    heh .. aqrat wyglad ma najmniej do znaczenia 🙂 chodzi tylko paramatry techniczne 🙂

  • POSZUKUJE PROGRAMÓW [b]Z FABIA [color=red]PO LIFTINGU [/color][/b]

    [b]ETOS[/b] lub [b]ETKA[/b]

  • [quote="Theghost"]Parametry techniczne... ?? hmm wielka krowa ktorą ten nasz silniczek 1,4 ledwo ciagnie :lol: :lol: :lol: 😄 😄 😄 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Nie wiem jak to przy 1.4, ale w grudziadzu startowalem z coobem na prostej. Obaj mamy ten sam silnik HT[color=red]P[/color], ja hatchbacka, a on combi, i duzej roznicy nie bylo na mecie.

  • Fajna sprawa 🙂 <!-- s:) -->