Witaj na forum Fabia Club Polska

Problemy i błędy na forum

Temat utworzony · 111 Posty · 51327 Wyświetlenia
  • Czy w tym temacie nikt nie odpowiada ? Władze forum tutaj nie zaglądają ?

  • [quote="bonifacy"]Czy w tym temacie nikt nie odpowiada ? Władze forum tutaj nie zaglądają ?[/quote]

    Dobre pytanie.

    Że względu na (chyba) dziury w forum zostało wprowadzone akceptowanie postów.
    Co do reszty - .... może władza się wypowie.

    tapatalk

  • Dwa dni trzeba było czekać na akceptację postu . To chyba ktoś czyta i co ? Akceptuje bo ma takie kompetencje i nie raczy odpowiedzieć ?

  • Jeśli kolegom zejdzie ciśnienie to zaczniemy rozmawiać. Jak na razie widzę duże napięcie. Nie mam teraz czasu siedzieć na forum ponieważ w realu zarabiam pieniądze m.in. na to, aby forum mogło funkcjonować. Nt. zmian informacji o autach pisałem wcześniej, wystarczy poszukać i zastosować się do wytycznych.

  • Mam problem z wpisaniem wiadomości na czacie. Nie mam ramki do pisania oraz przycisku "wyślij".

  • a czy to jest normalne, że każdy post czy zmiana posta musi być akceptowne?
    robię mnóstwo zmian i edycji, więc jest to ogromne utrudnienie
    już się zgubiłem w edycji wątku mojej fabki, w ogóle zniknął i nic już nie widzę w nim

  • [quote="krzynol"]a czy to jest normalne, że każdy post czy zmiana posta musi być akceptowne?
    robię mnóstwo zmian i edycji, więc jest to ogromne utrudnienie
    już się zgubiłem w edycji wątku mojej fabki, w ogóle zniknął i nic już nie widzę w nim[/quote]
    Obecnie trudno to wytłumaczyć.
    Sprawy techniczne na forum włącznie z unikaniem spamu są rozpatrywane.
    Wiem, że coś nie tak działa jak powinno i też czekam na załatwienie tej sprawy.

    A to raczej nie służy rozwojowi.

    Myślę że wkrótce, jak dni będą jeszcze krótsze, sprawy się ułożą.

    SID - słowo komentarza ?

    tapatalk

  • [quote="kapi"][quote="krzynol"]a czy to jest normalne, że każdy post czy zmiana posta musi być akceptowne?
    robię mnóstwo zmian i edycji, więc jest to ogromne utrudnienie
    już się zgubiłem w edycji wątku mojej fabki, w ogóle zniknął i nic już nie widzę w nim[/quote]
    Obecnie trudno to wytłumaczyć.
    Sprawy techniczne na forum włącznie z unikaniem spamu są rozpatrywane.
    Wiem, że coś nie tak działa jak powinno i też czekam na załatwienie tej sprawy.

    A to raczej nie służy rozwojowi.

    Myślę że wkrótce, jak dni będą jeszcze krótsze, sprawy się ułożą.

    SID - słowo komentarza ?

    tapatalk[/quote]

    Minęły cztery miesiące. Czy to się w końcu zmieni?

  • [quote="koleś"]Minęły cztery miesiące. Czy to się w końcu zmieni?[/quote]
    Ja mam nieodparte wrażenie, że forum od strony administracyjnej zaczyna coraz bardziej dogorywać... 😞 <!-- s:( -->

  • Czesc. Obrazy Gadzetow nie wyswietlaja sie. Mozna by bylo do sierpnia 2018 po wstrzymaniu sprzedazy odzwiezyc. Pozdrawiam.

  • Ja w ogóle nie widzę problemów na tym forum