Witaj na forum Fabia Club Polska

Gdzie zrobiono Wam zdjęcie i kiedy?

Temat utworzony · 13 Posty · 3348 Wyświetlenia
  • Witam.

    Tak jak w temacie: gdzie zrobiono Wam zdjęcie i kto Wam je zrobił? (Policja czy Straż Miejska lub Straż Gminna?) Mi zrobiła Straż Gminna w miejscowości Witankowo (województwo zachodniopomorskie) dnia: 21-06-2013r., o godzinie: 10:42:38 urządzeniem Fotorapid CM (w ogóle nie było go widać). I dostałem 100 zł i 2 punkty karne. (sic!)
    Ciekawy jestem za co wy dostaliście mandat i kiedy oraz kto Wam go wystawił i za co?

    PS: Gdy byłem zapłacić mandat to Forotapid CM jest ustawiony na tolerancje 15 km/h, a ja jechałem 16 (z górki było).

    Pozdrawiam.

  • dostałem tylko 1 mandat bardzo dotkliwy bo 400 i 8 punktów w Paniówkach DK44, najpierw zdjęcie, a nieco dalej stała suka. Kiedy dawno chyba luty 2009.

  • Nie dostałem zdjęcia jeszcze nigdy, ale raz dostałem mandat za zakaz ruchu na Malczewskiego w Krakowie. Próba skrócenia sobie drogi i przejechania pod mostkiem skończyła się mandatem za 100 zł i pięcioma punktami. Od tej pory nie daję się łapać 🙂 <!-- s:) -->.

  • Kiedyś jeszcze Fiatem 300zł i punkty za prędkość w terenie zabudowanym, a nie tak dawno temu Skodą kilka stówek + punkty za stłuczkę (wjechałem kolesiowi w tyłek na oblodzonej jezdni).

    Poza tymi dwoma zawsze mi ktoś mignął światłami albo w inny sposób zauważyłem niebieskich z suszarą (nie nadziałem się też na nieoznakowane) - PUK PUK PUK w nie malowane ;D

  • Fajny temat, mnie tylko raz w życiu sfotografowali, teraz już się nie daję. To było gdzieś w okolicach Nowego Sącza, był wieczór, pusta droga, trochę docisnąłem bo jechałem w delegację i do hotelu mi się spieszyło. Na 50 km/h miałem 100 km/h, dostałem 400 zł i 8 punktów karnych.

  • 6pkt i 300zł.

    Straż miejska mnie w Toruniu trzepnęła na mało ruchliwej drodze

    Od jakiegoś czasu odchudzam się. Polecono mi [url=http://www.easydiet.pl/]catering dietetyczny[/url] nie przepłacam, zdrowo się odżywiam i przestałem korzystać z fast foodów. Polecam!

  • Nadziałem się na fotografa w czerwcu 2012 r. we Frankfurcie nad Odrą. Na ograniczeniu 30km/h jechałem 37 km/h a właściwie auto samo się toczyło z górki. Dostałem 15 euro. Mandat ze zdjęciem przyszedł prawie po 2 miesiącach. Zostało mi jedno skrzyżowanie do mostu na Odrze. Jak pech to pech.

  • na motocyklu jak siałem terror w mieście jeszcze w Hiszpanii, zapomniałem o stałym fotografie i wyhamowałem do 63km/h a tolerancja była do 61km/h czego efektem było 100e, a tak na marginesie podobało mi się to że jak zapłaci się mandat do 10 dni to zniżka -30% czyli wydałem 70e 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Ja na szczęście jeszcze nie padłem ofiarą fotoradaru, ale chyba ogólnie jeżdżę dość spokojnie. 😛
    Bezproblemowe [url=http://wksystem.pl/rkf7k_instalacje_elektryczne.htm]usługi elektryczne szczecin[/url]! To najlepszy wybór! 🙂 <!-- s:) -->

  • Mi zrobili zdjęcie w zeszłym roku w Słupsku, też był mandat 100zł i chyba jakeiś punkty karne.

  • Jak na razie tylko raz, [url=http://images50.fotosik.pl/153/7464caddaef811b9med.jpg]2009, Straż Miejska w Piekarach Śląskich[/url] :wstyd: <!-- s:wstyd: -->

  • W sam raz na profilowe 😉 <!-- s;) -->

  • Maj / Niemcy, dokładniej w Anklam, mandatu do tej pory nie ma :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    Ostatnia jeszcze akcja, jak prawka nie miałem, ale też Fabianą, tyle, że ojciec jechał: Gdzieś na Autobahnie 4 W Niemczech, w 2008, też nic wtedy nie przyszło :]