Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] ospojlerowanie zewnętrzne

Temat utworzony · 147 Posty · 37784 Wyświetlenia
  • [quote="manii"]pl_alf jakie masz oponki i felgi bo nie bardzo widze albo fotke z boku pokaz[/quote]
    Fotkę zrobię dzisiaj z boczku. Oponki Uniroyal RainSport1 195/45/16, aluski ATS Aquila 16x7

  • [quote="manii"]pl_alf jakie masz oponki i felgi bo nie bardzo widze albo fotke z boku pokaz[/quote]
    fotka z boku

  • nie zaczynam nowego tematu zeby nie zasmiecac 😄 moze ktos powie czy ciezko sie przyciemnia szybki samemu i jak sie to robii :?: <!-- s:?: -->

  • [b]kornat[/b], lepiej nie zaoszczedzaj na folii i na zakladzie .. zaplacisz w profesjonalnym zakladzie gdzie chlopaki robia na dobrej i znaja sie na tym max 450 zeta za 5 szyb .. mowie np o folii 3M ... ja zaplacilem 3 lata temu za 400 zeta za folie 3M i nie mam zadnych sladow zniszczen ... 🆗 <!-- s🆗 -->

  • pytalem sie własnie w 3M w sandomierzu i maja dużo terminów pozajmowanych i tak sobie mysle o przyciemnieniu bo nie lubie bialych szybek

  • to tylko swiadczy o tym ze ta folia jest dobra no i w tym zakladzie nie robia kichy .. na Twoim miejscu zapisalbym sie grzecznie na termin i czekal na swoja kolej 🙂 potem mozesz zalowac 😛 <!-- s:P --> uwierz mi .. napewno zajmie to Tobie ok 2 dni bo musisz sam wszytsko rozebrca i poskladac i zanim sie nauczysz dobrze folie nakladac to troche jej zmarnujesz ..

  • wiem wiem oni to w koncu profesionalisci 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="kornat"]wiem wiem oni to w koncu profesionalisci 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    no to lap jutro za telefon albo najlepiej podjedz osobiscie to odrazu wybierzesz sobie folie i bedziemy juz tylko czekac na fotki 🙂

  • [quote="Wojtas"]no to lap jutro za telefon albo najlepiej podjedz osobiscie to odrazu wybierzesz sobie folie i bedziemy juz tylko czekac na fotki 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    ale sie tak zastanawiam bo fabka zostaje w domu a ja bede chcial kupic sobie jakis inny i nie wiem czy mi sie oplaci 🙂

  • [quote="Wojtas"][b]kornat[/b], lepiej nie zaoszczedzaj na folii i na zakladzie .. zaplacisz w profesjonalnym zakladzie gdzie chlopaki robia na dobrej i znaja sie na tym max 450 zeta za 5 szyb .. mowie np o folii 3M ... ja zaplacilem 3 lata temu za 400 zeta za folie 3M i nie mam zadnych sladow zniszczen ... 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    a ja powiem rob sam ! 🙂 Jak sie uda to masz bonus a jak nie to zaplacisz tyle ile Wojtek doradza (no + koszt zmarnowanej folii).

    Szybe czyscic z foli to nie problem rozpuszczalnik, beznyzna ekstrakcyja, delikatna gabka i szmatka i cierpliwosc 🙂

    A folie zakladasz : Odtluszczasz szybe i prawdopodobnie zraszasz ja woda przykladasz folie lewa strona i wycinasz. W ten sposob masz na przeciwne okno ladnie docieta folie (bo sa symetryczne). Mozesz przylozyc strona klejaca (oczywiscie jeszcze nie obdarta z zabezpieczenia przed klejem) i tez dociac docelowo do szyby, na ktorej pracujesz.

    Nastepnie szybe zraszasz prawdopodobnie rozpuszczalnikiem i odklejasz tyl z folii i klej na folii tez zraszasz rozpuszczalnikiem (napisalem prawdopodobnie bo nie jestem pewiein czy to np nie jest benzyna ekstrakcyjna czy jeszcze inne gowno) Najlepiej zraszac taka papka - zraszaczaem do kwiatow co recznie cisnienie robisz w butli (takie pomaranczowe sprzedaja w hipermarketach).

    Jak juz przylozysz folie na szybe to bierzesz jakas skrobaczke do szyb czy cos w ten desen - wazne - owijasz szmatka i wyciszkasz plyn spod folii. Jak starannie wycisniesz wszystko to uruchamiasz opalarke i nagrzewasz folie. Po calym zabiegu moga byc smugi pod folia, przez 1-2 dni, ktore ustapia - wyparuja.

    Tyle teorii 🙂 zycze owocne pracy.

    Ja sie niedlugo tez za to biore bo mam czerwone "ferrari", na ktorym testuje rozne pomysly hehe 🙂

  • [quote]Ja sie niedlugo tez za to biore bo mam czerwone "ferrari", na ktorym testuje rozne pomysly hehe 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    hehe szkoda ze ja takiego nie mam tylko ze stoi przed blokiem a trzeba wyciagac szybki :?:

  • no trzeba trzeba, jezeli chcesz to porzadnie zrobic.

  • [quote="Hildek"]no trzeba trzeba, jezeli chcesz to porzadnie zrobic.[/quote]
    no pewnie ze porządnie to widze ze musze sobie albo na warsztacik uderzyć albo przed blokiem 😄 <!-- s:D -->

  • zawsze klody pod nogi 😛 <!-- s:P -->

  • [quote]zawsze klody pod nogi 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    hehe zgadzam sie

  • a wie ktos moze gdzie w lodzi badz okolicach fachowo zrobia przyciemnianie?? na googlach firm widze sporo jest:\ tylko pewnie nie wszytkie fachowe i nie wszytkie tanie;P może ktoś by mógł kogoś polecic? 🙂 <!-- s:) -->

  • Witam w poznaniu na marcelińskiej jest sklep z częściami tuningowymi,róg marcelińskiej a szamotulskiej.

  • jeżeli mogę pomóc to w krakowie na ulicy Pękowickiej 77 jest gośc u którego ja robiłem szyby w swojej fabci i jestem strasznie zadowolony nie policzył drogo więc polecam bezproblemowo i fachowo

  • Witam
    Wie ktoś może gdzie można solidnie i nie drogo przyciemnić szybki w warszawie 🙂 <!-- s:) -->

  • Warszawa, Wólczyńska 55. Kolega przyciemniał tam dwa samochody i jest zadowolony. Czy tanio czy drogo to sam musisz sprawdzić. A tu jest link do nich:
    http://www.afs.pl/uslugi_przyciemnianie.html<!-- m -->