Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Dywagacje na temat przerobek Fabii

Temat utworzony · 100 Posty · 22059 Wyświetlenia
  • Zderzak trochę za ciężki, a jeśli ma zostać to większe felgi... no i jak dla mnie taki wygląd musi prowadzić z sobą osiągi. Ogólnie wole modyfikacje silnikowe niż zewnętrzne.
    Mam na ten temat jakieś zboczenie.

    Ale tuning godny uwagi.

  • Ja osobiscie zgadzam sie z Lukaszem - zderzaczek za ciezki. Co do listew to troche ich duzo masz jak dla mnie, ale jak kto woli. Wnetrza nie widzialem wiec nie moge nic powiedziec.
    Kazdy osadza wedlug swojego gustu 😉

  • Na zdjeciach widac 4 na podwoziu i cos jeszcze na dachu - nie wiem w sumie co..
    Koszystasz z nich wszystkich podczas jazdy?

  • Ładniejszy byłby gril czarny z siatki, zbyt masywny zderzaczek, no i te kółka na wiosnę przydałyby się większe, neony się ładnie prezentują :brawo: <!-- s:brawo: --> .

  • [quote="szyk"] ten neony na dachu to sa tylko punkciki .[/quote]

    Taki punkcik daj jeszcze na czubek anteny, będzie fajnie wyglądać.

  • Ladnusia ta twoja Fabiolka.
    brawo za pomysły
    :peace: :peace: :peace: 🆗 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Mi sie podoba, choc to jeszcze nie koniec.
    Tylko jak masz zmieniac felgi, to na 16", nie baw sie w 15".
    Pokaz jeszcze zdjecia srodka, jak ta galeczka sie prezentuje.

  • [quote="gobla"]
    Do fabi nie pasuja zadne spoilery monster-zderzaki i tym podobne 😐 <!-- s:| -->
    mega gleba duze kolo i jest dobrze :mrgreen: [/quote]

    Tez to ostanio stwierdzilem :mrgreen: duza gleba fajna sprawa 😄 ale na nasze drogi raczej nie :x chyba ze ktos ma hydraulike wtedy czemu nie :twisted: 😛 PPP

  • [quote="szyk"][quote="Zygus"]Mi sie podoba, choc to jeszcze nie koniec.
    Tylko jak masz zmieniac felgi, to na 16", nie baw sie w 15".
    Pokaz jeszcze zdjecia srodka, jak ta galeczka sie prezentuje.[/quote]
    pokaze zdjecia . włsasie sie zastanawiam nad16 a 15 bo boje sie ze jak na toczce bede jezdzis na 16 i glebie. dzieki za uznanie[/quote]

    przeciez do fabii wejda i 18'' ..co do twojej Fabi jesli mam byc szczery to zderzak jest nie tete,po co ci dwie Tuby ? i wzmaki buszmena 😉 lepiej wsadz cos duzego np lanzara ok300w Rms w skrzynce(zajmie cie o wiele mniej miejsca) i wzmaki na twoim miejscu tez bym sprzedal i kupil cos bardizej konkretnego bo jakos nei widzi mi sie takie zgranie alpine + buszmen...nie bede pisal wiecej bo nei wypada tylko krytykowac 😉 ...no ale o gustach sie nie dyskutuje...powodzenia w pracach 🙂 <!-- s:) -->

  • Drodzy klubowicze!
    Właśnie odebrałem moją Skodę. Jestem z niej bardzo zadowolony ale już teraz myślę nad drobnymi przeróbkami które upiększyły by moje autko.

    Zacznę może od tego, iż Skoda jest biała.

    Troszeczkę wertowałem forum, jako że lubię kontrasty myślałem nad zamontowaniem czarnych "Angel Eyes" i czarnych "Lexusów" na tyle. Nie wiem jak będzie to wyglądać i nie jestem też przekonany co do żywotności ringów na których temat słyszałem różne opinie.

    Kolejną sprawą która by mnie interesowała to felgi, myślałem nad 15' też w kolorze czarnym.

    Do tego szyby oczywiscie przyciemniane i tu kończą sie moje pomysły.

    Ostatnio widziałem naklejane pasy, przez całą długość samochodu, dawniej jak Viper obecnie jak nowe modele Kia. Myślałem że czarne pasy na białej Skodzie ładnie by się prezentowały jednak paru znajomych skwitowało - wiejski tuning.

    Nie chcę jej obniżać, znajomy ma BMW z M pakietem i wiem jak to boli kiedy pęknie przedni zderzak, lub obetrze się tylny... a więc gleba odpada...

    Jeśli macie jakieś pomysły jak upiększyć mój samochodzik jeszcze całkowicie orginalny, proszę pomóżcie!

    Z góry dziękuje.

  • Tu jest fabia z czarnymi felgami i angel eyes black
    http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?t=5633<!-- m -->

  • Biała Fabia ( szczególnie ze zderzakiem od RS'a ) + angel eyes - moim zdaniem pięknie to wygląda - [url=http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?t=5633]Link[/url].

    W ogóle zderzaki od RS'a są bardzo ciekawe.

    pozdro

    EDIT

    [b]kornat[/b] pomyśleliśmy o tym samym aucie 😄 <!-- s:D -->

  • witamy w naszym gronie

    napisz co to za skoda 1 , po lifcie , czy 2 - HB czy kombi

    kontrast biało - czarny 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Dzięki wam za te rady 😉 <!-- s;) -->
    Fabia Hatchback, z 2001 roku nie wiem czy juz po lifcie czy przed.

    Jeśli chodzi o zderzaki od Rs'a boje się że są za niskie i że będe nimi szurał po krawężnikach.

  • gdzieś na ocp chyba widziałem białą octavkę, z czarną maską, dachem i tylną klapą. Może coś w tą stronę :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    edit: 2001 to przed liftem, można by wrzucić zderzak po lifcie, jeśli nie chcesz od rs. Wtedy te czarne listwy by fajnie wyglądały chyba

  • Witam ponownie
    Dzięki za te podpowiedzi a teraz chciałbym przejść do zakupu niektórych elementów

    Światła przód

    http://www.allegro.pl/item595043279_reflektor_nowy_skoda_fabia_black_angel_eyes_wwa.html<!-- m -->

    Światła tył

    http://www.allegro.pl/item579857427_najtaniej_skoda_fabia_lampy_tyl_lexus_black.html

    Co o nich myślicie? Wiecie coś o nich? Proszę o opinie 🙂

  • Jeśli chodzi o przód, to biała Fabia ze zderzakiem od RS'a + angel eyes - cudnie 🙂 <!-- s:) -->

    Nie wiem jak te lampy tylne - ale może oryginalne po liftowe będą lepsze?

    pozdro

  • [b]zielarzlol[/b], a to dla tego że znamy ten sam samochód 🙂 <!-- s:) -->

  • Co do tych światełek po lifcie, możliwe że fajnie wyglądają ale chcę jak najwięcej czarno-białych kontrastów 😜 stąd pomysł na czarne lexusy

  • Zrób jakiś VT lub znajdź białą Fabkę z takimi lampami to ocenimy 😄 <!-- s:D -->

    pozdro