Witaj na forum Fabia Club Polska

F2 Sport by Goldi

Temat utworzony · 80 Posty · 33801 Wyświetlenia
  • Imię/Nick: Marcin/Goldi (dawniej marcing040381)

    użytkownikiem forum jestem już od dłuższego czasu, ale od niedawna należę do grona klubowiczów i zdecydowałem się zaprezentować swoją F2 której posiadaczem jestem od listopada 2010 r.

    Miasto: Koziegłowy/wielkopolska
    E-mail: <a href="mailto:marcin_g81@o2.pl">marcin_g81@o2.pl</a><!-- e -->
    GG/Tlen: 1604497

    Dane dotyczące Fabii:

    Model: Hatchback

    Wersja wyposażenia: Sportline

    Rok produkcji: kwiecień 2007

    Kolor: beż cappucino

    Wyposażenie:

    • Maxi-dot
    • fabryczne alu-felgi opona 195/55 R 15
    • opony zimowe 14” 185/60
    • podgrzewane fotele
    • centralny zamek
    • elektryczne szyby ( przód )
    • elektryczne regulowane i podgrzewane lusterka
    • 6x airbag (kierowca, pasażer, boczne w fotelach, kurtyny powietrzne)
    • climatronic
    • klimatyzowany schowek
    • przyciemniane tylne szyby ( w piecu )
    • czujniki cofania
    • fabryczne radio Dance
    • regulowany fotel kierowcy
    • regulowana kierownica
    • schowek na okulary w podsufitce
    • dzielona kanapa
    • oświetlany schowek
    • oświetlany bagażnik
    • halogeny
    • światła do jazdy dziennej z wyłącznikiem
    • reflektory projekcyjne ( soczewkowe )
    • skórzana kierownica gałka i ręczny
    • składany kluczyk
    • alarm
    • pełnowymiarowe koło zapasowe
    • lampki do czytania przód
    • 8 głośników fabrycznych 4 przód i 4 tył
    • opony zimowe 185/60 R 14
    • ESP, MSR, ABS
    • mocowanie fotelika ISOFIX.
  • :super: <!-- s:super: -->

  • nic dodać nic ująć dzięki wielkie pozdrawiam[/quote] 😉 <!-- s;) -->

  • Fajny masz Vinyl w Swojej Fabce 🙂 <!-- s:) -->

  • To właśnie dlatego że jest to wersja Monnari, fabrycznie tak oklejony.Mi to nie przeszkadza, wręc zwraca uwagę i nie jestem w stanie wsiąść do innego auta na parkingu 😛 <!-- s:P -->.Tak naprawdę to najbardziej odpowiada mi to wyposażenie...
    Dzięki tofik.

  • Na miniaturce myślałam, że oklejony jest czymś firmowym 😉 W galerii fajnie się prezentuje i rzuca w oczy, więc sądzę że jesteś jednym z nielicznych klubowiczów, który zostanie rozpoznany na drodze 😉 <!-- s;) -->

  • Fajne autko i bardzo ciekawie sie prezentuje takie oklejone
    Pozdrawiam i szerokości

  • super autko 😉 szerokosci i przyczepnosci 😉 <!-- s;) -->

  • [b]Havier[/b],
    może wpadniesz na jakiś spocik do Poznania chętnie bym obejrzał Twoją wersję na żywo.Tak z innej beczki często bywasz w Polsce?Dokąd tatasz, wielkopolska może?
    [b]mati190[/b],

    dziękuję za pochlebne opinie.

  • [b]marcing040381[/b], do Polski jezdze jak mi portfel powie "teraz Cie stac" i jeszcze uniwerek powie "masz wolne":D wtedy jezdze 😉 nastepna wizyta planowana na sierpnia, wowczas obiecalem odwiedzic spot w poznaniu i zamierzam obietnicy dotrzymac 😉 do Poznania mam okolo 200km z mojej miejscowosci w Polsce, juz zach-pom 😉 <!-- s;) -->

  • Havier, a zaplanowalibyśmy spot po niemiecku? 🙂 Będę na wakacjach w lipcu/sierpniu Skodą w Ahlbeck'u/Heringsdprf'ie 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Havier"][b]marcing040381[/b], do Polski jezdze jak mi portfel powie "teraz Cie stac" i jeszcze uniwerek powie "masz wolne":D wtedy jezdze 😉 nastepna wizyta planowana na sierpnia, wowczas obiecalem odwiedzic spot w poznaniu i zamierzam obietnicy dotrzymac 😉 do Poznania mam okolo 200km z mojej miejscowosci w Polsce, juz zach-pom 😉 <!-- s;) -->[/quote]
    Mam nadzieję że nie będzie to kolidować z ewentualnym moim urlopem, tzn że będę na miejscu a napewno się pojawię.
    W końcu nie mógłbym przegapić okazji obejrzenia Twojego autka.

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 18-04-2012, 18:40[/i] ][/size]
    [b]Tofik[/b],
    kręcisz się czasami w okolicach Poznania, np przejazdem nad morze.Może wpadłbyś kiedyś do nas?

  • [b]Tofik[/b], moge zajechac jak bede wracal do Polski 😜 ja mam do granicy prawie 650km 🙂 ale przejezdzam w Kolbaskowie wiec z tego co spojrzalem na mapie, nie daleko 😉 <!-- s;) -->))

    [b]marcing040381[/b], tez mam taka nadzieje^^ bo te naklejki na Twoim aucie sa rownie ciekawe 😄

  • To daj znać jak będziesz w Kołbaskowie toć to dla mnie rzut beretem... moherowym 🙂 <!-- s:) -->

  • Ładnie wyposażona ta Fabka 😉 <!-- s;) -->

  • [b]dr O.[/b],
    Tak jak pisałem to wersja demo z Polskiego salonu, która była przeznaczona na jazdy próbne...Wiesz jak to jest musi być wyposażona aby zachęcić klienta do zakupu.
    Dziękuję za opinie...

  • [quote="marcing040381"]Tofik, kręcisz się czasami w okolicach Poznania, np przejazdem nad morze.Może wpadłbyś kiedyś do nas?[/quote]

    Niestety, na razie nie mam możliwości bycia w tamtych rejonach, zaś na wakacjach można pomówić 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Tofik"][quote="marcing040381"]Tofik, kręcisz się czasami w okolicach Poznania, np przejazdem nad morze.Może wpadłbyś kiedyś do nas?[/quote]

    Niestety, na razie nie mam możliwości bycia w tamtych rejonach, zaś na wakacjach można pomówić 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    no to jakby co to daj znać...

  • [b]marcing040381[/b], dzięki za pozytywny komentarz 🙂

    Twoja Fabia też zacna .. przyznam szczerze że pierwszy raz widzę Fabię ze wzorem kwiatowym. Widziałem w kwadraty, ale to chyba była wersja Sportline.

  • [b]mari0[/b], przyznam że temat mojej fabki zanikła w tłoku tematów na forum.Dziękuję za pozytywa.
    Jeśli chodzi o fakt że nie widziałes wcześniej fabki w kwiaty powinieneś zajrzeć tu:
    http://autogaleria.mojeauto.pl/Samochody/Skoda_Fabia_Monnari,g,34822.html/strona/1<!-- m -->. Możesz zobaczyć tu wzory inne niż ma moja fabka.
    No i zajrzyj jeszcze tu http://www.motofakty.pl/artykul/malowana-fabia.html .

    Tymczasem nadal zachęcam do komentarzy chętnych... 😉