Witaj na forum Fabia Club Polska

Nowy członek rodziny o imieniu Fabian !

Temat utworzony · 27 Posty · 15608 Wyświetlenia
  • Witam
    Wczoraj i ja odebrałem z salonu swojego Fabiana...dodaje tutaj kilka fotek aby się pochwalić.
    Rok 2012

    Pozdrawiam

  • Gratki nabytku, silniczek jak u mnie, wyposażenie też niezłe. Teraz nic tylko cieszyć sie jazdą
    Pozdrawiam i szerokości

  • Ladny 🙂 a czemu Fabian a nie Fabianka? 😄 u mnie zawsze byla Fabianka... i I i II 🙂 ale.. co kto lubi^^ ogolnie Gratki nabytku, szerokosci i bezawaryjnosci 🙂 <!-- s:) -->

  • Cóż, Havier...córkę Polę już miałem ( czyli Polo IV 😄 )...teraz niech będzie syn 😉 <!-- s;) -->

  • hehe^^ u mnie zawsze bylo 2 "octavianow" i Fabianka^^ teraz akurat w rodzince jest po 2 😄 <!-- s:D -->

  • jeszcze tylko postaw dom i zasadź drzewo 🙂 Gratki nabytku i bezawaryjności życzę :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • Dzięki Wam wszystkim...żałuję tylko niektórych elementów wyposażeni, których nie zamówiłem, szczególnie tempomatu i relingów...tempomat to koszt 700 zł natomiast teraz żądają sobie za ewentualny montaż 1500 zł :mur: <!-- s:mur: --> ...
    Moje wyposażenie wygląda następująco :

    • kurtyny powietrzne
    • CZ ze zdalnym sterowaniem
    • alarm z czujnikiem przechyły
    • czujniki parkowania
    • klima manualna
    • podłokietnik
    • metalizowany lakier
    • radio z CD
    • ESP
    • koło zapasowe pełnowymiarowe
    • pakiet chrom
  • tempomatem się nie martw 😉 da się to zrobić sporo taniej 🙂 Poczytaj na forum co koledzy wytwarzają 🙂 <!-- s:) -->

  • Czytałem ale nie wiem czy mogę grzebać w samochodzie na gwarancji 😞 <!-- s:( -->
    Wiadomo jak ASO patrzą na wszelkie czynności wykonywane poza serwisem !
    Przy następnym samochodzie kiedyś będzie to element od którego zacznę wyliczankę życzeń 😉

  • [quote="alessandro"]..żałuję tylko niektórych elementów wyposażeni, których nie zamówiłem, szczególnie tempomatu..[/quote]

    Tempomat super sprawa, zwłaszcza na dłuższych trasach i nie koniecznie tylko na autostradzie..

  • To już sie cegieł nie wozi? 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="alessandro"]tempomat to koszt 700 zł natomiast teraz żądają sobie za ewentualny montaż 1500 zł :mur: <!-- s:mur: --> ...[/quote]

    w oplu też chcą majątek, a ludzie na forum dokładają za 100zł, czyli koszt manetki.....bo całe okablowanie jest....tylko trzeba fejsem uaktywnić....złodzieje.... tylko właśnie nie wiadomo jak gwarancja. Ale w oplu nikt by sie nawet nie skapnął, że tempomat dodany....jeśli umiejętnie jest to zrobione fejsem

    a tak w ogóle życzę powodzenia......bezawaryjności....piękna fura...fajny silniczek.

  • Tempomat to swietna sprawa 🙂 musisz dorobic 🙂 ale na Twoim miejscu pomeczylbym sie do konca gwarancji... chyba ze wszytsko sobie kupisz z lewego zrodla i w ASO dazs do montazu, wtedy wyjdzie taniej, a gwarancja zostanie 🙂 <!-- s:) -->

  • Śliczniutki ten "fabianek" 😉 szerokości :super: <!-- s:super: -->

  • Pierwsze wrażenia z jazdy kapitalne...co prawda piłować go jeszcze nie mogę ale i tak - porównując dotychczasowy stary 1,2 w Polówce z 64 KM a ten to kosmos... :padam: <!-- s:padam: -->

    Na światłach nie wiem czasami czy silnik pracuje czy nie taki jest cichutki...uważam, że to dobry wybór tylko te kołpaki - jak z Biedronki :hurra:

    W sumie celowo nie wziąłem alusów bo cały czas uważam, że to cacka nie na polskie drogi, za delikatne... :dobani:

    Wyciągając wnioski z pierwszych kilometrów tym silnikiem już wiem dlaczego ładują te silniki do Yeti i Octavii...dadzą radę i w tych autach obdarzonych takimi gabarytami :szok:

  • Gratki i bezawaryjności życzę nowemu Fabiszonowi 🙂 <!-- s:) -->

  • Ładny wózek szerokości i bezawaryjności życzę 😉 <!-- s;) --> .

  • Dzięki Wam wszystkim za życzenia...jak dotąd przejechałem 360 km i wrażenia są ok tylko muszę znaleźć optymalną pozycję za kierownicą bo szybko bolą mnie plecy 😞 ...w Polówce czułem się jak lord co potwierdziła wczorajsza podróż tylko do sklepu..wróciłem z trasy Fabianem a na zakupy pojechałem Polą 🙂 <!-- s:) --> i różnica była kolosalna więc kwestia przyzwyczajenia i znalezienie optymalnej pozycji...
    Muszę przyznać, że nigdy wcześniej tak szybko nie pozbywałem się pary z szyb...jak daję pokrętło to załącza się klima i po parze...jestem pod wrażeniem :szok:

  • Nie ma to jak nowy samochód 🙂 Ja po tygodniu odkryłem, że w deszczu przy wrzucaniu wstecznego automatycznie włącza się tylna wycieraczka. Jezu, jaki byłem szczęśliwy, że ktoś o tym pomyślał 😄 <!-- s:D --> (może to norma, ale poprzedni mój samochód był totalnym golasem).

    Szerokości i bezawaryjności! 🙂

  • Fajnie usłyszeć, że 1.2 105 fajnie chodzi, bo sam czekam na taką wersję.

    Co do tempomatu, to jest to baaaardzo fajna sprawa przy automacie, przy manualu dla mnie osobiście nadaje się tylko na autostradę.

    ensai - miałem taki "bajer" w Fiacie Stilo i powiem Ci, że to czasami wkurza, zwłaszcza jeżeli akurat masz tylną szybę w miarę suchą,
    a mokra jest tylko przednia.