Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] po zamknięciu z pilota zapalają się 4 kierunkowskazy

Temat utworzony · 8 Posty · 1329 Wyświetlenia
  • Witajcie,

    Nie wiem czy to normalne czy też nie...
    Po zamknięciu z pilota centralnego zamka po jakimś czasie ( około 15-20 min) zapalają się kierunkowskazy na jakiś czas, które migaja około 4 - 5 sekund i pużniej jest wporządku. :chytry: <!-- s:chytry: -->
    PODKREŚLAM ze auto nie ma alarmu.
    Pozdrawiam

  • Sprawdz, czy zanim to sie stanie, to tak samo 'łatwo' autko sie otwiera. Jesli po tym mruganiu musisz na przykład dłużej trzymać guzik na pilocie zeby otworzyc, to prawdopodobnie samochodzik przechodzi w tryb oszczedzania energii.
    Nie zaszkodziłoby tez zajrzec do instrukcji :...: <!-- s:...: -->

  • Nie zauważyłem zebym musiał dłużej trzymać przycisk żeby otworzyć dzwi. :niepewny: <!-- s:niepewny: -->
    Ale sprawdzę to jutro....

    Instrukcji też nie mam do tego otwierania.

    Może ktoś się spotkał z tym ???????

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 07-02-2012, 20:47[/i] ][/size]
    Sprawdziłem !!!!!!

    Poprostu normalnie się otwierają, wystarczy nacisnąć kruciutki czas i wszystko działa jak należy.
    Dziś pod domem liczyłem ile razy te kierunki się palą to wyszło , że było około 20 mignięć.
    Ciekawe co to jest ?????? :chytry: :chytry: :chytry:

  • [quote="mariomario"]Ciekawe co to jest ??????[/quote]
    Ona się z Tobą żegna i mrugając mówi: wróć... wróć...

  • [quote="mariomario"]
    Dziś pod domem liczyłem ile razy te kierunki się palą to wyszło , że było około 20 mignięć.
    [/quote]

    Myślę, że to jakaś anomalia na wskutek mrozu, poczekaj jak odpuści, pewnie wszystko wróci do normy.

  • Dziwne, że po 15-20 minutach. Ale może faktycznie jakiś przekaźnik stygnie.

  • Zobaczymy , jak będzie ciepło czy to też będzie tak dalej.

    z tego co pamiętam to wymieniałem akumulator ale nie zwruciłem uwagi czy przed wymianą było tak samo...
    Wiem ze powinnem szyby ustawić bo jak podłączyłem inny akumulator to tą czynność powinno się zrobić...
    Może to ma jakiś związek... :chytry: :chytry: :zdegustowany: :zdegustowany: <!-- s:zdegustowany: -->

  • U mnie szyby sie same ustawiaja po jakims czasie, gdzies czytalem, ze to po ilus tam minutach pracy silnika i ilus km, ale nie pamietam wartosci.