Witaj na forum Fabia Club Polska

Problemy i błędy na forum

Temat utworzony · 111 Posty · 51337 Wyświetlenia
  • Could not query last visit posts

    DEBUG MODE

    SQL Error : 2013 Lost connection to MySQL server during query

    SELECT post_id, topic_id, forum_id FROM fcpforum_read_history WHERE user_id = 61

    Line : 41
    File : read_history.php

    Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
    możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/<!-- m -->

    Nie no qzwa to sie tak nie da - co chwile wyskakuje to dziadostwo.. \do niektorych topicow nie moge sie nawet dostac :dobani:

  • no nie wiem od czego to zalezy bo u mnie sporadycznie wyskakują takie błędy. Przeważnie odświeżam stronkę i jest ok

  • A mi takie rzeczy często wyskakują

    [b]1[/b]

    Błąd Ogólny

    Could not obtain topic information

    DEBUG MODE

    SQL Error : 1053 Trwa kończenie działania serwera

    SELECT t.*, u.username, u.user_id, u.user_level, u.user_jr, u2.username as user2, u2.user_id as id2, u2.user_level as user_level2, u2.user_jr as user_jr2, p.post_username, p.post_approve, p2.post_approve as post_approve2, p2.post_username AS post_username2, p2.post_time , pt.post_text, pt2.post_text as last_post_text FROM (fcpforum_topics t, fcpforum_users u, fcpforum_posts p , fcpforum_posts_text pt, fcpforum_posts_text pt2, fcpforum_posts p2, fcpforum_users u2) LEFT JOIN fcpforum_topics_ignore i ON (i.topic_id = t.topic_id AND i.user_id = 1386) WHERE t.forum_id = 15 AND i.topic_id IS NULL AND t.topic_poster = u.user_id AND p.post_id = t.topic_first_post_id AND p2.post_id = t.topic_last_post_id AND u2.user_id = p2.poster_id AND pt.post_id = t.topic_first_post_id AND pt2.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_type <> 2 AND t.topic_type <> 3 ORDER BY t.topic_type DESC, t.topic_last_post_id DESC LIMIT 0, 50

    Line : 484
    File : viewforum.php

    Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
    możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/<!-- m -->

    [b]2[/b]

    Błąd Ogólny

    Could not update config table for field: lastpost

    DEBUG MODE

    UPDATE fcpforum_config SET config_value = '1209808222' WHERE config_name = 'lastpost'

    Line : 2659
    File : functions.php

    Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
    możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/

    [b]3 [/b]

    Błąd Ogólny

    Could not insert new word matches

    DEBUG MODE

    INSERT INTO fcpforum_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 44103, word_id, 0 FROM fcpforum_search_wordlist WHERE word_text IN ('mi', 'takie', 'rzeczy', 'często', 'wyskakują', 'błąd', 'ogólny', 'could', 'not', 'obtain', 'topic', 'information', 'debug', 'mode', 'sql', 'error', '1053', 'trwa', 'kończenie', 'działania', 'serwera', 'select', 'u.username', 'u.user_id', 'u.user_level', 'u.user_jr', 'u2.username', 'user2', 'u2.user_id', 'id2', 'u2.user_level', 'user_level2', 'u2.user_jr', 'user_jr2', 'p.post_username', 'p.post_approve', 'p2.post_approve', 'post_approve2', 'p2.post_username', 'post_username2', 'p2.post_time', 'pt.post_text', 'pt2.post_text', 'last_post_text', 'from', 'fcpforum_topics', 'fcpforum_users', 'fcpforum_posts', 'fcpforum_posts_text', 'pt2', 'left', 'join', 'i', 'i.topic_id', 't.topic_id', 'and', 'i.user_id', '1386', 'where', 't.forum_id', 'null', 't.topic_poster', 'p.post_id', 'p2.post_id', 't.topic_last_post_id', 'p2.poster_id', 'pt.post_id', 'pt2.post_id', 't.topic_type', 'order', 'desc', 'limit', 'line', '484', 'file', 'viewforum.php', 'jeśli', 'nie', 'potrafisz', 'znaleźć', 'rozwiązania', 'tego', 'problemu', 'możesz', 'spróbować', 'poszukać', 'lub', 'zadać', 'pytanie', 'forum', 'przemo.org', 'phpbb2', 'update', 'config', 'table', 'for', 'field', 'lastpost', 'fcpforum_config', 'set', 'config_value', '1209808222', 'config_name', '2659', 'functions.php')

    Line : 265
    File : functions_search.php

    Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
    możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/

  • [b]Rostoff[/b] też mi takie coś czasem wyskakuje jak chcę odświeżyć stronkę

  • Mnie wywala błąd ogólny, po odświeżeniu jest OK, ale ciągle występujący błąd po otwarciu nowego postu jest irytujący :zly: <!-- s:zly: -->

    A to co wyskakuje

    Could not obtain common word list

    DEBUG MODE

    SQL Error : 2013 Lost connection to MySQL server during query

    SELECT m.word_id FROM (fcpforum_search_wordmatch m, fcpforum_search_wordlist w) WHERE w.word_text IN ('ale', 'błąd', 'ciągle', 'irytujący', 'jest', 'mnie', 'nowego', 'odświeżeniu', 'ogólny', 'otwarciu', 'postu', 'występujący', 'wywala', 'zly') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 12160

  • No niestety to jest to samo caly czas. Powtarzam, bledy sa spowodowane przez serwer.

  • Temat zamykam, zebraliśmy wystarczającą ilość informacji.

  • Witam,

    bardzo często przy wysyłaniu postów pojawia mi się:

    Could not obtain common word list

    DEBUG MODE

    SQL Error : 2013 Lost connection to MySQL server during query

    SELECT m.word_id FROM (fcpforum_search_wordmatch m, fcpforum_search_wordlist w) WHERE w.word_text IN ('1.9', '96k.', 'ale', 'autko', 'bajkowo', 'bardzo', 'clio', 'coś', 'dla', 'dniu', 'dobrym', 'dowiedziałem', 'dziale.', 'dzisiejszym', 'elegance.', 'fabii', 'ile', 'jak', 'jako', 'jest', 'jestem', 'laika', 'lepiej', 'liczniku', 'mechanicznego', 'mechanika', 'mnie', 'motoallegro', 'najprędzej', 'natomiast', 'nie', 'nieba', 'niecałe', 'nim', 'niż', 'odpowiednim', 'ogóle', 'panie', 'panowie', 'pieniążki', 'pochwalę', 'posiadaczem', 'prezentuje', 'przeglądzie', 'przesiadłem', 'przynajmniej', 'quot', 'rotfl', 'serii', 'sie', 'się', 'spadły.', 'sprzedawcy', 'stanie', 'stałem', 'super', 'swoje', 'szczęśliwy', 'szczęśliwym', 'słowa', 'takie', 'tdi', 'technicznie', 'teraz', 'w', 'wiele', 'wizualnie', 'wkleję', 'wkrótce', 'wobec', 'wszem', 'wygląda', 'zadbane', 'zawstydzony', 'zdjęcia', 'zerowym', 'znaczą', 'zresztą', 'zrobię', 'zupełnego', 'zwłaszcza') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 12774

    Line : 323
    File : functions_search.php

    Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
    możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/<!-- m -->

    [b]Nie wiem zupełnie, co o tym myśleć, admin? [/b]

  • Ja mam często problemy z napisaniem nowego tematu ponieważ wyskakują jakieś błędy 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="elpolacco"]Ja mam często problemy z napisaniem nowego tematu ponieważ wyskakują jakieś błędy 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Uff, a już myślałem, że będziesz tym pierwszym 😛

    A na poważnie - chciałbym wiedzieć, [b]na jakim etapie są aktualnie prace remontowe na forum[/b]? Bynajmniej nie wspominam tutaj o zaczętej, ale... nieważne 😉 KMWTW 😉 pracy kolegi g. (którego nota bene cenię i szanuję, jeżeli moje dotychczasowe wypowiedzi przeczyły temu, to nastąpił error 404).

  • By nie powstawały nowe tematy o tym samym otwarłem temat z powrotem i je połączyłem.

    [b]Luku[/b] sprawa została wstępnie ustalona na zlocie dwa dni temu z [b]Lordem_Nikonem[/b]. On ma odpowiednią wiedzę i możliwości by coś zdziałać. Obiecał, że jak znadzie chwilę to się zajmie naszym forum i weźmie go na swój serwer, jednak nie umiem na dzień dzisiejszy określić daty.

  • Super to słyszeć, Mirek, pozdrawiam.

  • Witam ..
    Od paru godzin prubuje dodać nowy temat na forum "dosłownie wszystko" i cały czas wyświetla mi sie ten błąd
    A na forum "zrób to sam" dodało się odrazu .. Lecz ja tam nie opisałem jak to sie robi tylko problem .. 😞 <!-- s:( -->
    Błąd Ogólny

    Could not obtain common word list

    DEBUG MODE

    SQL Error : 2006 MySQL server has gone away

    SELECT m.word_id FROM (fcpforum_search_wordmatch m, fcpforum_search_wordlist w) WHERE w.word_text IN ('...', 'był', 'były', 'czegoś', 'czy', 'dniach', 'dostrzegłem', 'dziś', 'fabiach', 'jest', 'jeżeli', 'już', 'kierowcy', 'kierowcy..', 'mam', 'mały', 'mokra.', 'należy', 'napisanie', 'napisze..', 'nie', 'od', 'pod', 'ponieważ', 'poruszany', 'pozamykane', 'pozdrawiam', 'proszę', 'przeciek', 'przeciekająca', 'przypadkiem', 'przypuszczam', 'raczej', 'samochodzie', 'się', 'spotkaliście', 'strony', 'swoich', 'szyby', 'takim', 'temat', 'ten', 'to', 'ulew', 'wielu', 'wiem', 'wina', 'witam..', 'więc', 'wycieraczką', 'wykładzina', 'zewnątrz..', 'znalazłem', 'zrobić') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 15108

    Line : 323
    File : functions_search.php

    Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
    możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/ ...

    Czytałem na 1 stronie ze jeżeli ktos posiada Kaspersky-ego to powinnien go zmienić na cos innego.. Czy dam rade korzystać z forum jeżeli bd korzystał z tego anty-virusa ?

  • [quote="SkodaCombi"]Czytałem na 1 stronie ze jeżeli ktos posiada Kaspersky-ego to powinnien go zmienić na cos innego.. Czy dam rade korzystać z forum jeżeli bd korzystał z tego anty-virusa ?[/quote]

    Korzystać dasz radę, tylko nie przejmuj się komunikatem o jakichś wirusach lub robakach z forum, które będzie ci wyrzucał kasperski.

  • Zauważyłem ze jest wiele tematów powtarzających się, wiele tematów wróciły do swojego początku tzn nie ma przeprowadzonych dyskusji.

  • Dzieki za informacje - to sa tematy, ktore sa zdublowane przez Debug Mode.

  • a ja jako nowy uzytkownik puki moge to zglaszam usterke z logowaniem na moj login.

    zreszta napisalem juz o tym adminom na gg. ale jest to uciązliwe, loguje się tylko kiedy klikam na gorny panel nie wiem jak to nazwac, logo gdzie sa 4 fabie, tam wpisuje login i haslo, klikam zapamietaj, przechodze do nowych watkow, odpisuje na post i jestem momentalnie wylogowany bez mozliwosci pisania postów itp itd... ale mimo tego ze nic nie moge napisac widnieje jako ZALOGOWANY (sic!!!), zeby znowu cos napisac musze sie zalogowac, wtedy znowu klikam na logo forum z 4 fabiami i tak w kolo macieju, jest to powiem szczerze uciazliwe, nie wiem czy dostalem ban czy ostrzezenie, ale jest to dziwne...

    nawet juz prosilem o 3x zmiane hasla i nic nie dalo, zalozylem nawet nowy profil i tez to samo...pozatym ostatnie dwa nowe profile mozna wyskasowac bo to napewno beda martwi uzytkownicy... (przepraszam)

  • do adminów, pisałem ze mam problem z logowaniem, wyszło ze nie tylko ja, teraz wydaje mi sie iz problem rozwiazany, jako ze jestem zalogowany i moge odp. na posty.
    z gory dziekuje adminom za interwencje.

  • Janek, nie pisz o bledach w zlym temacie - tamten topic dotyczy zupelnie czegos innego. Juz 3 raz przenosze twojego posta. Nastepnym razem bedzie ostrzezenie 😉 <!-- s;) --> .

  • wolf dzieki ale pisalem z Zygus a propos tego przypadku i on mi pisal ze boryka sie z podobnym problemem 😞 <!-- s:( -->