Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] Akcja serwisowa

Temat utworzony · 6 Posty · 1771 Wyświetlenia
  • Witam wszystkich.

    Dzisiaj wróciłem z serwisu i mamy akcje serwisową na centralny zamek zamykany kluczykiem. Serwis zmieni nam troszkę w instalacji elektrycznej zamka. Jak macie jakiś problem z nim to zgłaszajcie się do serwisów Skody.

    Nie wiem czy ta akcja dotyczy się tylko F2 FL czy też F2.

    Ja już się umówiłem w serwisie.

  • [quote="TOMUŚ"]Witam wszystkich.

    Dzisiaj wróciłem z serwisu i mamy akcje serwisową na centralny zamek zamykany kluczykiem. Serwis zmieni nam troszkę w instalacji elektrycznej zamka. Jak macie jakiś problem z nim to zgłaszajcie się do serwisów Skody.

    Nie wiem czy ta akcja dotyczy się tylko F2 FL czy też F2.

    Ja już się umówiłem w serwisie.[/quote]

    To jak będziesz to robił podpytaj się jakich modeli to dotyczy, lepiej wiedzieć zanimn się ma gwarancję, że coś trzeba zrobić/ a nawet wręcz - wiedzieć, że trzeba zrobić i to wymusić, póki gwarancja obowiązuje.

  • Dowiem się jakich samochodów to dotyczy, ale to dopiero we wtorek.

    A aucie mi się nie chce kopać . po to kupiłem nowe żeby w nim nie kopać non stop.

  • TOMUŚ wiadomo coś o tej akcji serwisowej jakich modeli Skody ona dotyczy?

    Pozdrawiam.

  • Więc tak.

    Żadnej akcji serwisowej niema.

    Mój problem z centralnym był taki że czasami się zmykał po przekręceniu kluczyka , a czasami nie. I to zgłaszałem w aso, oni to przyjęli. Wyłączyli mi zamykanie drzwi po przekręceniu stacyjki, ale problem dalej się powtarzał . No to ja dalej do aso że naprawa nie była skuteczna i problem dalej jest. A oni po przyjęli jak zwykle i powiedzieli mi że producent tam coś (już dokładnie tego nie pamiętam) i zamówili części . Umówili się ze mną na dziś i to jak na razie naprawili. Zobaczymy co będzie dalej. Ale w książkę serwisową tego nie chcieli mi wpisać że auto miało naprawę gwarancyjną centralnego zamka.

    to podejście jest dla nie dziwne i lekko nie zrozumiałe, ale cóż ..

  • [quote="TOMUŚ"]Ale w książkę serwisową tego nie chcieli mi wpisać że auto miało naprawę gwarancyjną centralnego zamka. [/quote]
    w ten sposób odwlekają swoją odpowiedzialność. a jakby było wbite, wtedy ASO a nie SAP przejmuje na siebie koszt kolejnej naprawy.