Witaj na forum Fabia Club Polska

Kącik gier

Temat utworzony · 66 Posty · 14091 Wyświetlenia
  • Gra ktoś może w powyższe gierki ? Oczywiście na 3ke jeszcze trzeba zaczekać 😉 <!-- s;) -->
    Jakby ktoś był chętny do zagrania, oczywiście na PS3, to proszę pisać. W wolnej chwili (wieczorami) lubię się trochę rozluźnić 😉 .
    Brakuje mi tylko kompana do squad'u. :dobani:

  • Raczej myślałem nad czymś Sportowym 😛 <!-- s:P --> typu Need for Speed

    ale...

    upatrzyłem niedawno grę Racer - Free car Simulation, gdzie Znalazłem Fabię Combii jako modyfikację :!:
    Tak więc jakby ktoś chciał to więcej informacji u mnie

    P.S. Też czasami się rozluźniam 😄
    I sorki za OffTopic

  • Oj, ja wole strzelanki z kolei.. Platformówki też mogą być, ale sportowe i wyścigowe gierki już dawno mi się przejadły.. cóż, to już nie te lata 🙂 <!-- s:) -->.
    Jeśli byś dopadł BF-a to daj znać 😉 Moim zdaniem The Best of The Best.

  • A Bardzo ciężka jest gra? 🙂 <!-- s:) --> No i co trzeba by grać przez LAN?

  • Gra dość ciężka, rozbudowana, wielkie mapy, świetny dźwięk i grafika, bardzo duża grywalność, duże możliwości w doborze ekwipunku, dużo pojazdów, którymi można się poruszać, duża interakcja z otoczeniem.. Z resztą, co ja będę tutaj opisywał - http://www.youtube.com/watch?v=vepiJznvvY0&feature=related<!-- m --> trailer z gameplaya dobrze oddaje jej klimat.
    Przez LAN się nie da grać - tylko serwery zewnętrzne.

  • ja wlasnie zamowilem BF Complete Edition ale na PC .. Mam PS2 ale gry FPP bardziej mi podchodza na PC 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]Wojtas[/b], mam to samo - ja na padzie nie umiem grać w fpp. Musiałem dokupić mysz.
    Ja zamówiłem pre-order we wrześniu na Battlefield 3 - 27 października premiera :oczami: <!-- s:oczami: -->

    Co masz w pakiecie BF Complete Edition ?

  • [url=http://allegro.pl/battlefield-2-complete-collection-4-gry-pl-folia-i1860621647.html]BF Complete Edition[/url]

  • Ja gram w klasycznego Battlefield 2 w przerwach pomiędzy Richard Burs Rally i GTR2.

    Wojtas - jak zainstalujesz, to daj znać, postrzelamy sobie razem. Tylko pamiętaj o patchu 1.5 (możesz go nie mieć w pudełku)

    Jako ciekawostka - jeżdżę na czymś takim:
    [img]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/268316_226036377430520_100000724786511_740593_7819475_n.jpg[/img]

    😉 <!-- s;) -->

  • [b]zlloty[/b], dam znac 🙂 <!-- s:) -->

    PS

    Niezle masz stanowisko dowodzenia 😄

  • [b]Wojtas[/b], mam do odsprzedania BF Bad Company 2 jakbyś był zainteresowany 😉 <!-- s;) --> i to w wersji elektronicznej, czyli do pobrania ze sklepu EA.
    Przepaść dzieli tą grę pomiędzy BF2, a BF: BC2.

  • [b]wolfmk[/b], jakie to ma wymagania .. bo moj komp ma jakies 4 lata i jedynie karta nadrabia 😕 obecnie gram w MOH (jakas akcja w Afganistanie) i przy duzej zadymie ze strzalami zacina 😕 <!-- s:/ -->

  • Core 2 Duo @ 2.0GHz lub podobny
    2GB pamięci RAM
    Karta graficzna z 256MB pamięci RAM, GeForce 7800GT / ATI X1900 i podobne
    Wolne miejsce na dysku: 15GB dla wersji cyfrowej, 10GB dla wersji na płycie
    DirectX 9
    Napęd DVD
    Karta dźwiękowa
    Mysz
    Klawiatura
    Internet 256 kbps

    Przynajmniej tak podają - mi na starym już modelu procesora Core2 2.6 Ghz i karcie Radeon 4350 chodziło plynnie 🙂 <!-- s:) -->.

  • no i z tym moze byc lipa .. karta wyciagnie bo mam GeFroce 9600GT ale procek to porazka 😕 <!-- s:/ -->

  • No to jakby ktoś chciał w przyszłości to dajcie znać 😉 <!-- s;) -->.

  • No to czas na modernizację 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Wojtas"][b]wolfmk[/b], jakie to ma wymagania .. bo moj komp ma jakies 4 lata i jedynie karta nadrabia 😕 obecnie gram w MOH (jakas akcja w Afganistanie) i przy duzej zadymie ze strzalami zacina 😕 <!-- s:/ -->[/quote]

    Problemem nie są wymagania sprzętowe. Problemem jest to, że te gry wymagają rejestracji na serwerach EA, czyli przypisane są do konkretnego konta użytkownika. Zakup używanej gry, ktora już została zarejestrowana jest ryzykowny, bo bez dostępu do konta, na które została zarejestrowana raczej się nie pogra.

  • [b]zlloty[/b], zakup używanej gry na targu od chłopaczka bez zębów może być ryzykowny. Na szczęście ja mam jeszcze dużo zębów, a Wojtas o tym dobrze wie 😉 <!-- s;) -->.
    Teraz sprostowanie problemu konta użytkownika - EA store wymaga założenia konta, które jest potrzebne do zakupu gry i do jej ściągnięcia. Nie mogę sprzedać gry bez przekazania dostępu do konta na EAstore. W trakcie gry również zakładamy konto (do gry Multiplayer), ale to konto jest tylko kontem gracza. Nic poza tym.
    Sprzedając grę przekazuję całe konto EAstore, na którym jest zakupiona gra. Zero problemów.

  • [quote="wolfmk"][b]zlloty[/b] Nie mogę sprzedać gry bez przekazania dostępu do konta na EAstore. W trakcie gry również zakładamy konto (do gry Multiplayer), ale to konto jest tylko kontem gracza. Nic poza tym.
    Sprzedając grę przekazuję całe konto EAstore, na którym jest zakupiona gra. Zero problemów.[/quote]

    Wlaśnie o to mi chodziło, że jak kupować grę, to tylko z kontem, albo nową. Konto do multiplayer to to samo konto, co w EAstore (mam kilka gier zarejestrowanych). Można sobie pograć w single playera na koncie off-line. Nie wiem, jak jest z LANem, bo nigdy nie grałem.

  • [b]comfort[/b], narazie modernizuje zasilanie silnika w fabce z PB na LPG ... moze w przyszlym roku 😉 kwestia plyty i procka 🙂 <!-- s:) -->