Witaj na forum Fabia Club Polska

Kącik gier

Temat utworzony · 66 Posty · 14095 Wyświetlenia
  • Nie kupię, bo nie mam inwestycji na PS3 🙂 Poza tym wolę na PC 😉 <!-- s;) -->

  • Witam
    Tak jak w temacie - gra ktoś z Was w wolnym czasie w Cs-a 1,6 ?
    Jeżeli się znajdzie takowa osoba to zapraszam do mnie http://www.cs-spark.eu 🙂 <!-- s:) -->
    Chętnie z kimś zagram

    Pozdrawiam

    [size=75][color=#DC143C]Edit MirekS - połączyłem Twój temat z głównym "Kącik gier" i na przyszłość proszę o grach pisać TUTAJ.[/color][/size]

  • Ja grywam czasami ale w CSS 🙂 <!-- s:) -->

  • a w FIFE 12 ktoś z was gra ? 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="kapi"]..... ja używam słuchawek , ale takich "porządnych" i wtedy jak coś huknie "obok" mnie, ( w COD ) to mozna sie wystraszyć. ......
    [/quote]
    jak pisałem jakis czas temu, stare słuchawki posżły w odstawke, teraz mam T50p Beyerdynamica, teraz to już wogóle jestem "odcięty" od świata zewnętrznego 🙂 <!-- s:) -->

    [b]wolfmk[/b] - z tego co widziałem - pokazują sie kolejne misje. jak tam Twój status ?
    może jakaś nowa "recenzja" ?

  • [b]kapi[/b], we wrześniu ukaże się drugi dodatek do BF3 (wcześniejszy to Walka w Zwarciu).
    Będę miał nawet przyjemność zagrać w niego dwa tygodnie przed premierą, wcześniej niż użytkownicy PC, Xboxa i zwykli użytkownicy PS3. 🙂 <!-- s:) --> Będą 4 nowe mapy w tym jedna, największa mapa w historii całego Battlefield, nowe pojazdy i tradycyjnie już nowe bronie do odblokowania.
    Jak na razie z każdym dodatkiem rośnie ilość broni i dodatków, które można odblokowywać. Obecnie mam nagranych 220 godzin i zmieniłem klasę na snajpera 🙂 . Zabawa przednia.
    Ta gra nigdy się nie kończy...