Witaj na forum Fabia Club Polska

Ubezpieczenia

Temat utworzony · 10 Posty · 2217 Wyświetlenia
  • Pragnę się z Wami powitać dość miłym akcentem, jeżeli ktoś ma zamiar zmienić ubezpieczyciela lub poszukać tańszej oferty to polecam przeliczyć sobie składkę na stronie liberty, formularz znajdziemy tutaj: Kalkulator OC Liberty .

    Jeżeli okaże się, że stawka Was satysfakcjonuje to daje Wam kod na dodatkowe 50zł zniżki dla OC i 100zł zniżki dla AC. Myślę, że warto skorzystać jeśli jest taka możliwość:)

    kod to: 59693395. Wklejamy go na końcu (ostatnie pole formularza podczas liczenia składki), jak na obrazku poniżej:

    [img]http://www.kodpromocyjnylibertydirect.pl/kodpromocyjny.jpg[/img].

    Generalnie prawda jest taka, że warto co roku zmieniać ubezpieczyciela, ponieważ dla nowych klientów ubezpieczyciele oferują zazwyczaj najwyższe zniżki / promocje.

  • Dzięki 😉 <!-- s;) -->

  • Hej,

    We wrześniu kończy mi się umowa OC, którą mam od poprzedniego właściciela. Niecałe 6 miesięcy od tego momentu skończę 25 lat, co jest wiekiem bariery między tańszym i droższym OC, ponieważ ludzie do 25 roku życia mają zwyżkę ileś-tam-sporo-procent. Czy dało by radę wykupić droższe OC tylko na pół roku, tak żebym mógł już płacić normalne stawki po 25. urodzinach? Ktoś mi mówił, że OC trzeba kupić na cały rok, ale można to rozłożyć na dwie raty - i tu jest sztuczka, bo jeśli nie opłaci się drugiej raty, to umowa OC zostaje automatycznie rozwiązana.

    Czy miał ktoś z czymś takim doświadczenia? Czy ubezpieczalna, w której nie opłacę drugiej składki będzie mnie ścigać? W ten sposób mógłbym na prawdę sporo zaoszczędzić, bo z tego co się orientuję to zwyżka wynosi nawet 50%! Aha - nie mam możliwości zarejestrowania auta na kogoś ze zniżkami; moi koledzy tak najczęściej robią.

  • Można ubezpieczyć samochód nawet na miesiąc, jeżeli potrzebujesz. Ja jak kupowałem swój, to poprzedni właściciel po ściągnięciu auta i zarejestrowaniu w PL wykupił ubezpieczenie na dwa miesiące.

  • hejka 😉 <!-- s;) --> Lipa to ubezpieczenie,ponieważ drogo jest nawet z twoją zniżką na kod promocyjny.Moja składka z pełnymi zniżkami to
    1 471,29 zł a obecnie mam w Hestii i płacę za cały pakiet 1190zł.Więc może się komuś opłacać,ale tylko OC. Pozdrawiam 😉

  • [quote="xrolex23"]Można ubezpieczyć samochód nawet na miesiąc, jeżeli potrzebujesz[/quote]
    okazuje się że to chyba zalezy od firmy.
    ja wlasnie chciałem tak zrobić i musiałem zawrzeć umowę na rok, ale opłaciłem "tylko" pół roku. powiedziano mi że każda umowa OC jest zawierana na okres 1 roku. ( PZU )

  • Dokładnie tak jak pisze [b]kapi[/b] umowa jest zawierana na rok, a spłatę możesz rozłożyć nawet na 12 rat i płacić co miesiąc. Weź tylko pod uwagę, że im więcej rat tym po zsumowaniu w skali roku wyjdzie o wiele drożej niż gdy jest wpłata jednorazowa.

  • No dobrze, ale co z ewentualnym zerwaniem umowy po 6 miesiącach? Czekają mnie jakieś konsekwencje? Po ukończeniu bariery 25. roku życia będę mógł zawrzeć bardziej uczciwą umowę z innym ubezpieczycielem.

  • przeczytaj warunki OC, wg mnie na pewno bedzie 1-miesięczny okres wypowiedzenia, ale nie wiem jak jest to w trakcie trwania umowy. ew. możesz zmienić ubezpieczyciela 😉 <!-- s;) -->

  • Ludzie, którzy nie ukończyli 25/26 roku życia muszą pogodzić się z wyższymi składkami.

    Tak jak napisałem - opłaca się co roku zmienić ubezpieczyciela, jeżeli ktoś jest np. w Link4 i ubezpieczyciel wyliczy mu wyższą składkę niż płacił w zeszłym roku - warto pomyśleć o zmianie np. właśnie na Liberty. Za chwilę może okazać się, że jeszcze inny ubezpieczyciel ma na dany rok najlepszą dla Nas ofertę i znowu będziemy zmieniać.

    Daje Wam dodatkową zniżkę i myślę, że warto poświęcić 5min i przekalkulować sobie składkę z uwzględnieniem zniżki - dla jednych wyjdzie dużo taniej, dla innych nie chociażby ze względu na zwyżki.

    kod to zniżki: 59693395.

    Pozdrawiam!