Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Zegarek

Temat utworzony · 11 Posty · 2524 Wyświetlenia
  • Witam

    Po wyszukiwaniu błędów VAG'iem wyłączył mi się zegarek.
    Jak go włączyć ??

    Pozdrawiam

  • [b]jmaku[/b]
    zegarek sam nie znika 😉 <!-- s;) -->
    zostało zmienione kodowanie licznika . ( grupa 17)
    na początku kodowania w formacie [b]xx[/b]xxx na pierwsze dwa miejsca ma być 16.
    zależy to też od wersji wyposażenia i ogólnie co posiada Twoje autko 😄

  • Hmm "sam nie znika", domyślam się, że to jest moja wina :padam: <!-- s:padam: -->
    Zobaczę dzisiaj, dam później znać.

    [b]kapi[/b], fakt że bawiłem się VAG'iem, ale nie zmieniałem żadnego kodowania komputera. Sczytałem tylko błędy i dałem test, po tym wyłączył mi się zegarek i jeszcze kilka innych rzeczy. Oprócz zegarka naprawiłem wszystko, dodałem kilka innych bajerów (np. zamykanie zamków powyżej 15 km/h, itp.) :hurra:

    Sprawdzę i dam znać, dziękuję bardzo :padam:

  • [b]jmaku[/b], dla mnie ta opcja to utrapienie .. jakby (odpukac) cos sie stalo i zamki zaryglowane to jest znacznie utrudniony dostep do samochodu ...

  • Są za i przeciw tej opcji, ale w mojej służbowej Kijance jest to włączone i czasami się "przydaje"

    Pozdrawiam

  • [quote="Wojtas"].. jakby (odpukac) cos sie stalo i zamki zaryglowane to jest znacznie utrudniony dostep do samochodu ...[/quote]
    gdzieś znalazłem info że jeśli nastąpi odpalenie poduszek to zamki się odryglują... nie wiem - nie sprawdzałem 😄 <!-- s:D -->
    też mam to ustawione , kwestia przyzwyczajenia i w mieście jest "troche" bezpieczniej.

  • [b]kapi[/b], ja tam wole nie testowac tej opcji 🙂 chyba ze sa jacys chetni ze swoimi fabkami 😛 .. ja to kazalem wylaczyc 🙂 zawsze ma sie guzik zamykajacy drzwi jezeli ktos sie poczuje "niebezpiecznie" 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]kapi[/b] WIELKIE DZIĘKI.

    Pomogło, zegareczek znów świeci na cyferblacie.

    Pozdrawiam

  • [quote="kapi"]gdzieś znalazłem info że jeśli nastąpi odpalenie poduszek to zamki się odryglują... nie wiem - nie sprawdzałem 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Ja byłem ciekawy czy to działa 🙂 i sprawdziłem to w poprzedniej fabiance - działa.

  • [quote="Wojtas"][b]jmaku[/b], dla mnie ta opcja to utrapienie .. jakby (odpukac) cos sie stalo i zamki zaryglowane to jest znacznie utrudniony dostep do samochodu ...[/quote]

    w razie wypadku odryglowane zostają wszystkie dzrwi i odcięcie zapłonu. To info dla tych co boją sie automatycznego ryglowania. Mnie się przydaje.

    Pozdrawiam cicik 🆗 <!-- s🆗 -->

  • szczerze mowiac jakos nie wierze w te opcje przy wypadkach .. rozne rzeczy sie wtedy dzieja a wole tego nie testowac gdy zamiast recznego bede mial pien drzewa 🙂 a Polska to nie Brooklyn i do samochodu sie nie wlamuja w czasie (oczywiscie kilak razy sie zdarzylo) .. a jak kto sie boi to ma magiczny guzik 🙂 <!-- s:) -->