Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325937 Wyświetlenia
  • narazie pali 🙂 <!-- s:) --> swiece nowe

    filtr stary chcialem zmieniac na wiosne razem z olejem i rozrzadem

  • [quote="vanhouse"]filtr stary chcialem zmieniac na wiosne [/quote]

    Filtr paliwa w klekotach wymienia się przed zimą by był czysty nie zanieczyszczony parafiną.

  • Krótkie pytanko...sąsiad ma Felcię 1,9D i świece żarowe dość długa grzeją i potem jest chwilę kręcenia aż klekot załapie...wina ropy czy raczej świec... (mrozy u nas w okolicach -18)?

  • [quote="bloku"]Krótkie pytanko...sąsiad ma Felcię 1,9D i świece żarowe dość długa grzeją i potem jest chwilę kręcenia aż klekot załapie...wina ropy czy raczej świec... (mrozy u nas w okolicach -18)?[/quote]
    A telepie silnikiem po odpaleniu ?? jeżeli tak to świece jeżeli nie to może być nawet rozrusznik. A przy kręceniu przed odpaleniem wskazuje obrotomierz ??

  • Z tego co mówił to jak odpali to normalnie już klepie. Rozrusznik jest ok. Przy temp. "normalnych" jest okey. Bardziej zastanawia go długie grzanie świec...czy to norma. Obrotka nie ma...toć to wolnossak 😉 <!-- s;) --> z zegarem.

  • No to że dłużej grzeje to norma. Świecami steruje czujnik temp. (przynajmniej w TDI VP) i to od niego zależy grzanie świec. Można sprawdzić czy czasem ON nie gęstnieje oraz kiedy był wymieniany filtr paliwa. W klekotach jest to ważne.

  • Wymianę wszystkich rzeczy ponoć miał w czerwcu. Przejechał od tego czasu ok 5tys km. Nie było nigdy problemu do dziś. A że to starszy pan to się trochę zmartwił.

  • [quote="MirekS"]Filtr paliwa w klekotach wymienia się przed zimą by był czysty nie zanieczyszczony parafiną.[/quote]

    widzisz tego nie wiedziałem.... mam nadzieje ze przetrzymam tak zimę :] <!-- s:] -->

    mrozy wielkie sie podobno kończą

    a co do świec to normalne ze dłużej grzeją jak jest zimniej

  • Gwiazdy z nieba,których nie dotkniecie!
    Marzeń spełnienia, których nie osiągniecie!
    Radość,w życiu tak ciężkim i tragicznym.
    Uśmiechu, pustego słowa w moim słowniku!
    Wiary która jest chwiejna jak wiatr za dmucha
    Szczęścia niewidzialnego oczyma...

    Może świata u stóp i wielu z nim przymiotników
    Wiem czego Wam mogę życzyć
    Bądźcie sobą przez każdą chwilkę w życiu.
    Która mija nas jak wiatr i czas lecący?
    Bądźcie takimi jakimi Was Bóg stworzył.
    Nie znających potencjału drzemiącego -
    cech ani negatywów.

    Jesteście ludźmi zatem nimi pozostańcie?
    Właśnie takimi których kocham najbardziej!
    Z dobrem i złem w wnętrzu osobowym,
    z charakterem ciężkim i nieprzetworzonym!
    Gdyż pięknem jesteście takim jak pozostaliście stworzeni...
    Cóż ja będę mógł później do was pienić?
    Gdy każdy z Was będzie ideałem.
    No bo chciałbym pisać,
    o dobru i złu w nas Samych...

    Powodzenia i walki, sukcesu i ewentualnych darów,
    w postaci cech charakteru,
    Uśmiechu, przyjaciół, pogody ducha.
    Słońca świecącego w dni ciemne i pochmurne!
    Dróg dobrych i ścieżyn życia, losu łatwego!
    Zdrowia by móc w nimi brnąć
    dobrego ducha wiary i myśli w dni 2010.
    No i oczywiście szerokości i bezawaryjności 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]I ja się dołączę 🙂 <!-- s:) --> .

    Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze oraz lepszego roku 2010 życzy MirekS z rodziną 😉 [/b]

  • Przychodzi czas wymiany filtrów i oleju. Będzie to moja pierwsza wymiana w Fabii i związku z tym mam pytanie: Czy wymieniać je na oryginały za 260zł czy też może zamienniki firmy Vika za 70zł z przesyłką. Rożnica jest praktycznie 4 krotna stąd też moje pytanie.

    Zamienniki:
    http://allegro.pl/item851065858_zestaw_filtr_paliwa_oleju_powi_skoda_fabia_1_9_sdi.html<!-- m -->
    http://allegro.pl/item841893873_zestaw_filtr_filtry_filtrow_skoda_fabia_1_9_sdi.html

    Oryginał:
    http://allegro.pl/item850000355_emida_oferuje_zestaw_filtrow_skoda_fabia_tdi_sdi.html

    Osobno:
    Filtr Oleju: 40zł z przesyłka.
    http://allegro.pl/item853037679_org_filtr_oleju_vw_caddy_golf_v_1_9_tdi_2_0tdi_sdi.html

  • Święta szybko się zbliżają,

    w święta ludzie się kochają.

    Przy dzieleniu się opłatkiem,

    płyną z oczu łzy ukradkiem.

    Życzymy sobie Wszystkiego Najlepszego,

    dając w policzek całusa wielkiego.

    W nocy Jezus się urodzi

    i serduszka nam odmłodzi.

    Wesołe święta.. oby takie były

    i oby wszystkie życzenia się spełniły .... życzę ja 🙂 <!-- s:) -->

  • Panie i Panowie drodzy klubowicze.... 😄 z okazji swiąt Bozego Narodzenia życzę wszystkim i każdemu z osobna wszytskiego najlepszego, bogatego gwiazdora i samych radości podczas wigilijnej wieczerzy i nie tylko 🙂 jeszcze raz naj naj 🙂 <!-- s:) -->

  • Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze
    Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę
    Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
    Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
    By spełniło się choć jedno z twoich marzeń
    Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!

  • Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

    Przeżytych w przyjaznej atmosferze z daleka od codziennych trosk oraz

    Szczęśliwego Nowego Roku

    Pełnego miłych niespodzianek i zrealizowanych planów

  • Dobrych Świąt Bożego Narodzenia i lepszego 2010 roku dla wszystkich !

    i niech FABIA będzie z nami.

    omron

  • [i][color=brown]Życzę, aby Święta każdy spędził w gronie bliskich mu osób, w atmosferze ciepła i miłości.
    Życzę bezpiecznego domu, gdzie zawsze znajdziecie schronienie przed nawałnicami codzienności i wytchnienie po zmaganiach w walce o dobro swoje i drugiego człowieka.
    Życzę takich towarzyszy wspólnego życia i podróży, z którymi razem stworzycie przestrzeń dla spełniania marzeń i ekspresji pomysłów, które z głębokości wołają, by pozwolić im ujrzeć światło dzienne.
    A na koniec życzę mądrości i rozsądku, które pomogą nam zrealizować to wszystko wbrew wszelkim przeciwnościom zewnętrznym a jednocześnie uczą pokory i zdrowego dystansu do siebie i naszych bliźnich.[/color][/i]

  • Witam,

    Jak w temacie, kupię mieszkanie w Gliwicach lub okolicy.

    Wiem, że są portale i agencje, ale może z Was, lub znajomych chce się pozbyć czegoś ciekawego w dobrej cenie, albo widział w swojej okolicy jakieś ciekawe ogłoszenie.

    Myślę o dwóch pokojach nieprzechodnich, w bloku.

    Bardzo proszę o kontakt na maila, gdyż z racji aktualnej sytuacji nie zawsze mogę szybko reagować na PW

    kros(małpa)fabiaclub.pl

    Dziękuję.

    Jeżeli niemotoryzacyjne ogłoszenie może znaleźć się w 'Giełdzie' bardzo proszę o przeniesienie

  • [quote="julekF1"]http://torrenty.org/torrent/312056
    http://torrenty.org/torrent/311957<!-- m -->

    z neta :super: [/quote]

    Mam pytanie bo ja troche nie taki ogarniety w tych torrentach, to jak mam to zrobic od poczatku do konca, jakis program jest do tego potrzebny zeby wgrac ta nawigacje z tego torrenta??/
    Mógłby ktos tak step by step wytłumaczyć 😄

  • Żeby sciagnac mape z torrentow sciagnij program bit torrent lub bit lord
    Po pierwsze jaka masz nawi do odblokowania ja odblokowywalem SONY u92 T ale nie wgrywalem Auto Mapy tylko IGO8