Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325964 Wyświetlenia
  • Znalazłem coś [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=725804376]takiego[/url] na allegro. Czy ktoś miał może doświadczenie z tym sprzętem?

  • mysle ze chyba sciema - wykonanie tego urzadzenia nie budzi u mnie jakiegos zaufania - na zdjeciu wyglada troszke tandetnie :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    trzeba by bylo sprawdzic dzialanie :rotfl:

  • To nie sciema - byl reportaz o tym urzadzeniu. Testowany na suszarkach roznego typu. Urzadzenie ku zdziwieniu policjantow - dzialalo..

  • cena konkretna. Trzeba być niezłym rajdowcem, żeby się zwróciło 😄 <!-- s:D -->

  • A jednak ściema. Na tvn w programie gadżet było o tym . Testowali wiele takich urządzen i do piero takie za ponad 3 tyś zł. dawało efekt , ale nie az taki. Róznica była dosć losowa a nie jak byśmy chcieli. Stacjonarny fotoradar moze i oszuka ale nie laser, różnica w szerokości pasma czy jakoś tak. Ale jak masz zbedne 1200 zeta to przetestuj dla nas 😛 <!-- s:P -->

  • Fakt, pisany przez osobę z forum. M. in. dlatego, że parę razy zostało we mnie wycelowane, że wszyscy młodzi są nieodpowiedzialni. No i dlatego te parę słów poszło. 🙂 <!-- s:) -->

  • mysle ze jak o tym mowa to warto przeczytac to http://wyborcza.pl/1,100503,6828746,Morderca_jest_kim_innym_niz_to_opisuja_media.html<!-- m -->

  • [b]Łysy[/b] to jest prawda co pisze, tylko cóż z tego ... nasz naród jest taki specyficzny i naiwny, że wierzy w to z czego robi się aferę i głośno nagłaśnia, a to się jeszcze długo nie zmieni.

    Zresztą Ci którzy mają strzec prawo beszczelnie je łamią i nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności, to jak mają postępować zwyki ludzie.

  • Kolejna pokraka na Stella-Sawickiego kierunek M1 na rozjeździe pod i na wiadukt przenośny fotoradar widziany o godzinie 11

    czwartkowe i nie tylko nocne akcje 2 nieoznakowanych Vectr na Bora-Bomorowskiego, Opolskiej i Stella-Sawickiego suszarki laserowe na wysokości BP w obu kierunkach i fotoradary 2szt cykające od tyłu i na Stella w zatoce kolejna suszarka i goniące juz 2 Vectry od M1 do estakady na 29 Listopada i czasami pod makro to są zasługi naszych "kochanych" motocyklistów :wsciekly: :wsciekly: <!-- s:wsciekly: --> w czwartki to jest 100% a w inne dni nie zawsze ale odtatnio akcje były co 2 dzień a Vectra cały czas goni UWAGA i powoli

  • Kiedyś takie akcje były też w Gdańsku na pasie byłego lotniska na Zaspie...jednak tam był wielki napad policji na pseudotunerów scigających się w swoich Hondokosiarkach i Kupogolfach. Prawdziwi Hondziarze i Golfiarze dostali mandaty za tych co się scigali na kresce...i po co to im było...

    Ale widać że w każdym większym mieście Policja zabiera się za łapanie młodzieży nie tylko za kółkiem ale i za motocyklistów.

  • W Wawce tak łapią na Trasie Toruńskiej i przy Cargo na lotnisku. Sciganty amatorzy tam sie popisuja jak frajerzy i takie własnie potem są efekty dla normalnych driverów.

  • Witam mam fabię z 2003r 1.4 Mpi 60kM 8V tankuję 95 czy tankowanie 98 zmniejszy nieco zużycie paliwa? Bo spalanie w mieście ma duuuże :szok: <!-- s:szok: -->

  • Pisali dużo na forum o tym, są różne opinie na ten temat jedni piszą że zmniejsza i auto jest żywsze inni nie czują różnicy. Musisz się sam przekonać.

  • Jeśli chcesz lać 98 to spalanie Ci nie spadnie przy zachowaniu tego samego stylu jazdy. Generalnie wyższa liczba oktanowa powoduje lepsze i szybsze spalanie a co za tym idzie wzrost mocy o 1-1,5% w stosunku do 95. Także bardziej ma to wpływ na osiągi i żywotność silnika niż oszczędność. Oczywiście długoterminowo ma to sens - ale chodzi tu o przebiegi rzędu 80.000 rocznie gdzie zauważysz iż silnik będzie w nieco lepszej kondycji (bardzie chodzi o osprzęt typu pompa paliwa, wtryskiwacze, świece,zawory,itp.)

  • Witam wszystkich,

    Rozpatruję od jakiegoś czasu zmianę auta na kombi, ale niekoniecznie duże kombi.
    Rozpatrywałem kilka różnych opcji i ostatnio zwróciłem swoje poszukiwania w stronę Fabii.
    Troszkę poczytałem w necie i na tutejszym forum i da się zauważyć, że autka te nie należą do znanych ze swojej awaryjności 🙂 do tej pory jestem posiadaczem puga 206 1,1 z LPG i na forum tych aut niestety dużo jest tematów o usterkach...tutaj natomiast taka tematyka nie dominuje 🙂 <!-- s:) -->
    Mój wybór ograniczam tylko i wyłącznie do 1,9 TDI, najchętniej z silnikiem 130-konnym.
    Troszkę dosyć mam już decyzji - wyprzedzać nie wyprzedzać 😕 szczególnie, że rodzina sie powiększa, oczywiście do niskiej mocy można się przyzwyczaić i odpowiednio wykorzytywać i 60 KM, ale chyba spełnię sowje marzenie o turbodieslu 🙂

    stąd moje pytanko o egzemplarz, który znalazłem w necie - jest nieco uszkodzony, ale z tego co widać ważniejsze elementy nie poniosły szkód.
    cenę można negocjować, a samo autko ma dobre wyposażenie i jest młode,

    jeśli mógłbym prosić o kilka słów komentarza - czy warto kupić i robić? czy jednak totalna pomyłka?

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9820168

    z góry dzięki za odpowiedź
    viader

  • Coś mi tu nie gra z tą fabką wersja kombi nie miała montowanego silnika z RS 130KM tylko ten słabszy 101 kucy. Cena jak dla mnie atrakcyjna nie jest bo z tego co patrzyłem na otomoto od 26 tys w górę kupisz bezwypadkową. Pamiętaj, że tu gdzie ona dostała zaraz za zderzakiem jest pompa wspomagania - droga część, a nie wykluczone, że oberwała.

  • 130KM nie było nigdy seryjnie w nadwoziach combi

    były tylko 101KM

    co do auta z linka to wydaje mi sie że lepiej poszukać takiej nie bitej... bywa ciężko ale jak sie chce bardzo to sie uda 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="MirekS"] na otomoto od 26 tys w górę kupisz bezwypadkową. .[/quote]
    teoretycznie bezwypadkową 🙂 a przynajmniej naprawioną 😄 😄 😛 <!-- s:P -->
    ale tez nie polecam bitej jak kolega wspomniał pompa mogła ucierpieć a to droga sprawa

  • A czy czasem ten wariant mocy nie występował w wersjach (nie pamiętam nazwy ale miały dość agresywne oklejenie na boku)?

  • [url=http://allegro.pl/item732273200_komplet_jasna_i_czarna_skora_pokrowce_anatomiczne.html]Pokrowce[/url]

    a co sądzicie o czymś takim?