Witaj na forum Fabia Club Polska

Sugestie odnośnie forum :)

Temat utworzony · 8 Posty · 1348 Wyświetlenia
  • Witam
    Mam dwie małe sugestie odnośnie tego forum, które moim zdaniem mogłyby być rozpatrzone przez admina i modów 😉 <!-- s;) -->
    Pierwsza to dział [b]O Forum[/b], w którym mogłyby pojawiać się wątki właśnie takie jak ten, czy ważne informacje ze strony adminów i modów odnośnie działania strony oraz wszystkie pomysły, sugestie, wyłapania błędów w działaniu silnika forum, które mogliby pisać użytkownicy.
    Druga, to zabezpieczenie antybotowe. Nie zauważyłem przy rejestracji jaka forma zabezpieczenia jest przyjęta ale jeśli nie jest wgrany żaden mod, to polecam Sortables CAPTCHA Plugin, który rozwiąże wszelkie problemy i będziecie mieli mniej pracy z usuwaniem spamu i jego autorów 🙂

  • Witam 🙂 <!-- s:) -->
    Zapraszam do bycia klubowiczem to pierwsza uwaga będzie załatwiona , a nad drugą pracujemy 🙂

  • [quote="TOMUŚ"]Witam 🙂 <!-- s:) -->
    Zapraszam do bycia klubowiczem to pierwsza uwaga będzie załatwiona , a nad drugą pracujemy 🙂 [/quote]
    Dokładnie.Poza tym na naszym forum odnośnie takich wskazówek i informacji znajduje się wątek "Uwagi, sugestie, błędy" w którym to wyrażamy opinie i oceniamy działanie forum.Twórz wątki w odpowiednich działach uchroni to nas przed zaśmiecaniem forum.Przede wszystkim używaj szukajki!

  • [quote="TOMUŚ"]Witam 🙂 <!-- s:) -->
    Zapraszam do bycia klubowiczem to pierwsza uwaga będzie załatwiona , a nad drugą pracujemy 🙂 [/quote]

    Jeśli forum mi spasuje to jak najbardziej 🙂 Póki co się rozglądam i wtajemniczam 😉

    [quote="marcing040381"]Dokładnie.Poza tym na naszym forum odnośnie takich wskazówek i informacji znajduje się wątek "Uwagi, sugestie, błędy" w którym to wyrażamy opinie i oceniamy działanie forum.Twórz wątki w odpowiednich działach uchroni to nas przed zaśmiecaniem forum.Przede wszystkim używaj szukajki![/quote]
    Po pierwsze, tworzę wątki w odpowiednich działach, więc skoro nie ma działu O FORUM, najodpowiedniejszym działem jest właśnie ten, w którym można gadać o wszystkich pierdołach.
    Po drugie, potrafię używać szukajki, więc jeśli znalazłbym odpowiedni wątek, na pewno bym w nim napisał, nie zakładając tego wątku, reasumując nie musisz do mnie pisać wykrzyknikami.
    Po trzecie, znajdź mi istniejący na tym forum wątek "Uwagi, sugestie, błędy"

  • Dział ten znajduje się pod "Gadżetami FCP", jednak podejrzewam, że jest zależy od ilości postów bądź musisz być klubowiczem.

  • ostatnio dość drażniące są boty atakujące forum i nie potrzebnie zaśmiecają postami

  • zmstr z racji statusu który posiadasz nie masz dostępu do działu "Uwagi, sugestie, błędy".

  • [b]Wrona[/b], [b]MirekS[/b] dzięki 😉 <!-- s;) --> Właśnie dlatego pisałem tutaj, bo odpowiedniego działu nie zauważyłem.