Witaj na forum Fabia Club Polska

Fist4sz3k

Temat utworzony · 33 Posty · 16551 Wyświetlenia
  • [b]fist4sz3k[/b], zrobiłbyś zdjęcia wnętrza i tego grilla od środka itp.

  • Czyli fotele te same mamy tylko w innych obiciach 😄 No to możliwe bo miałem w gratisie pare duperelów na 100 mam ASR ESP i ABS 🙂 Lewarek i zegary takie same? A to sorry patrzyłem na inne foto poglądowe :] No ale jak kolega napisał Wklej foty tego grilla bo też jestem ciekaw :luka: <!-- s:luka: -->

  • [quote="Oskarus"]Czyli fotele te same mamy tylko w innych obiciach 😄 <!-- s:D -->[/quote]
    nie macie tych samych, bo [b]fist4sz3k[/b] napisał że ma od RS-a a nawet widac to na tym zdjęciu, przynajmniej ja tam widzę fotel od RS-a http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d11dd254c05508c.html

    a ESP jak jest to najlepiej poznać po przycisku tam obok włacznika ogrzewania tylnej szyby, jak jest przycisk z napisem ESP to znaczy że jest ESP (i cała reszta systemów), a jak pisze ASR to znaczy że nie ma ESP ale jest ABS i te inne duperele + ASR

    no a jak nie ma takiego przycisku ASR czy też ESP, to już wtedy znaczy że nie ma nic, albo jest sam ABS z EBD

  • [quote="Ciacho"]nie macie tych samych, bo fist4sz3k napisał że ma od RS-a a nawet widac to na tym zdjęciu, przynajmniej ja tam widzę fotel od RS-a http://www.fotosik.pl/pok...254c05508c.html<!-- m -->[/quote]
    Dziwne bo ja nie widze róznicy pomiędzy moimi a tymi na zdjęciu :zalamany: Niektóre fabie znam przypadki że nie maja przycisków i nie można wyłaczyc tych poszczególnych fukcji co wypisales 🙂 Także to róznie bywa 😉

  • [quote="Oskarus"][...]Niektóre fabie znam przypadki że nie maja przycisków i nie można wyłaczyc tych poszczególnych fukcji co wypisales 🙂 Także to róznie bywa 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Ciekawe jest co piszesz:) Podejrzewam, że jeśli system był montowany fabrycznie, to takie przyciski musiały się znaleźć na desce rozdzielczej.

    [quote="kornat"]fist4sz3k, zrobiłbyś zdjęcia wnętrza i tego grilla od środka itp.[/quote]

    foty wnętrza wrzuciłem już, dostępne są [url=http://fist4sz3k.fotosik.pl/zdjecia/1.html]TUTAJ[/url], a co do grilla to jeszcze troszke, bo czekam na aparat:>
    Pozdrowionka

  • [quote]Szykuje się +20/30 trzymac kciuki [/quote] Oskarus takie pytanie OT podnosisz fabie do gory?

    a i fist4sz3k wklej foty grila... :mysli: <!-- s:mysli: -->

  • Oscarus przyjrzałem się fotom, które masz na obu portalach i na jednym z nich wyraźnie widać normalne fotele a nie te "lotnicze" jak sam je nazywasz, jednak nie to przykuło moją uwagę. Chodzi mi o wykres charakterystyki silnika. Gdzie robiłeś pomiar i ile to mniej więcej kosztuje?

  • [b]fist4sz3k[/b], ekstra masz wnętrze, normalnie zazdroszczę 🆗 <!-- s🆗 -->
    [quote="fist4sz3k"]
    Ciekawe jest co piszesz:) Podejrzewam, że jeśli system był montowany fabrycznie, to takie przyciski musiały się znaleźć na desce rozdzielczej. [/quote]
    też tak myślę

  • [quote="fist4sz3k"]Ciekawe jest co piszesz:) Podejrzewam, że jeśli system był montowany fabrycznie, to takie przyciski musiały się znaleźć na desce rozdzielczej. [/quote]
    Znam kolesi paru którzy mają wlasnie fabie I i nie ma możliwosci wyłaczyc ani 1 system, jedynie rozebrac i wypiac kable 😉 <!-- s;) --> Zresztą nie tylko Fabi to sie tyczy, Drazniacy problem z powodu ze czasem ASR np nie jest przydatne.
    [quote="manii"]Oskarus takie pytanie OT podnosisz fabie do gory? [/quote]
    No planuje. Troche portfel opustoszeje :zalamany: Mam nadzieje że mi starczy kasy. Bynajmniej zeby do 80km/h sie lepiej zbierała :]
    [quote="fist4sz3k"]Oscarus przyjrzałem się fotom, które masz na obu portalach i na jednym z nich wyraźnie widać normalne fotele a nie te "lotnicze" jak sam je nazywasz[/quote]
    Hmm u mojej ciotki w fabi zwykłej ona ma fotele "Babcinie" czyli wpadasz w nie tak ze cięzko wyjsc oraz nie mają zadnych uchwytów po bokach.Moja ma trzymania od dolu oraz po bokach czyli różnią się. A jak widziałem od RS są strasznie podobne bodajże. Postaram sie zrobic dokladne foto foteli i ocenicie bo moze sie jednak myle 🙂

    [quote="fist4sz3k"]Chodzi mi o wykres charakterystyki silnika. Gdzie robiłeś pomiar i ile to mniej więcej kosztuje?[/quote]
    Powiem Ci NIEWIEM :wstyd: Wykres zaczerpnąłem z strony http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?t=2079 także wykres nie jest mój ale kolegi który ma tą samą fabie 😉 Wykres wstawiłem ponieważ niektórzy pseudo "Tuningowcy" wmawiają mi że nie ma fabi 1.4 101 :looka: Ja dopiero będe obczajony w te sprawy na lato jak dokończe grzebac w silniku (Jezeli sie uda) :zakrecony:

    Właśnie apropo przyciemniales tylnie lampy tak? Nikt się oto nie czepia ? Słyszałem ze odrazu mają wąty jeżeli się przyciemni lampy dlatego szybko mi ten pomysł znikł a tutaj patrze i ciekaw jestem. I Robiłeś to folią czy malowałeś? Jakieś szczegóły pleas :evil:

  • [quote="Oskarus"]Właśnie apropo przyciemniales tylnie lampy tak? Nikt się oto nie czepia ? Słyszałem ze odrazu mają wąty jeżeli się przyciemni lampy dlatego szybko mi ten pomysł znikł a tutaj patrze i ciekaw jestem. I Robiłeś to folią czy malowałeś? Jakieś szczegóły pleas :evil: <!-- s:evil: -->[/quote]
    Nikt sie nie przyczepi jeśli barwa światła będzie taka jak powinna, a tutaj tak jest:> Fakt faktem może lekko słabiej świeci, ale wydaje mi się, że niezauważalnie. A co do przyciemnienia, to jak kupowałem już tak było. W każdym razie reflektor jest malowany z zewnątrz.
    Pozdrawiam

  • Dorwałem w końcu aparat:)
    Zdjęcia grilla [url=http://fist4sz3k.fotosik.pl/]TUTAJ[/url]
    Pozdrawiam:)

  • [b]fist4sz3k[/b], Dzięki za fotki

  • [b]fist4sz3k[/b], co to masz za końcówkę wydechu?