Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 325875 Wyświetlenia
  • oglądałem ostatnio "Uwaga Pirat!" Gość dostał 20pkt 1000zł 😄 <!-- s:D -->

  • Seria już napewno nie jest. Zresztą w tej hondzie to podstawą jest zrobienie dolotu i Hondata (program sterujący silnikiem) to są 2 podstawowe rzeczy który 95% CTR w Polsce ma 🙂 Ja idę ciut dalej 😉 <!-- s;) -->

    Fotki środka [url=http://img162.imageshack.us/my.php?image=snc10949zl5.jpg][img]http://img162.imageshack.us/img162/7207/snc10949zl5.th.jpg[/img][/url]

  • [quote="Łukasz"]101km/h w terenie zabudowanym = 500 zł + 9 pkt [/quote]
    Ja zawsze dostaję za coś takiego 200 zł i 10 pkt - a podobno taryfikator jest ujednolicony 😛 <!-- s:P -->

    A najbardziej podobała mi się "Akcja trzeźwość". Jadę sobie spokojnie trzypasmówką na wlocie do Warszawy ok. 180 km/h (druga w nocy, prawie zero ruchu) i wpadam prosto na policyjny radiowóz. Policjant mnie zatrzymuje i "zaprasza do siebie".
    Pokazuję dokumenty i dmucham w alkomat. Policjant zadowolony z mojego wyniku zero promili oddaje mi dokumenty i życzy szerokiej drogi, radząc abym trochę zwolnił bo 2 km dalej stoi drugi radiowóz z "suszarką" i sprawdza prędkość, a oni tylko badają trzeźwość zatrzymanych do kontroli kierowców w ramach "Akcji trzeźwość" (pewnie mają na wyposażeniu atestowany alkomat).

    To jakiś obłęd...

  • Tour de France rocznik 2005 zdecydowanie ma:

    • lampki ostrzegawcze w przednich drzwiach (zamiast odblaskowych),
    • oświetlenie schowka po stronie pasażera,
    • pakiet skórzany
      Reszta pozycji jest ok.

    Elementy te były we wszystkich 5 samochodach w jakich siedziałem przed zakupem, występowały w ulotkach informacyjnych producenta, no i znajdują się na wyposażeniu mojego samochodu.

  • Parkować samochód w zamknietym garażu (przydomowym lub podziemnym).

    Nie korzystać z automatycznych myjni. A do spłukania nie żałować dużych ilości wody.

    Przynajmniej raz na kwartał nawoskować autko i podczas tego procesu przyjrzeć się wszelkim dziwnym nalotom, odpryskom i zarysowaniom. Jeżeli coś nie daje się usunąć podczas woskowania to ew. pasta polerska może pomóc (udało mi się usunąć całkiem spore zarysowanie lusterka).

  • 🙂 niby ujednolicony a jednak popodzinan, mnie złapali nie w warszawie tylko jakieś 40 km od Siedlec, może tam mają inny taryfikator 😉 <!-- s;) -->

  • Dzieki za info.
    Wniose poprawki w najblizszym czasie

  • Jak tam Mirku ten wątek się potoczył?? Sprawa w sądzie?? Pytam, z ciekawości bo w zeszłym tygodniu wygrałem licytację z butami jakimiś za całą 1zł 😄 <!-- s:D -->
    W opisie cena za buty 100zł, a aukcja bez ceny minimalnej, to sobie kupiłem dla jaj 😄
    Teraz czekam na reakcję allegro, bo oczywiście sprzedający odmówił wysyłki, chociaż kasę mu wysłałem.

  • Więc sprawa potoczyła się w ten sposób, że do sądu nie trafiła, owszem można by sądownie dochodzić itd. jednak Rafi był u prawnika i ten go poinformował, że jeśli gość choćby fikcyjnie sprzeda auto np ciotce to zgodnie z prawem ów gość będzie mu muisał zwrócić te nieco ponad 2 tys plus opłaty sądowe i na tym sprawa się zakończy gdyż auto na niego nie będzie już figurować, więc nie może sprzedać coś co nie jest jego. Takze sprawa umrze raczej śmiercią naturalną.

  • Ech, szkoda gadać. Jakie to prawo jest piękne, tylko dla kogo??

  • Witam
    Wyczytalem ostatnio, że w Wielkiej Brytanii Skoda ma 3 letnią gwarancję. Dlaczego u nas są 2 lata? Producent ustala jak dlugi jest okres gwarancji prawda?
    Chcialby sie przy okazji spytac czy warto przedluzac gwaracje w salonie do 5 lat. Mam od pol roku nowa Fabie II i oferuja mi w salonie przedluzenie gwarancji za doplata 2000zl.
    Moze ktos skorzystal juz z tego?

  • 300zl 8pkt za przekroczznie dozwolonej prędkości
    100zł 0pkt za parkowanie pojazdu ciężarowego czterema kołami na chodniku (to w pracy)
    50zł w "łapę" za brak światełtego
    50zł w "łapę" za przekroczenie prędkości
    I to najbardziej bekowe: 50zł za usiłowanie spozywania alkoholu w miejscu do tego nie wyznaczonym, (ławka w parku) 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="wasyl"]I to najbardziej bekowe: 50zł za usiłowanie spozywania alkoholu w miejscu do tego nie wyznaczonym, (ławka w parku) [/quote]
    Dziekuj politykom ,że pieski tak mało zarabiają bo gdyby zarabiali jak powinni to byś 50 zetkami sie nie wymigał i jeszcze beknął za próbę przekupstwa 😉 <!-- s;) -->

  • 500 zł - kierowanie pojazdem bez uprawnień + do tego 100 za przekroczenie prędkości
    450 zł - dla osoby towarzyszącej która udostępniła pojazd 😐 <!-- s:| -->

  • moje autko ma 2 lata i 3 m-c, przebieg 117 tyś. na "szczotkach" byłem 3 razy, a co tydzień autko myję na bp na myjni samoobsługowej, czasami z pomocą gąbki 😉 <!-- s;) --> , poza tym w okresie jesienno - wiosenno - letnim autko woskuje co miesiąc lub 2
    Lakier jak nowy 🙂

  • Moja fabka ma 8 lat. Przez 6 byla garazowana, a 2 ostatnie lata stoi pod chumrka. Jak na 8 lat to lakier jest ok. Auto malo bylo wprowadzane pod szczotki. Zazwyczaj bylo myte na bezdotykowej. Wada takiego mycia jest to, ze pozostaja jakies dziwne naloty ktorych trzeba sie pozbyc innym spodobem (woskowanie, polerka). Od wiosny do poznej jesieni auto dosc czesto woskowane, czasami dziwne naloty, rysy niwelowane pasta polerska SONAX. Jedyna rzecz ktora mnie wkurza, to wychodzace purchle na klapie z tylu. Juz raz na gwarancji byla malowana.

  • [b]http://motostat.pl[/b] - kalkulator eksploatacji pojazdu

    Najnowsze gadżety::

    wkrótce wiele wiele więcej przydatnych wyliczeń

  • Używam tego od niedawna, właśnie dzięki temu że można zaimportować wszystko ze spritmonitora 🙂 <!-- s:) --> POLECAM

    tylko że tutaj na forum nie chce sie to wyświetlać mimo prawidłowego skopiowania linku do podpisu, da sie coś z tym zrobić?

    może tak to zadziała
    http://www.motostat.pl/statystyki-pojazdu/1277

  • to juz admina lub moda trzeba poprosic 🙂 <!-- s:) -->

  • http://moto.allegro.pl/item540838075_tuning_skoda_octavia_za_darmo_new_design.html<!-- m -->

    co o tym sądzicie??
    Może ktoś z Was się zdecyduje :kwasny: ja niestety mam za daleko :zalamany: