Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 326088 Wyświetlenia
  • Jakie posiadacie dodatkowe zabezpieczenia anty-kradzieżowe oprócz seryjnego czy wogule takowe posiadacie
    Ja mam w tej chwili tylko seryjny immobilizer i zastanawiam sie nad jakimś dodatkowym zabezpieczeniem myślę nad BLOKADA SKRZYNI BIEGÓW NIEDŹWIEDŹ - LOCK

    A jak wy zapatrujecie sie na te sprawy

  • umyta, wywoskowana, odkurzona :hurra: , tylko w bagażniku bałagan :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • [quote="Adaś"]Nikt o zdrowym umyśle tego nie napisze na forum 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Czemu :evil:

    A co wedlug was jest dobrym i wartym zamontowania zabezpieczeniem

    Auto alarm
    Jakiś dodatkowy ukryty wyłącznik zapłonu
    Blokady biegów
    Czy co tam jeszcze 🙂

  • [quote="vanhouse"]Jak ktoś chce Ci buchnąć auto to możesz mieć 10 zabezpieczeń a i tak auta nie będziesz mieć[/quote]

    Tak myśląc to najlepiej wogule auta nie zamykać bo przecież złodziej jak będzie chciał to i tak ukradnie :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

    Zawsze jakieś dodatkowe zabezpieczenie to dla złodzieja dodatkowa bariera do przejścia

  • zależy co się wozi. 😄 <!-- s:D -->

  • Ja mam blokadę biegów, można ją spokojnie samemu zamontować. Przy okazji montowania centralnego założyłem też diode imitującą alarm w słupku drzwi kierowcy (a może to prawdziwy alarm 😛 <!-- s:P -->).
    Narazie to tyle. W planach mam sprytnie ukryty przycisk odcięcia zapłonu 😛

  • Ja niestety jestem skazany na montaż w ASO żeby nie stracić gwary
    Zastanawiam sie nad założeniem blokady na biegi niedźwiedź-lock koszt zakupu i montażu w ASO 520 zł
    Jak myślicie warto założyć taka blokadę za taka kasę ?

  • [quote="Rostoff"]A jak wy zapatrujecie sie na te sprawy[/quote]

    O takich rzeczach nie pisze się na publicznym forum, bo nie wiadomo kto to czyta. Najlepsze były, sa i będą własne zabezpieczenia.

  • kolego powiem krótko każde zabezpieczenie jest dobre i utrudnia ukraść autko złodziej nie ma czasu bawić się i szukać Twojego zabezpieczenia jeżeli nie odpali autka w parę sekund to się zwija chyba że ma ze sobą lawetę.Ja posiadam immobilizer,blokadę skrzyni biegów,alarm z czujnikami ultradźwiękowymi,przechyłowym,zbicia szyby,syrena z własnym zasilaniem i ukryty wyłącznik :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="Rostoff"]Zastanawiam sie nad założeniem blokady na biegi niedźwiedź-lock[/quote]
    ja mam taką blokadę i powiem szczerze że była użyta może pare razy za te pare lat...

  • A mógłbyś zamieścić to logo w lepszej jakości? Nie wiem jak u was to widać, ale na moim 22" monitorze bardzo widać pixele.

    Logo znacznie ładniejsze od mojego 😉 <!-- s;) -->

    [b]wolfmk[/b], dziękuję za wykonanie loga oraz wskazówki co do tła. Postaram się coś z tym zrobić w miarę możliwości czasu 😉

  • Powiedz mi w ktorej czesci loga widzisz pixele ?? Czy moze na calym logu??
    A tak w woli scislosci to to sie nazywa banner 😉 <!-- s;) -->

  • Widoczne pixele można zauważyć w znacznej mierze na znaczku Skody oraz czerwonej Felici. Wydaje mi się, że jeśli logo będzie zajmowało troszki więcej kB to nic nie zaszkodzi, a jakość powinna być już lepsza 😉 <!-- s;) -->

    Dla porównania na forum fcp również widzę pixele w tle loga koło napisów "Fabia Club Polska" oraz na masce Fabii z numerem rejestracyjnym 3S4 5647 😉

    Tak są moje fakty na podstawie widoku z 22" monitora. Na 17" napewno tego nie widać 😉

    Logo niestety ale chyba musi mieć rozmiar 1000 x 104. Zresztą wejdź na forum i sam zobacz w czym problem...
    http://www.skodafelicia.pl

  • U mnie w rodzinie wujek jakieś pół roku temu kupił Vectre A z 1992r. i poprzedni właściciel założył do niej zabezpieczenie polegające na tym, że nie można było odpalić samochodu jeśli nie podniosło się do góry włącznika od kierunkowskazów i świateł drogowych, aż zaświecą się światła drogowe. Po tym zabiegu samochód normalnie zapala 😉 <!-- s;) -->

  • Tak mi sie zdawalo, ze ten rozmiar co podales bedzie troche niewystarczajacy 😉 <!-- s;) -->
    Odnosnie pikseli to jest to efekt optymalizacji obrazow, ktore ze wzgledow praktycznych powinno zajmowac odpowiednio malo - nie sztuka zrobic grafike co zajmuje 1 mB 🙂 Nie kazdy dysponuje super szybkim laczem, a ladowanie obrazow na stronach moze byc naprawde irytujace..
    Jutro lub jeszcze dzis poprawiona wersje bannerka wrzuce w tym poscie.
    Jesli cos nie bedzie pasowalo to pisz smialo. 😉

  • Ok. Ja dodaję za wstawione logo punkt "pomógł" 🙂 Thx! 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="elpolacco"]Ok. Ja dodaję za wstawione logo punkt "pomógł" 🙂 Thx! 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Hehe dzieki 🆗 Wreszcie ktos mnie docenil :hyhy: :padam:

    Zobacz sobie na tego bannerka - co prawda jest to jpg, a nie gif, ale do jakosci raczej nie bedziesz mial zarzutow 😉

    A ja uciekam do robienia koszulek :kijemgo:

  • ja też bym potrzebował logo
    adres strony http://www.fabiapomorze.pun.pl<!-- w -->
    Z góry dziękuje tym co mi pomogą

  • [quote="mariuszek_eu"]ja też bym potrzebował logo
    adres strony http://www.fabiapomorze.pun.pl<!-- w -->
    Z góry dziękuje tym co mi pomogą[/quote]

    Napisz chociaz co bys chcial na tym bannerku - jaki napis itd..

  • Napis cos takiego jak Felicja Club Polska jakieś ładne tło i takie Fabki jak na FCP rozmiar 1040x250
    Z góry dziękuję