Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1 i F2] Szyby przednia/tylna/boczne - temat zbiorczy

Temat utworzony · 187 Posty · 23629 Wyświetlenia
  • Ale ta cena jest seną nowej szyby? Coś niewiele chyba:P Znajomy do OCT I za tylną płacił 600zł za nieoryginalną ...

  • Ja płaciłem tyle za ori do przodu 🙂 mam gdzieś jeszcze na to papiery 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="comfort"] Ale za to świetnie działa jak osuszacz powietrza. I dlatego nie ma problemu z parowaniem 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Potwierdzam sam to stosuje i żonka też.

    [quote="qb2007"]Potrzebuję namiar na dobrego szklarza- konkretnie przednia szyba do wymiany ->jeżeli miał ktoś styczność z wymianą tejże szyby - jakie to są koszta, szczególnie interesuje mnie małopolska 🙂 [/quote]

    Mój tato oraz kolega z pracy korzystał z usług warsztatu na ulicy Tynieckiej 40 w Skawinie, tel. +48122569770.
    Mają chyba najniższe ceny w małopolsce, cała operacja przebiegła bezproblemowo, nie miałem żadnych zastrzeżeń co do ich usług. Czas wymiany ok. 2,5h.

  • Z ciekawości przeleciałem szyby szamponem do włosów (Johnsons Baby 😄 <!-- s:D --> wg solucji z innego forum) i jak narazie drugi dzień szyby są suche.

    Może to coś da.

  • [quote="anubis"][b]mari0[/b], nie ten klimat[/quote]

    Cofnij się na stronę 13 i zobaczysz że jednak ten 🙂 <!-- s:) -->

  • Ten temat wymaga/wymagał poprawki, bo przez przypadek został źle scalony z innym wątkiem. Mój błąd to był dlatego cały czas temat jest przyklejony żeby o nim nie zapomnieć. Obiecuję poprawę i więcej się to nie powtórzy 🙂 <!-- s:) -->

  • Nie jestem pewny czy dobry temat, proszę przenieść jeżeli ktoś uważa inaczej.

    Poranek, pada deszcz, chłodno. Odpalam silnik i dmuchawe co by mi wszystkie szyby nie zaparowały. Dojechałem, wysiadam i widzę, że tylne boczne są zaparowane jeszcze (ok spoko, nie zdążyły całe odparować), ale dziwne jest to, że widać jakieś smugi na nich. Możliwe, że to od płynu do mycia szyb? :dontgetit: <!-- s:dontgetit: --> Żadnych inny preparatów nie używałem do tej pory.