Witaj na forum Fabia Club Polska

Loni

Temat utworzony · 87 Posty · 40073 Wyświetlenia
  • [size=125][b]Imię/Nick:[/b] [color=violet][b]Loni[/b] [/color] [/size] 😉 <!-- s;) -->

    [b][size=117]Miasto:[/b] [color=blue][b]Chrzanów /małopolska/[/size][/b][/color][b]
    E-mail: [/b] <a href="mailto:loni.f@onet.pl">loni.f@onet.pl</a>
    [b]GG/Tlen:[/b] [color=blue][b]3246497[/b][/color]

    [color=green][size=117][b]Dane dotyczące Fabii:[/size][/b] [/color]

    [b]Model: [/b]Hatchback

    [b]Wersja wyposażenia:[/b] Fresh+

    [b]Rok produkcji:[/b] październik 2002

    [b]Kolor:[/b] czarna perła BLACK

    [b]Pojemność silnika: [/b]1.4 MPI 8V

    [b]Moc:[/b] prawdziwy szatan :evil:

    [color=green][b][size=117]Wprowadzone modyfikacje w Fabii:[/size][/b] [/color]

    [b]Silnik:[/b] -

    [b]Zawieszenie:[/b] sprężyny sportowe firmy Eibach -35/40 mm

    [b]Układ wydechowy:[/b] Tłumik sportowy - dwururka 😉

    [b]Wygląd zewnętrzny:[/b]

    • przednie lampy DAYLIGHT BLACK 😉
    • tylne lampy Black Lexus
    • sportowy grill /black/ Milotec - chwilowo "inny" 😉
    • zderzak tył przerobiony na gładko
    • zderzak przód przerobiony na pół- gładko
    • tylna klapa przerobiona na pół- gładko
    • usunięte wszystkie oznaczenia
    • klamki pomalowane w kolorze nadwozia /black/
    • kierunki boczne- Black
    • bębny i zaciski polakierowane na kolor soczystej zieleni 😉

    [b]Wnętrze:[/b]

    • ringi chromowane na zegarach + kontrolka paliwa - Milotec
    • ringi chromowane na pokrętła od nawiewów
    • nawiewy lakierowane w kolorze srebra
    • gałka zmiany biegów- Laurin Look
    • nakładki na pedały od RS-ki
    • nakładki na progi
    • rygielki -alu
    • wszystkie szyby przyciemnione - folia 3M
    • podświetlenie zegarów zmienione na kolor niebieski /kontrolki na czerwono/

    [b]Audio:[/b] radio- PIONEER
    głośniki- PIONEER

    [b]Felgi:[/b] [b][color=red]OZ-tki[/color][/b] [color=red][b]16"/7,5"[/b][/color] kolor: [b]BLACK[/b]

    [b]Opony:[/b] Kleber Hydraxer 205/45/16

    [b]Inne (dodatki): [/b]

    :!: [color=green][b][size=117]Foto:[/size][/b][/color] :!:

    [b]*zewnątrz:[/b]


    [b]*środeczek:[/b]


    [b][i]Aktualizacja zdjęć już wkrótce[/i][/b] 😉

    [b]P.S.[/b] Chcesz wyrazić swoją opinie lub o coś zapytać .. [b]zapraszam do komentowania.[/b]

  • [b]Loni[/b] a ja mam pytanko odnosnie pokrowców na siedzenia - gdzie kupilas, za ile i jakiej one sa jakosci? Bo tez sie nastawiam 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="wolfmk"][b]Loni[/b] a ja mam pytanko odnosnie pokrowców na siedzenia - gdzie kupilas, za ile i jakiej one sa jakosci? Bo tez sie nastawiam 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Pokrowce kupiłam na giełdzie w Mysłowicach 🙂 kosztowały 90 zł na zamówienie, gościu u którego kupowałam miał próbki materiału czyli kolory itd czas oczekiwania 1-2 tyg 😉 co do jakości to nie narzekam jak narazie są oki i nic się z nimi nie dzieje, ale mam je dopiero pół roku 🙂

  • [quote="Loni"][quote="wolfmk"][b]Loni[/b] a ja mam pytanko odnosnie pokrowców na siedzenia - gdzie kupilas, za ile i jakiej one sa jakosci? Bo tez sie nastawiam 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Pokrowce kupiłam na giełdzie w Mysłowicach 🙂 kosztowały 90 zł na zamówienie, gościu u którego kupowałam miał próbki materiału czyli kolory itd czas oczekiwania 1-2 tyg 😉 co do jakości to nie narzekam jak narazie są oki i nic się z nimi nie dzieje, ale mam je dopiero pół roku 🙂 [/quote]

    pls. fotki fotki 😉

  • [quote="Rolex"]Loni kiedy zamieścisz foty? Chciał by zobaczyć te piękne Black Lexy /miodzio wpomnienia/.[/quote]

    ... prosze bardzo fotki juz sa 🆗 milego wspominania 😉 <!-- s;) -->

  • [b]Devil[/b] slicznie dziekuje za ogolna ocene 🆗 <!-- s🆗 -->

    Jednak jesli chodzi o tylnia wycieraczeke to myslalam nad jej wyrzuceniem ale doszlam do wniosku ze to jednak chyba nie bedzie praktyczne /moze kiedys zmienie zdanie 😉 / co do zderzakow to nie ma sensu spawac bo beda zmienione /tylni mam juz kupiony od RS-ki czeka na wiosne i zaloze 🙂 a przedni to jeszcze mysle na co zmienic... 🙂 / a co do owiewek to hmmm ... 😉

    Ps. zreszta planow mam jeszcze troszke 🙂 zobaczymy co dalej z tego wyjdzie 😉

  • [b]Devil[/b] moje autko staram sie zrobic raczej delikatnie 🆗 bez zadnych progów i duzych zderzakow 🙂 Juz nawet tumnik chcialabym inny no ale... trudno taki zalozylam i taki narazie musze miec :rozpacz: Co do obnizenia to bardzo bym chciala zejsc nieco nizej ale to juz tylko gwint bo na sprezynkach to raczej nie jazda... :dobani: Siateczki i inne ... tez zdecydowanie odpadaja :dobani: <!-- s:dobani: --> Z ta wycieraczka to mnie mysli mecza juz od dluzszego czasu tylko nie bardzo wiem co zrobic z dziura ktora po niej zostanie bo wsadzic jakas zaslepke napewno odpada :znudzony:

  • [quote="Loni"]Z ta wycieraczka to mnie mysli mecza juz od dluzszego czasu tylko nie bardzo wiem co zrobic z dziura ktora po niej zostanie bo wsadzic jakas zaslepke napewno odpada[/quote]

    Tez mi to chodzi po glowie od dawna. Ale wlasnie nei wiem czym zaslepic. Zaslepka na ciemnej szybce nie bedzie sie rzucac w oczy. Wiec jak ktos wie skad taka zaslepke wziasc to bede wdzieczny 😄 <!-- s:D -->
    Zreszta jesli nie zaslepka, to musialabys cala szybe wymieniac. Wszystkie htb mialy wycieraczki, a od sedana czy combi to by raczej szyba nie podeszla

  • [quote="Zygus"]Wiec jak ktos wie skad taka zaslepke wziasc to bede wdzieczny [/quote]
    Fiat wypuscił kiedyś takiego ogołoconego bez wycieraczki chyba seicento w jakiejś bieda-wersji van czy cóś. Jeśli skodzie też się przytrafiały takie golasy to zaślepke będą mieli w ASO (może nie od ręki...) jeśli nie, to może od fiata spasuje.

    Można też podpytać w serwisach auto-szyby. Tak sobie gdybam, ale przecież oni mają technologię do wypełniania ubytków w szybie. Wiem, że kaliber nie taki jak po wycieraczce, ale może coś doradzą...

  • były takie golasy (wersja basic chyba) specjalnie dla firm, ale wycieraczkę to chyba one jednak miały. W sumie wycieraczka nie jest jakaś specjalnie psująca efekt, a w chlapiaste dni jest jak złoto. Nie wiem, czy jest sens tak sobie psuć funkcjonalność na rzecz designu, ale to już oczywiście kwestia gustu.

  • No wlansie nawet Basic mial wycieraczke. Ja stosunkowo zadko korzystam z tylnej wycieraczki, glownie jezdze po miescie, wiec co jakis czas wysiadam i moge przetrzec szybe 😄 <!-- s:D -->

  • [b]Mr T.[/b]
    Jak ładnie zrobione auto to po odjęciu wycieraczki zyskuje jeszcze więcej.

    Chociaż ja również nie mógłbym się bez niej obejść.

  • ja jestem tego samego zdania co [b]Mr.T[/b] w htb ciezko obejsc sie bez wycieraczki .. choc korzystam z niej nie za czesto ale w jezdzie na dluzsze trasy jest bardzo przydatna .. tym bardziej ze u nas pogoda nie jest za przyjemna .. kolejny problem to jest wlasnie ta szyba .. jakby designerzy fabki umiescili ja na klapie to z pewnoscia wiekszosc zdecydowala by sie na jej usuniecie .. a tak ... :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • E tam, mi sie nawet z zaslepka podoba. Ale co kto woli 🆗 <!-- s🆗 -->

    [url=http://img483.imageshack.us/my.php?image=22058zt8.jpg][img]http://img483.imageshack.us/img483/4200/22058zt8.th.jpg[/img][/url]

  • W tej fabce ta lufka po środku wygląda 🆗 <!-- s🆗 -->

  • No ta zaslepka calkiem fajnie wyglada 🆗 ale i tak mam watpliwosci co do usuniecia tylniej wycieraczki 😛 <!-- s:P -->

    Ps. [b]Zygus[/b] masz zdjecie przodu tej zoltej fabki?

  • Mam sporo fotek tej zoltej, bo jest super wypasiona 😄 <!-- s:D -->
    Wszystkich nie bede wklejal, ale macie jeszcze dwie

    [url=http://img167.imageshack.us/my.php?image=26811fzj2.jpg][img]http://img167.imageshack.us/img167/1397/26811fzj2.th.jpg[/img][/url] [url=http://img168.imageshack.us/my.php?image=26843fuk3.jpg][img]http://img168.imageshack.us/img168/2632/26843fuk3.th.jpg[/img][/url]

    Pisalem mejla do ASO i odpisali mi ze maja takie zaslepki, o ile tylko dobrze sie zrozumielismy. Bede musial podjechac i zobaczyc na zywo.

  • Loni moim zdaniem Twoja Fabka jest najładniejsza spośród aut wszystkich klubowiczów... Pozdrawiam

  • [quote="Dixon"]Loni moim zdaniem Twoja Fabka jest najładniejsza spośród aut wszystkich klubowiczów... Pozdrawiam[/quote]

    ... ojjjj dziękuję bardzo :zawstydzony: ps. w końcu czarne są najlepsze 😛 😉 <!-- s;) -->

  • Ladna Skodzianka 🙂 <!-- s:) -->)
    ale czy nie warto bylo by zainwestowac w silniczek??? 🙂 ))
    te 60 konikow ta malutko.... 🙂 ))
    Choc i tak no, no!!! LADNA:)))
    pozdrawiam. Pako 🙂 )))