Witaj na forum Fabia Club Polska

Loni

Temat utworzony · 87 Posty · 40074 Wyświetlenia
  • Dzięki [b]Pako[/b] :padam: i zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o silniczek... ale cóż moje tuningowanie tego autka już się skończyło i czeka mnie zmiana 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Loni"] i czeka mnie zmiana 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    a to ciekawe, może coś więcej na ten temat 🙂

  • [b]Loni[/b] to kolejna fabka w klubie do sprzedania :?: <!-- s:?: -->

  • Spokojnie nie sprzedaje mojej fabki bo mi jej bardzo szkoda 😞 no ale niestety przechodzi w ręce mojej siostry :dzidzi: ... niech się cieszy bo nie dawno zrobiła prawko więc .... :resorak: oczywiście fele wyciągam :hyhy: grill przechodzi do innej fabki (wiadomo do której :tajniak: ) no i muszę ją podciągnąc spowrotem do góry czyli sprężynki wyciągam, coś juz z tlumikiem marudzi więc też pewnie do wymiany... 😕 ale klapa zostaje, lexy tylnie też, tak czy siak to już nie będzie ta sama śliczna fabka :kijem: <!-- s:kijem: -->

    Co do zmiany to chyba będzie to pasacik lub audi A6 ale czas pokaże :najszczesliwszy:
    ps. ale zawsze marzył mi się motorek :motorek: więc kto wie :hihot:

  • Z jednej strony szkoda, a z drugiej ... 🙂 <!-- s:) -->

  • przynajmniej bedzie nowa klubowiczka, ehehheeeh 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="Zygus"]przynajmniej bedzie nowa klubowiczka, ehehheeeh 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    ... chyba raczej nie 😞 bo siostra wszystko by najlepiej z niej wyciągła żeby do seryjki wróciła :mur: ale ... :kijemgo:

  • [b]Loni[/b], a nie odstąpiłabyś nakładek na pedała :?: <!-- s:?: -->, lub jakieś wykończenia w chromie jak masz bo by mi spasiło do fabiuli, trochę już mam.

  • na spota ją przyślij, jak będzie jakiś, to zmieni zdanie 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="MirekS"][b]Loni[/b], a nie odstąpiłabyś nakładek na pedała :?: <!-- s:?: -->, lub jakieś wykończenia w chromie jak masz bo by mi spasiło do fabiuli, trochę już mam.[/quote]

    [b]Miruś[/b] moje nakładki na pedała są już masakra będę je ściagać bo siora ich nie chce ale nie polecam pewnie pójdą na śmietnik :zalamany: co do chromu to hmmm co ja tam mam :zdziwko: może podłokietnik chciałbyś??? Zobacze co można by było jeszcze wyciągnąć w chromie ale ja wiele tego nie miałam 😛 napewno dam Ci znać :hyhy:

  • [quote="Loni"]może podłokietnik chciałbyś??? [/quote]

    No czemu nie 🙂 , a powiedz mi jak u [b]Ciebie[/b] było z jego spasowaniem bo nie pamiętam, oraz jaka propozycja cenowa :?: <!-- s:?: -->

  • [quote="MirekS"][quote="Loni"]może podłokietnik chciałbyś??? [/quote]

    No czemu nie 🙂 , a powiedz mi jak u [b]Ciebie[/b] było z jego spasowaniem bo nie pamiętam, oraz jaka propozycja cenowa :?: <!-- s:?: -->[/quote]

    Miruś ....spasowanie oki trzeba przykręcić i gotowe a co do ceny ... skoro święta tuż tuż będzie to niestety spóźniony prezent bo dopiero w marcu pewnie go dostaniesz, no chyba że podasz mi swój adres to mój tata Ci go wyśle pocztą :hyhy: może być? 🙂

  • Dzięki [b]Loneczko[/b] :padam: , myślę, że aż tak się nie spieszy. Jak przyjedziecie w marcu, to się spotkamy, pogadamy i poznasz mojego drugiego szkraba 🙂 <!-- s:) --> .

  • [quote="MirekS"]Dzięki [b]Loneczko[/b] :padam: , myślę, że aż tak się nie spieszy. Jak przyjedziecie w marcu, to się spotkamy, pogadamy i poznasz mojego drugiego szkraba 🙂 <!-- s:) --> .[/quote]

    No właśnie już nie mogę się doczekać aż poznam małą Dominiczkę :dzidzi: :hurra: no i pewnie Mateuszka :balonik: to już wogóle nie poznam bo rośnie Wam syneczek jak na drożdżach :super:

    Już odliczam dni do marca 😉 pozdrówki i buziaki dla Dorotki :kwiatek: :kumple:

  • Dni mijają szybko także się nie obejrzymy, a tu marzec będzie, jej święta już za 10 dni. Pozdrowionka dla [b]Ciebie[/b] i [b]Wojtusia[/b] i do szybkiego zobaczyska :papa: <!-- s:papa: -->

  • No jestem pod wrażeniem :padam: <!-- s:padam: --> zwykle samochody kobiet to połączenie szafy,łazienki i CCC czyli taki dom na kołach gdzie wozi się wszystko.A tutaj proszę ład porządek i tak......trzymać.Jeszcze raz gratuluję.

  • Fajniutki wygląd.
    Tylko dlaczego nigdy nie widziałem tego "wózka" na wiosce ???

  • ja widzialem i to nie raz 😛 nawet nia jezdzilem 😛 istna bestia :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Ojj tam ojj tam 😉 autko jak autko :zawstydzony: starałam się zmienić w/g swojego gustu bez dużych wydziwnień 🙂 i jeszcze pewnie dalej bym zmieniała bo planów było jeszcze troszkę, no ale... teraz idzie w strone serii bo jeżdżąca nią moja siostra (niestety to typowa kobieta - jak to ładnie określił [b]Dyniogłowy[/b] ) zależy jej tylko na tym żeby jeździło i to najlepiej do przodu 😉 ale ślicznie dziękuję za tak pozytywne opinie :] <!-- s:] -->

    ps.[b] Zawada[/b] jeżdzi jeżdzi ale częściej w stronę śląska (Jaworzna, Sosnowiec) 🙂

    ps2. [b]Wojtas [/b]a pewnie że BESTIA w końcu zdarzyło się że dała Ci radę :hyhy: 😛

  • Fajnie zrobiona - nie do przesady, ale ze smakiem. Kolorek super, ale ciężki do utrzymania w czystości na pewno 😉 O felgach się nie będe wypowiadał bo wszyscy chwalą więc ja się tylko dołączę 😉 <!-- s;) -->