Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Temat utworzony · 2963 Posty · 252210 Wyświetlenia
  • Dla omnie obojetne , moze byc 16sta 🙂 .. kilka pytan ... jakas ekipa z slaska jedzie :?: jaki tam adres :?: ktos bedzie siedzial na radiu :?: moze by tak na 22gim 🙂 <!-- s:) -->

  • Mnie niestety nie bedzie 😞 musze isc do pracy, przygotowania do inwentury :mur: <!-- s:mur: --> Wziąłbym urlop na żądanie ale w lutym bym premii nie dostał! kurde zły jestem bo tyle ludzi sie wybiera! A ja was tak dawno nie widziałem.

  • Będę, jak mi się tylko mechaniki wyrobią. Przy okazji pochwalę się oryginalnym, skodowskim bagażnikiem dachowym 😉 <!-- s;) -->

    Poproszę o 2 szt. naklejek klubowych (białe), naklejanie ostatnio zakupionej cokolwiek kiepsko mi wyszło..

    CB kanał 22

  • Ja będę na 100% w Kraku. Umówiłem się wstępnie z Nicramem, więc on chyba też będzie jechał. Spotykamy się na stacji Statoil w Jaworznie. To by było chyba na tyle jeśli chodzi o ekipę ze śląska / zagłębia. Godzinę mamy wstępnie ustaloną na 13-14 na tej stacji. Jedziemy droga nr 79. Ja to bym śmignął 94 no ale przez Jaworzno też mogę sobie pocisnąć, przy okazji zwiedzę miejscowości 🙂 Chyba będziemy przejeżdżać gdzieś w Waszej okolicy. Ja niestety nie mam radia cb :wstyd: więc jeśli macie jakieś pomysły co do dalszego dołączania się po drodze to zostają tylko ustalenie punktów zbornych lub rzucanie kłód pod auto jeśli nas będziecie widzieć przejeżdżających 😛 <!-- s:P -->

  • [b]Czyli zbieramy się około 16.[/b]

  • [quote="Wojtas"]Dla omnie obojetne , moze byc 16sta 🙂 .. kilka pytan ... jakas ekipa z slaska jedzie :?: jaki tam adres :?: ktos bedzie siedzial na radiu :?: moze by tak na 22gim 🙂 <!-- s:) -->[/quote] adres to tak jak ostatnio Bora-Komorowskiego 37 jest na AM w razie czego na 22 bede słyszał tak gdzieś od Zabierzowa

  • [b]Pulstar[/b], potem wbijacie na autostrade czy jedziecie normalna droga :?: .. ja wole A4 ale moge sie dostosowac 🙂 jezeli jedziecie od jaworzna to ja oczywiscie sie dolacze 🙂 jezeli mamy byc na 16sta to wystarczy jak z chrzanowa wyjedziemy o 15 🙂 <!-- s:) --> czyli wy musicie wyjechac z jaworzna ok 14:40 ...

  • [b]Wojtas, [/b] No to tak by trzeba wyjechać. Nicram coś wspominał o samej trasie, nie wiem czy mu pasi jechać autostradą... Jak coś to pojedziemy przez Chrzanów tylko gdzie się spotkamy w tym Chrzanowie? Jakieś punkty charakterystyczne tam macie?

  • Może być autostrada dla mnie bez różnicy, Wojtas podaj miejsce w Chrzanowie gdzie się spotykamy

    Pulstar o 14.30 na Statoil w Jaworznie.

  • [b]nicram[/b], przed autostrada po lewej stronie (jak bedziecie jechac od jaworzna) jest parking z jakims kurczak barem czy cos takiego ... tam mozecie poczekac i wtedy zdecydujemy czy jechac A4 czy normalna droga ... bede tam czekal od 14:40 i jak cos to wolaj na 19tym ....

  • [quote="Wojtas"][b]nicram[/b], ... bede tam czekal od 14:40 i jak cos to wolaj na 19tym ....[/quote]

    Ja tam za wiele nie zawołam 😕 <!-- s:/ -->

  • Hmm to w końcu konkretnie o 16 pod Geantem tak? Mam nadzieje, że chociaż przestanie padać.

  • [quote="fafikoss"]Hmm to w końcu konkretnie o 16 pod Geantem tak? Mam nadzieje, że chociaż przestanie padać.[/quote]

    Zgadza się, ja będę trochę wcześniej 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid

  • Oki ja będę tak koło 15.30. To do zobaczyska jutro! :super: <!-- s:super: -->

  • To teraz jeszcze małe ostrzeżenie, jeśli pojedziecie od płatnej zaraz za bramkami jakieś 150m za zjazdem na balice lubią stać miśki i wychwytywać autka, 2 km dalej przed leroy będziecie mieć po prawej stronie sierżantów pomiędzy nimi bardzo często stoi tam stacjonarny fotoradar, a 200m dalej ze 2 - 3 fury które w razie czego ruszają w pościg jak ktoś ma problem z wyhamowaniem po zrobieniu fotki. Następnie 1,5km dalej na pasterniku za cmentarzem i zakrętem a przed arge znów często jest suszara, także się pilnować bo na odcinku tych 4km można niezłą sumkę punktową i kasową uzbierać.

    Szerokości.

  • Miruś, dzięki za ostrzeżenie:)
    niestety co do naszej obecności to chyba nici... 😞 <!-- s:( -->
    niestety sezon grypowy i nas położyło, no chyba że się coś polepszy.....

  • Również dziękuje za spotkanie 🙂 Wszystkim nowo poznanym również 😛 <!-- s:P -->
    Przy okazji: http://www.facebook.com/SkodaiTy?ref=ts#!/pages/Fabia-Club-Polska/140747555977630

    Do zobaczenia hmmm Katowice ?

    Pozdrawiam
    sid

  • no no przyznam jestem pod wrażeniem Tylu to nas jeszcze chyba nie było i [u]prawie wszyscy [/u] co się wpisali przybyli dzieki
    🙂 ale z moich obliczeń wynika że 2 osoby uciekły przed czasem 😄 😄 <!-- s:D -->
    i szybkie sprawdzenie obecności

    1. Wojtas +
    2. casec + 😄 :piwo:
    3. vanhouse -
    4. MirekS +
    5. Jarecki87 +
    6. enemik +
    7. manii +
    8. ? Zygus -
    9. sid +
    10. Lestek -
    11. nicram +
    12. Pulstar +
    13. Loni +
      14.??sputnik -
    14. Anubis + 😄 :piwo:
      16.fafikoss +
      17 zlloty +
      odrazu przepraszam jeśli o kimś zapomniałem :piwo:

    no to do następnego w Katowicach

    ps. wie ktoś czy pierwszy fotoradar na Turowicza przypadkiem nie jest załadowany bo coś mi dziwnie mignęło :wsciekly: jak przejeżdżałem

  • [quote="anubis"]Jedną z nich byłem osobiście, ale zrządzenie losu, jak napisałem wyżej, pewnie mam pecha, pozdrawiam[/quote]

    spoko ale najważniejsze ze byłeś :zdrowko: jak bym sie nie spóźnił to byśmy pogadali 😄 <!-- s:D -->

  • Ja również dziękuję za miło spędzony czas "starym" , a także "nowo" poznanym osobom :dyskusja: <!-- s:dyskusja: -->
    Do zobaczenia tym razem na śląskiej ziemi :welcome: