Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265077 Views
  • Ojjj jaka szkoda 😞 a kto się spóźnił??? A mówiłam że miał być ktoś jeszcze 😛 <!-- s:P -->

  • No to czas na kolejny spocik .. moze ci ktorzy nie byli ostatnio teraz rusza swoje szanowne 4 litery i sie zjawia ... jakie miejsce i termin :?: .. godz ustalimy pod koniec 😛 .. Moze jakis termin przed weekendem majowym lub po ... nie chce zawracac d... w weekend majowy bo wtedy pewnie kazdy uskutecznia grilla w rodzinnym gronie 😛 <!-- s:P --> piszcie propozycje .. moja : 24-25.04 lub 8-9.05

  • Wstępnie może być 24 lub 25 kwietnia 🙂 <!-- s:) -->

  • widziałem ekipę z fabkami w sobotę pod Go Sportem 🙂 chyba zlot z Furum Skody ? ! 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="nikon"]widziałem ekipę z fabkami w sobotę pod Go Sportem 🙂 chyba zlot z Furum Skody ? ! 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Konkretnie z fabiaclub.pl

    Mogłeś na chwilkę powstrzymać świąteczne obowiązki :ksiadz: i poklachać o tym i owym 🙂

    Zawsze to jedna osoba (i Fabka) więcej 😉

  • Ja niestety odpadam w obydwóch terminach - praca.

  • [quote="nikon"]widziałem ekipę z fabkami w sobotę pod Go Sportem 🙂 chyba zlot z Furum Skody ? ! 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    taaa... jakaś blondi namierzała mnie wzrokiem 😄 ... poznałem kilka osób z poprzednich spotów ale niestety akurat wracałem z pracy więc jedyne na co miałem ochotę to odpocząć w domu 🙂 sorry pewnie następnym razem dołączę do ekipy.

  • [quote="nikon"] pewnie następnym razem dołączę do ekipy.[/quote]

    Na pewno kiedyś uda nam się jakoś zgrać :super: <!-- s:super: -->

  • Panie i Panowie co Wy na to żeby dogadać się z FC i OCP oraz kolegów ze śląska i zorganizować wspólne większe spotkanie pod znakiem rodziny Skody ?

  • o ile wiem z doswiadczenia ciezko bedzie o takie cos .. juz nie raz byly podejmowane proby .. ale jezeli komus sie chce pisac posty na roznych forach to nie mam nic przeciwko 🙂 <!-- s:) -->

  • jako ze juz w niedługiej przyszłości zawita w rodzinie O2Fl jako drugie autko więc moge popytać o oponie na OCP i FC może w końcu kiedyś się uda 😄 <!-- s:D --> zebrać

    pierwsza propozycja miejsca Kraków lotnisko na Czyżynach

  • Fajny pomysł 🙂 tylko żeby chętni byli 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Można wrzucić temat, zapytać nie zaszkodzi. A jeśli komuś będzie termin pasował to się pojawi.

    Ja nie widzę żadnych przeszkód co do organizowania takich spotów 😉 <!-- s;) -->

  • [color=red]PANIE I PANOWIE MOBILIZACJE [/color] największe zainteresowanie jest ze strony kolegów z OCP wiec musimy sę zebrać może uda się uzbierac parę fabek FCP+FC i dołączyć do większych sióstr ! 🙂 <!-- s:) -->

  • może 2 maja pod Media Markt? :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • [quote="nikon"]może 2 maja pod Media Markt? :hurra: <!-- s:hurra: -->[/quote]

    A co jakaś promocja jest wtedy?? 😄

  • Na FC Kolega MartinezTychy orientuje się co do terenu Paprocan (jeziorko i podobne klimaty), może - jeśli pogoda dopisze - uda się coś przysmażyć i nie tylko :zdrowko: Chodzi o termin majówkowy oczywiście 😄 <!-- s:D -->

    Kwestia doboru odpowiedniego terminu i jakoś się dogadamy wszyscy 😄

    Wystarczy chcieć się dogadać 🙂

  • Ja odpadam 9maja na cały dzień komunia poza Krakowem i 16 tak na pół tez kolejna komunia tym razem w Krakowie proponował bym może piątkowe popołudnia jak koledzy z OCP maja

  • Oczywiście jestem "ZA" jak tylko termin podpasuje 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Prosze wpiszcie propozycje terminów jakie by Wam pasowały

Log in to reply