Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265078 Views
  • najwyższy czas się spotkać trochę czasu upłynęło 😉 <!-- s;) -->
    jestem za 🆗

  • gadalem dzisiaj z Mirkiem i mowil ze jak zbierze sie ekipa to podjedzie 🙂 <!-- s:) -->

    jak narazie lista wyglada nastepujaco:

    1. Wojtas
    2. Loni
    3. Mirek
    4. Pinek
    5. Nicram
    6. Młody
    7. WRC (rozmawialem z nim 😛 )

    Jaka godzina :?: ja mysle ze optymalnie ok 15:00

  • No jak sie uda to i jo wpadna pogadać<piwko>

  • Jak nie będzie padać to i ja bestią podjadę 😉 <!-- s;) -->

  • Adaś jak bedzie padac to zalozysz dach i przyjedziesz 😛 bo jak sprzedasz fabie to juz wogole zapomnisz o FCP 😛 <!-- s:P -->

  • Jeżeli będę miał chwilkę to się zjawie 🙂 <!-- s:) -->

  • A jak z godziną - proponuję 15. Co Wy na to? Prawdopodobnie będę z całą rodzinką, ale jeszcze zobaczymy.

  • napisalem pare postow wyzej rowniez 15 .. WRC bedzie pare minut po 15 .. takze ustalamy : [b]NIEDZIELA 28my MARZEC pod CH Silesia godz, 15:00[/b]

  • [quote="Wojtas"]gadalem dzisiaj z Mirkiem i mowil ze jak zbierze sie ekipa to podjedzie 🙂 <!-- s:) -->

    jak narazie lista wyglada nastepujaco:

    1. Wojtas
    2. Loni
    3. Mirek
    4. Pinek
    5. Nicram
    6. Młody
    7. WRC (rozmawialem z nim 😛 )

    Jaka godzina :?: ja mysle ze optymalnie ok 15:00[/quote]

    8 vanhouse - pisał mi na gg ze bedzie

    i moze pare innych osób

  • Racja napisałeś, jakoś mi to umknęło Wojtuś.

    No to jesteśmy umówieni 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="MirekS"]A jak z godziną - proponuję 15. Co Wy na to? Prawdopodobnie będę z całą rodzinką, ale jeszcze zobaczymy.[/quote]

    [b]Miruś[/b] dawaj z całą rodzinką bez wykrętów 😛 stęskniłam się za [b]Docią[/b] już o Matim i Dominiczce nie wpomnę ... tyle czasu mineło 😞 <!-- s:( -->

  • [b]Cześć wszystkim!![/b] 🙂 🙂 Właśnie czytam o 28.03.2010 i o godz.15.00 pod DH Silesia, obiecuję że się zjawię wraz z moją Skodowką w ustalonym miejscu i terminie. To na razie i do niedzieli. Pozdro dla wszystkich klubowiczów i miłośników Fabi. 🙂 🙂 <!-- s:) -->

  • Niestety dziś się nie pojawię, chyba żebym się wyrobił ale to bardzo wątpliwe 😞 <!-- s:( --> , życzę miłego spotu i do następnego

  • no to bylo nas AZ 4 auta, 4 klubowiczow i przyszly (miejmy nadzieje) klubowicz Darek 🙂 , kogo nie bylo niech zaluje 😛 fotki w najblizszych dniach 😛 <!-- s:P -->

  • Dotarłem już z całą rodzinką do domku 🙂 , choć po drodze czychały na mnie trzy miśkowozy z suszaarkami. Było miło i sympatycznie jak zawsze 😉 , niestety dotarły tylko cztery autka :niepewny: <!-- s:niepewny: --> .
    Najważniejsze, iż sezon został otwarty.
    Pozdrówki dla wszystkich uczestników i do zabaczyska wkrótce.

  • [b]Miruś[/b] mialem z Toba pogadac o CB bo czaje sie na jakies ale nie wiem co i jak .. wiem jedno .. antena max 140 cm 🙂 nie chce zahaczac o wiadukty 😛 ale to w innym temacie .. lub jak mozesz to pogadamy przez PW 🙂 <!-- s:) -->

  • Spoko pogadamy może na gg się umówimy, teraz lecę żonce pomóc i wózek muszę jeszcze wstawić do garażu.
    Mój zestaw ma 150 cm długości, nie wjedziesz tylko do parkingu podziemnego przy hipermarkecie.

  • Bardzo miło było Was spotkać Kochani :super: chociaż przez chwilkę dość :deszcze: to i tak było miło w takim wspaniałym gronie 🆗 aż pod koniec ślicznie słoneczko zaświeciło :opalanie: już nie mogę doczekać się następnego spociku :najszczesliwszy: <!-- s:najszczesliwszy: -->

    ps. [b]Miruś[/b] pamiętaj co na Ciebie czeka następnym razem :hyhy: ja pamiętam 😛

  • jak zawsze miło i sympatycznie spędzony czas :super: <!-- s:super: -->

  • Dziekuje za gorące przyjęcie do grona użytkowników FCP. 😄 <!-- s:D -->
    Szkoda jedynie ze nie czekaliśmy jeszcze chwili dłuże tak było by nas aż 5, oto fotka na dowód
    [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4c80ac40eab3f52.html][img]http://images48.fotosik.pl/278/e4c80ac40eab3f52m.jpg[/img][/url]

    pozdrawiam i do następnego

Log in to reply